[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Poznań - jakiś psychoterapeuta na CIĘŻKI przypadek?..

przez ACzyToWazne 24 wrz 2014, 12:01
Hej,
czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego psychoterapeutę z Poznania, cena raczej nie gra roli...
2 psychologów w ciągu ostatnich 5 lat zdiagnozowało u mnie osobowość schizoidalną, miałem już z 7 różnych terapii. SSRI i małe dawki benzo na mnie nie nie działają, ostatnio zacząłem brać neuroleptyk... Dosyć częste myśli samobójcze.

Myślę, że terapia psychodynamiczna byłaby lepsza, bo już od dzieciństwa mam wiele przekonań które wg. mnie utrudniają mi życie, np. że wystarczy że jak znajdę "rozwiązanie" swoich problemów, to będę mógł się pozbyć prawie wszystkich swoich problemów i już za rok albo 2 będę miał bardzo szczęśliwe życie...
Mam dosyć wysokie IQ, ale raczej mi ono nie pomagało w życiu :P Wiek ok. 30 lat.

Czy ktoś zna jakiegoś terapeutę który mógłby pomóc na taki ciężki przypadek? Jak już odpiszecie, to podajcie jakie mieliście z nim/nią doświadczenia.

Z góry dzięki!

przez essprit 26 wrz 2014, 21:24
A może tutaj coś znajdziesz ?
http://www.zaburzeniaosobowosci.pl/

Inna opcja, wrzuć w google - lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego /a tam szukaj już wg miast/.

przez Artemizja 27 wrz 2014, 12:40
Proponuję też podpytać w tym temacie, przejrzeć go - może coś znajdziesz: http://www.nerwica.com/topic-t2603-266.html
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez doma87 13 paź 2014, 10:44
Zdecydowanie P. Kamila Krawczyk jest godna polecenia
Profesjonalny i niezawodny Psycholog Poznań

[POZNAŃ]

przez Krzysztof_J 03 lis 2014, 21:23
Gabinet Psychoterapii Krzysztof Juchacz - Drzwi Otwarte!

Zapraszam na „drzwi otwarte”. Możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji!

Jeżeli:

- znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz się poradzić,
- zastanawiałeś/aś się nad własną terapią, ale nie wiesz co i jak,
- myślałeś/aś już kiedyś o rozmowie z psychologiem,

masz okazję spotkać się i porozmawiać na ten temat z psychologiem/terapeutą na bezpłatnej konsultacji (50 min.).

Jeśli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z takiej propozycji - udostępnij informację.

Data: 13.11.14 r. (czwartek)

Zgłoszenia przyjmuję telefonicznie. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszam,

Krzysztof Juchacz
psychoterapeuta, psycholog

tel.:501-465-485
ul. Krauthofera 16E/11, Poznań

http://www.gabinetpsychoterapii.republika.pl

[POZNAŃ]

przez Ellwe 03 gru 2014, 13:11
Hej ludki mam dwa pytania:

1. Czy planujecie jakies spotkanie poznanskie w ten weekend?
2. Mam wejsciowki na kolacje i koncert w czasie festiwalu mozzartowskiego a mie mam z kim isc. Moze ktis z was ma ochote wcisnac sie w garnutur badz kiecke i wybrac sie ze mna? ;)
I was looking for a breath of a life
A little touch of heavenly light
But all the choirs in my head sang, no oh oh oh

Vanitas vanitatum et omnia vanitas

Lamitrin 200 mg
Ketrel 50 mg
Seronil 100 mg

przez Antonio 10 sty 2015, 01:44
Jestem pewny ,że psychoterapeuta Sokołowski Stanisław jest w stanie Tobie pomóc: http://www.dobrylekarz.info/gabinet/sta ... apeuta.htm
Szczerze polecam.
Nie rezygnuj po kilku sesjach,na początku jest ciężko, ale potem zaczniesz nowe szczęśliwe życie.

[POZNAŃ]

przez LadyMarmolade 10 sty 2015, 18:17
witajcie

czy ktoś z Was mógłby mi polecić jakiegoś dobrego psychologa w Poznaniu, który przyjmuje na nfz, bezpłatnie?
Ostatnio edytowano 10 sty 2015, 23:03 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem zbiorczym.
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

[Poznań]

przez Star 19 sty 2015, 13:58
Sikorka77 napisał(a):Czy ktoś chodził do pani Moniki Chrząstowskiej w POZP na os.Kosmonautów. Proszę o opinie .

-- 13 sie 2012, 17:05 --

Jeśli chodzi o psychiatrów to moge polecic mojego - pan Maciej Wilczyński, przyjmuje na os.Marysieńki w przuchodni Hipokrates i w POZP na os.Kosmonautów , w obydwu na NFZ :) Wspaniały człowiek no i póki co dobry lekarz.

Na os.Kosmonautów chodzę do p Moniki Chrząstowskiej ale zmieniam ją, bo nie moge sie jakos dogadac a po drugie wątpie czy wizyta u psychologa powinna trwac 15-20 min i ledwo sie rozkręcisz z mówieniem i poukładasz co chcesz powiedzieć to ona kończy wizyte, powie dwa zdania i cześć. Nie polecam...

Tak, to ona. Skończyła wizytę dość szybko, wykazywała przez cały czas zniecierpliwienie... i ten jej wzrok pełen nienawiści.
Byłam u niej parę lat temu szukać pomocy jako ofiara przemocy w rodzinie. Powiedziała mi, że jedyne miejsce dla mnie to oddział zamknięty, że jeżeli chcę dla siebie dobrze, to muszę tam iść. (Powiedziała też, że większość ludzi w Polsce powinna się tam znaleźć). Wyśmiewała się ze mnie, z mojej sytuacji, m.in. szukałam wtedy pracy. Ona sama sprawia wrażenie osoby bardzo niezrównoważonej.
Nie rozumiem jak ktoś taki może być dopuszczony do tego zawodu.

[POZNAŃ]

przez LadyMarmolade 09 lut 2015, 16:08
a jaki psycholog jest godny polecenia w poznaniu?
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

[POZNAŃ]

przez dominik1622 11 lut 2015, 02:13
Psycholog, terapeuta Iga Zielińska: ktoś coś słyszał? Jakieś opinie?

Dwa: dr Dagmara Dudzik?

[POZNAŃ]

przez Franz Maurer 12 lut 2015, 15:03
dominik1622 napisał(a):Dwa: dr Dagmara Dudzik?

Polecam - bardzo dobra.

[POZNAŃ]

przez hewlot 20 lut 2015, 13:15
Hej, chciałbym zapytać czy ktoś z was ma jakiekolwiek informacje na temat psychiatrów: Ewa Ferensztajn oraz Natalia Jabłońska? Obie przyjmują na Opolskiej 58, wstępnie jestem zapisany do dwóch bo nie wiem jak mi się terminy ułożą, ale jeśli znalibyście te lekarki to proszę o informację. Idę raczej na jedną wizytę, gdyż potrzebuję skierowania do psychoterapeuty na psychoterapię behawioralno-poznawczą, a nie chcę brać od lek. rodzinnego.

[POZNAŃ]

przez dominik1622 21 lut 2015, 02:47
Franz Maurer napisał(a):
dominik1622 napisał(a):Dwa: dr Dagmara Dudzik?

Polecam - bardzo dobra.

OK: moja psychoterapeutka też Ją poleca...

Sortuj wg