[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Poznań

przez Girl,interrupted 12 lis 2008, 18:51
Był ktoś z Was lub wie coś na temat oddziału dziennego na os.Kosmonautów 110? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info bo zastanawiam sie właśnie nad podjęciem terapii grupowej tam :smile:
ew. znacie namiary na kogos SPECJALIZUJACEGO sie w borderline?
Żyletką boli,
W rzece puchniesz,
Kwasy plamią,
A gaz cuchnie,
Pęka sznur,
Chce się wyć,
Nie mam wyjścia-
Muszę żyć! :)

przez Reptile 16 lis 2008, 01:03
Zna ktoś panią Skrzypczak z Poznania?

przez polska-psychoterapia 17 lis 2008, 15:50
Jeżeli szukasz psychoterapeuty lub ośrodka czy gabinetu możesz zobacyć informacje o psychologach, ośrodkach i psychoterapeutach w Poznaniu w serwisie Polska-Psychoterpia.pl. Możesz znaleźć info o specjalistach zajmujących się terapią konkretnych zaburzeń np.: "psychoterapia zaburzeń nerwisowych", albo ogólnie "nerwice". Lub szukając w całej bazie: http://www.polska-psychoterapia.pl/katalog/

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mylaa 10 gru 2008, 21:09
Wiecie moze czy przy braniu lekow na depresje a dokładnie Cilon mozna brac odzywki?? Moj psychiatra powiedział ze lepiej nie ryzykowac;/ a mi to jest nie na reke bo jak je odstawiam natychmiast chudne.

przez Akari 01 mar 2009, 21:40
Girl,interrupted napisał(a):Był ktoś z Was lub wie coś na temat oddziału dziennego na os.Kosmonautów 110? Będę wdzięczna za jakiekolwiek info bo zastanawiam sie właśnie nad podjęciem terapii grupowej tam :smile:
ew. znacie namiary na kogos SPECJALIZUJACEGO sie w borderline?

Yeah. Jednak nie miałam pojęcia, że oni prowadzą tam terapię grupową. Jest tam jedna psychiatra nazwiskiem Chałupka (bodajże), po której naprawdę widać, że rozmawia z Tobą nie tylko dlatego, że to jej praca, ale ponieważ lubi to robić. Przynajmniej ja mam takie odczucia, choć i tak chodzę do innego psychiatry (długa historia).

Oczywiście wszystko tam jest w ramach NFZu <nice>
Ktokolwiek posiada, cokolwiek posiada — posiada nieszczęście.

przez tasmania 01 mar 2009, 22:11
no, znam Panią Asię Łappo, ale musisz wiedzieć, ze to bardzo długofalowa terapia, ja chodzę już pół roku.

przez odessa 06 mar 2009, 23:59
poradźcie gdzie i do jakiego lekarza mam się udać w Poznaniu, ale nie za pieniążki tylko na kasę chorych. Liczę bardzo na Waszą pomoc!
Lepiej od razu spłonąć niż tlić się powoli...

przez chloe 07 mar 2009, 11:41
odessa, ja chodzę do katharsis na kórnickiej. co prawda, czeka się ponad miesiąc na wizytę, zwłaszcza idąc pierwszy raz, ale jest tam milo i niestresująco.
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez odessa 07 mar 2009, 13:42
chloe, to zdam się na Ciebie, trudno, że będę musiała długo czekać, ale jeśli ma tam być niestresująco to chce iść właśnie tam, bo już dość denerwuje się wszystkim, dobrze żeby chociaż wizyta u lekarza była choć chwilą spokoju :smile:
Lepiej od razu spłonąć niż tlić się powoli...

przez nena 02 kwi 2009, 12:16
Cześć! Jestem pierwszy raz na tym forum, więc witam wszystkich serdecznie. Ciekawa jestem bardzo opinii na temat psychiatrów i psychologów z poradni Katharsis. Ja się leczę w tej poradni u dr Mackiewicza i wydaje mi się całkiem dobrym psychiatrą, ,ale nie mam zbyt wielkiego porównania. Chciałabym żeby osoby leczące się tam napisały czy są zadowolone i jakie mają wrażenia.

przez chloe 05 kwi 2009, 09:02
nena, ja chodzę do Katharsis. do psychiatry do dr Grzechowiak, a na psychoterapię do mgr Chrząstowskiej. o psychoterapii niewiele mogę powiedzieć, bo byłam dopiero raz, ale dr Grzechowiak jest chyba zupełnie w porządku, tj. nie narzekam, jest miła, niestresująca, chociaż szczerze mówiąc wolałabym, żeby poświęcono mi więcej czasu niż 10 minut ;) znajoma psycholog poleciła mi lekarzy z katharsis, bo są podobno jednymi z lepszych w poznaniu ;)
(...) Jest ciemno
jest ciemno jak najciemniej
mnie nie ma
nie ma spać
Nie ma oddychać
Żyć nie ma (...)

przez nena 05 kwi 2009, 14:16
Dzięki za odpowiedź. Ktoś już w tym wątku pisał o psychiatrach z Katharsis, że nie pomogli i nie poleca, a ja akurat tam się leczę i chciałam mieć jakieś lepsze rozeznanie.
Mój lekarz- dr Mackiewicz ma bardzo skrajne opinie na różnych rankingach internetowych, jedni piszą, że jest chłodny i nieprzyjemny, inni go chwalą. Moje wrażenie jest takie, że to dobry specjalista i ma duże doświadczenie, ale czegoś mi w nim brakuje. Mógłby coś więcej mówić od siebie, radzić, jakoś ustosunkowywać się do tego co robię, co się dzieje w moim życiu... Tym bardziej, że wyczytałam na ich stronie internetowej, że tamtejsi lekarze stosują w miarę potrzeby elementy psychoterapii w toku leczenia.
Ale poczucia humoru nie można mu odmówić :D i za to go lubię.

przez Jablonix 18 kwi 2009, 02:21
ja zacząłem chodzić do mgr Wojciecha Lindnera i place 150zl 50min narazie bylem raz podobno jest dobry i pracuje w klinice Psychiatri AM
Jablonix

przez katie124 26 kwi 2009, 17:18
Może ktoś coś więcej napisać na temat lekarzy polecanych przez siebie w Poznaniu????!!!!

Sortuj wg