[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Poznań]

przez Madzialenka 25 lip 2012, 12:27
Czy może ktoś leczył się u dr Dagmary Dudzik? Z jakim efektem?

[Poznań]

przez Sikorka77 10 sie 2012, 16:54
Czy ktoś chodził do pani Moniki Chrząstowskiej w POZP na os.Kosmonautów. Proszę o opinie .

-- 13 sie 2012, 17:05 --

Jeśli chodzi o psychiatrów to moge polecic mojego - pan Maciej Wilczyński, przyjmuje na os.Marysieńki w przuchodni Hipokrates i w POZP na os.Kosmonautów , w obydwu na NFZ :) Wspaniały człowiek no i póki co dobry lekarz.

Na os.Kosmonautów chodzę do p Moniki Chrząstowskiej ale zmieniam ją, bo nie moge sie jakos dogadac a po drugie wątpie czy wizyta u psychologa powinna trwac 15-20 min i ledwo sie rozkręcisz z mówieniem i poukładasz co chcesz powiedzieć to ona kończy wizyte, powie dwa zdania i cześć. Nie polecam...

[Poznań]

przez arnoldus 20 sie 2012, 21:59
BOGDANKA napisał(a):Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychoterapeute w Poznaniu lub w okolicach. Tak sobie myśle, że może to pomogłoby mi wyjść z błędnego koła nerwicy!

Polecam Monikę Łuczak z Centrum MIND - możesz się umówić w koło Swarzędza lub Poznaniu. Dobra psycholog/terepautka z sensownym podejściem do życia i terapii. Pomogła mojemu bratu w trudnej sytuacji. Dane kontaktowe są dostępne na stronie psycholog-poznan.com.pl - zadzwoń i umów się na wizytę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Poznań]

przez mkjjk 10 paź 2012, 15:52
Pracownia Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania
ZAPRASZA NA WEEKEND DLA SIEBIE

pt.: SAMOAKCEPTACJA - TRENING BUDOWANIA POCZUCIA WŁASNEJ WARTOŚCI

13-14.10.12
godz. 10.00-18.00

W procesie zmian Twoim najważniejszym narzędziem pracy jesteś Ty sam. Aby dobrze Ci się z sobą samym współpracowało, niezbędne będzie polubienie siebie, pokochanie swoich mocnych stron przy jednoczesnej świadomości i akceptacji słabych. Podczas tego warsztatu w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze będziemy pracować nad samoakceptacją, samouznaniem, odpowiedzialnością i integralnością naszego Ja.
Dzięki warsztatowi:

poznasz techniki radzenia sobie z negatywnymi myślami na temat niskiej samooceny i zwiększania poczucia własnej wartości,

doświadczysz wspierającej, szczerej, empatycznej relacji z grupą,

odpoczniesz, zrelaksujesz się w twórczy sposób,

docenisz siebie, odkryjesz - po raz pierwszy lub na nowo - to, co w sobie kochasz,

będziesz pracować ze swoimi myślami, emocjami oraz wyglądem fizycznym, co wzmocni Twoje samouznanie we wszystkich obszarach Twojego Ja.

Pamiętaj - aby kochać innych i aby inni kochali Ciebie, najpierw potrzebujesz pokochać samą siebie/samego siebie!

Metody pracy i narzędzia zmiany, w jakie zostaniesz wyposażona/y podczas warsztatu, możesz z powodzeniem wykorzystywać zarówno w życiu osobistym, kształtując satysfakcjonujące i pełne zrozumienia relacje z bliskimi Ci osobami, jak i w życiu zawodowym, odkrywając swoje mocne strony, wyznaczając ważne dla siebie cele i wybierając to, co jest Twoją pasją.

Podczas zajęć pracujemy metodami aktywnymi, takimi jak ćwiczenia, dyskusje, mini-wykłady, wizualizacje. Wykorzystujemy techniki Racjonalnej Terapii Zachowań oraz NLP.

Miejsce:

PRACOWNIA MOC POZNANIA

Poznań, ul. Wyspiańskiego 14/25

Zajęcia prowadzi:

Aleksandra Stanek – psycholog, dyplomowany trener, doradca, coach. Ukończyła psychologię na UAM oraz Podyplomowe Studium Trenerów Grupowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Master NLP oraz terapeuta Racjonalnej Terapii Zachowania. Specjalizuje się w szeroko pojętym obszarze rozwoju osobistego.

Uczestnictwo:

Udział w dwudniowym warsztacie (sobota i niedziela, koszt: 350zł) lub tylko w warsztacie sobotnim (koszt: 200zł).

Zapisy i wszelkie informacje:

pracownia@mocpoznania.pl,

tel. 797 311 050

(w zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr tel. i tytułu warsztatu)

Zapraszamy:)

http://mocpoznania.pl/
polub nas na Facebooku, będziesz na bieżąco:
http://www.facebook.com/#!/pages/MOCPOZ ... 0014562771

[Poznań]

przez przemek84 16 paź 2012, 20:43
Mam na imię Przemek mam 28 lat. Na co dzień mieszkam w Poznaniu. Nie od dziś czuję, że potrzebuję psychoterapeuty. Moje problemy to głównie: trudności w kontaktach międzyludzkich, bardzo niskie poczucie własnej wartości, izolacja, wyobcowanie, trudności w podejmowaniu decyzji, huśtawki nastrojów, depresyjne stany. Oprócz tego ponad rok temu zakończył się mój wieloletni związek z kobietą. Do dnia dzisiejszego nie odzyskałem jeszcze w pełni równowagi. Chciałbym zmienić tą sytuację. Chciałbym sobie pomóc. Podjąłem decyzję, że zapiszę się na psychoterapię. I tutaj moja prośba / pytanie do Was drodzy czytelnicy. Czy ktoś z Was mógłby polecić naprawdę dobrego psychoterapeutę w Poznaniu? Bardzo zależy mi, aby była to osoba z pasją, a nie przypadkowy człowiek. Chciałbym, żeby to była kobieta, certyfikowany psychoterapeuta z doświadczeniem. Naprawdę nie chcę trafić na kogoś kto rozminął się z przeznaczeniem. Pożądane cechy: cierpliwość, wyrozumiałość, ciepło i empatia - wydaje mi się to takie oczywiste...

Czy ktoś z Was odbywa/odbył psychoterapię jest bardzo zadowolony z efektów, czuje zmiany na lepsze i byłby w stanie polecić mi kogoś z Poznania? (mile widziane linki do jakichś stron www gabinetów)

Będę bardzo wdzięczny za wszystkie wypowiedzi.
Ostatnio edytowano 16 paź 2012, 20:48 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poloczono uwagi na tematykę

[Poznań]

przez majaks 16 paź 2012, 21:00
przemek84, interesuje Cie jakis konkretny typ terapii? Chcesz chodzic na NFZ czy prywatnie tez moze byc?? Jestesmy w jednym wieku i w podobnej sytuacji, zapraszam na nasze cotygodniowe poznańskie spotkania :)

[Poznań]

przez Mildreda 17 paź 2012, 11:21
arnoldus napisał(a):
BOGDANKA napisał(a):Czy mógłby mi ktoś polecić dobrego psychoterapeute w Poznaniu lub w okolicach. Tak sobie myśle, że może to pomogłoby mi wyjść z błędnego koła nerwicy!

Polecam Monikę Łuczak z Centrum MIND - możesz się umówić w koło Swarzędza lub Poznaniu. Dobra psycholog/terepautka z sensownym podejściem do życia i terapii. Pomogła mojemu bratu w trudnej sytuacji. Dane kontaktowe są dostępne na stronie psycholog-poznan.com.pl - zadzwoń i umów się na wizytę.

moge sie podpisać pod powyższym - dobry fachowiec i bardzo mily człowiek :)

[Poznań]

przez ctzo 22 paź 2012, 11:30
Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania
Zapisy

Na początku przyszłego roku w Poznaniu zostanie otwarte prywatne centrum terapii zaburzeń odżywiania.
Ośrodek będzie znajdował się w domu jednorodzinnym gdzie zapewniona będzie całodobowa opieka przez 7 dni w tygodniu.
Jednorazowo CTZO zamierza przyjmować 6 osób dla zachowania kameralności ośrodka.
Warunkiem jest pełnoletniość oraz BMI nie niższe niż 14. Wnioski rodziców i opiekunów osób niepełnoletnich rozpatrywane będą indywidualnie w ramach wolnych miejsc.
Oferta obejmować będzie terapię indywidualną, grupową, interpersonalną, systemową (dla chętnych), arteterapię, relaksację, zajęcia ruchowe (w miarę indywidualnych możliwości pacjentów),psychoedukację a także inne zajęcia z zakresu komunikacji interpersonalnej, samooceny i wizerunku ciała.
Dla osób z zewnątrz możliwe jest także uczestnictwo w grupach wsparcia - dla osób z zaburzeniami odżywiania lub dla rodziców i bliskich takich osób (grupy płatne, cena zależna od ilości uczestników).
Zapewniamy spotkanie z dietetykiem i ustalony na tej podstawie catering oraz posiłki przygotowywane na terenie ośrodka.
W chwili obecnej CTZO podejmuje działania mające zapewnić osobom uczącym się lekcje indywidualne a także opiekę psychiatry i lekarza ogólnego w miarę potrzeb pacjentów.
Leczenie odbywa się w turnusach 6 tygodniowych a jego przewidywany koszt wynosi 7,000zł.
Pod e-mailem ctzo.kontakt@gmail.com przyjmujemy wstępne zapisy na przyszłoroczne turnusy. Zapis nie jest obciążony żadnymi kosztami! Daje natomiast gwarancję kontaktu i pierwszeństwo w zapisach w momencie otwarcia ośrodka.

Na pytania odpowiadam pod podanym kontaktem e-mail.
Centrum Terapii Zaburzeń Odżywiania
oraz obrazu ciała

[Poznań]

przez JayJay 24 paź 2012, 13:35
witam, mam 28 lat i od miesiąca mam ogromne problemy w małżeństwie, co prawda zaczyna wychodzić wszystko na prostą ale to co było odbiło się na mojej psychice dość mocno ! Czy możecie polecić mi jakiegoś terapeutę, nie ukrywam że najlepiej by było na NFZ.
Chyba, że jest ktoś tutaj kto jest w stanie mi pomóc ?

jestem wdzięczny za każdą pomoc !!

[Poznań]

przez stokrotka32 25 paź 2012, 13:11
cześć,jestem nowa na forum,skąd można dowiedzieć się o waszych spotkankach cotygdniowych:gdzie,kiedy??? :papa:

[Poznań]

przez Lempi 26 paź 2012, 10:03
arnoldus napisał(a):Zapraszam do zapoznania się z ofertą Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND.
Centrum oferuje pomoc osobom z rozmaitymi zaburzeniami (np. jedzenia, snu), osobom uzależnionym i współuzależnionym. W ofercie także terapia par i małżeństw, terapia uzależnień, terapia rodzinna i indywidualna. Centrum MIND organizuje też warsztaty psychologiczne (najbliższe już we wrześniu - szczegóły tutaj).

a tak, mogę się pod tym podpisać :)
prowadzi to bardzo sympatyczna psycholożka (Monika Łuczak)

[Poznań]

przez acherontia-styx 28 paź 2012, 11:39
Leczył się ktoś u dr Joanny Pawlak?
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

[Poznań]

przez heimao 31 paź 2012, 16:45
Lempi napisał(a):
arnoldus napisał(a):Zapraszam do zapoznania się z ofertą Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND.
Centrum oferuje pomoc osobom z rozmaitymi zaburzeniami (np. jedzenia, snu), osobom uzależnionym i współuzależnionym. W ofercie także terapia par i małżeństw, terapia uzależnień, terapia rodzinna i indywidualna. Centrum MIND organizuje też warsztaty psychologiczne (najbliższe już we wrześniu - szczegóły tutaj).

a tak, mogę się pod tym podpisać :)
prowadzi to bardzo sympatyczna psycholożka (Monika Łuczak)

Mildreda napisał(a):
arnoldus napisał(a):

moge sie podpisać pod powyższym - dobry fachowiec i bardzo mily człowiek :)

Jestem ciekawa, kto pisze te wszystkie posty chwalące "Centrum MIND" ... bo na kilometr coś mi tu śmierdzi... ; )
Out of control on videotape... on videotape... on videotape...

przez martas1983 10 lis 2012, 17:07
cinnamon_inspiration napisał(a):
joannamaria napisał(a):Skoro jestesmy juz w Poznaniu- czy ktos zna adresy- terapeutow- specjalistow dot terapii behavioralno-poznawczej? lub NLP?

Są coachingi na powdstawie NLP. Ale to nie jest terapia tylko wlasnie "trening".
http://www.mirachlebowska.pl/nlp/indywi ... onsultacje

Co do innych, prywatnych, to znam http://www.cpi.poznan.pl

BirdyNamNam

Tu masz panstwowych (o ile masz ksiazeczke ubezpieczeniowa), ale nie wiem jak to jest z receptami:

http://www.katharsis.poznan.pl/

Ja polecam trenerów z Centrum CPISP
http://cpisp.pl - szczególnie pana Mariana Gojżewskiego

Sortuj wg