[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Poznań

przez hubbik 24 lip 2011, 20:50
Pointer napisał(a):Witam
Ma ktoś może namiary na psychologa na NFZ bo ja nigdzie w poznaniu znalesc niestety nie mogę :(, byłem w 2 miejscach ale terminy są zdecydowanie za długie i ja tyle w domu nie wytrzymam

z góry dziękuje za jakąś pomoc

Jeżeli zależy Ci na czasie to w Śremie w poradni KOMED na Staszica 1. Trzeba dojechać ale nie czeka się dłużej niż 2 tygodnie. Można zarejestrować się telefonicznie. Ps. Psychoterapia Poznawczo Behawioralna
Ośrodek Terapii Poznawczo Behawioralnej Poznań www.otpb.pl

Poznań

przez agnes1980 03 sie 2011, 23:49
Witam
Piszę tu pierwszy raz. Zaczynam sobie nie radzic ze swoimi lękami, które towarzyszą mi nie od dziś. Proszę was pomóżcie wybrać dobrego psychologa. Czytam opinie i nie wiem kogo wybrać....znalazłam kilka osób i proszę doradźcie
http://psychoterapeuta.poznan.pl -Joanna Goździkiewicz – Łappo
http://www.psycholog-poznan.eu -Marta Chorostecka
http://www.self-psychologia.pl -Violetta Nowacka-Nadolińska

Chyba że polecacie jeszcze kogoś innego...
Bardzo was proszę o konkretne odpowiedzi chciałabym wybrać się do specjalisty jak najszybciej.[/quote]

hej, hej, polecam pierwszy adres :) Jestem byłą już pacjentką pani Joanny. Minęło już dużo czasu od naszego ostatniego spotkania, a ja z kazdym dniem bardziej doceniam czas terapii, wiele rzeczy teraz do mnie dociera . Czasem jeszcze zdarzy mi się zlapać jakiegoś dołka, albo wpakuję w jakis niezły kanał, ale wiesz to wynika raczej z dawnych sposobów radzenia sobie z trudnościami, ale zbieram się znacznie szybciej i mam wrażenie , że jestem już na prostej a demony zostawiłam za sobą :) to był dobry czas i owocuje do tej pory. Zdecydowanie polecam Panią Joasię :)

Poznań

przez jadzia8 04 sie 2011, 09:41
agnes najlepiej idz do psychiatry ja pierwszy termin mam za tydz na os kosmonautow ta babka sie nazywa chwalisz kaczmarek podobno jest dobra zobaczymy :smile: tez mam silne leki i juz sobie nie radze .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Poznań

przez Doom 04 sie 2011, 11:49
Hej, wiecie może gdzie w Poznaniu można najtaniej kupić Depranil(Escitalopram) i za ile?

Psycholog-psychoterapeuta Poznań i okolice

przez arnoldus 05 sie 2011, 11:43
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego MIND.

Centrum oferuje pomoc osobom z rozmaitymi zaburzeniami (np. jedzenia, snu), osobom uzależnionym i współuzależnionym. W ofercie także terapia par i małżeństw, terapia uzależnień, terapia rodzinna i indywidualna.

Centrum MIND organizuje też warsztaty psychologiczne (najbliższe już we wrześniu - szczegóły tutaj).
Ostatnio edytowano 05 sie 2011, 15:06 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono ze zbiorczym wątkiem.

Wsparcie dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rynku pracy

przez StowarzyszenieNaTak 31 sie 2011, 09:53
W związku z realizacją projektu pn. "Wsparcie osób z zaburzeniami psychicznymi na rynku pracy II" zapraszamy chętne osoby do skorzystania ze wsparcia w znalezieniu i utrzymaniu pracy, jak i innych form pomocy – m.in. konsultacji z psychologiem, doradcą zawodowym, warsztatów psychologicznych, kursów zawodowych lub staży rehabilitacyjnych. 
Jeśli posiadasz aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, doświadczyłeś choroby psychicznej (symbol na orzeczeniu 02-P, Ps, P jeśli jest inny lub brak - zaświadczenie lekarskie stwierdzające zaburzenia psychiczne), jesteś nieaktywny zawodowo, a twój wiek mieści się w granicach 18 - 64 lat,
zapraszamy serdecznie do kontaktu:
- w biurze projektu – Agencja Zatrudnienia Wspomaganego BIZON 
przy ul. Mielżyńskiego 27/29 w Poznaniu
- telefonicznie pod numerem 61 853 17 11
- mailowo na adres rekrutacjabizon@stowarzyszenienatak.pl

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO
KAPITAŁ LUDZKI
NARODOWA STRATEGIA SPÓJNOŚCI
Ostatnio edytowano 31 sie 2011, 17:00 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu Depresja

Poznań

przez tripek 08 wrz 2011, 02:11
Hej,
czy Danuta Lindner nadal przyjmuje na Śniadeckich? I na NFZ? Co prawda ja nie wymagam leczenia farmakologicznego, bardziej psychoterapii... znajdę kogoś takiego dobrego w Poznaniu na NFZ?
Bardzo proszę o pomoc :(

Wsparcie dla osób z zaburzeniami psychicznymi na rynku pracy

przez AgaRadom 09 wrz 2011, 19:54
Witam!
szkoda tylko ,ze nie w moim miescie to sie miesci eh:(

Poznań

przez Natasza29 11 wrz 2011, 22:42
czy ktos chodzil do Dagmary Dudzik?

Poznań

przez kornelia_lilia 11 wrz 2011, 23:21
Natasza29, są na forum 2 os., które do tej pani chodzą. Pewnie się odezwą.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Poznań

przez jadzia8 12 wrz 2011, 10:44
Kornelia dzieki a znaz moze nick tych osob?

Poznań

przez kornelia_lilia 12 wrz 2011, 11:20
jadzia8, ddd pisała, że była u p. Dudzik prywatnie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Poznań

przez kukułka 16 wrz 2011, 13:51
Witam,

czy ktoś był może na wizycie u dr Słupskiej, która przyjmuje na ulicy Opolskiej? Mam niedługo pierwszą wizytę na NFZ i bardzo się boję. Jeżeli ktoś poznał panią doktor i mógłby coś o niej napisać byłabym bardzo wdzięczna. Zdziwiło mnie to ( a nawet przestraszyło), że zadzwoniłam do poradni dzisiaj a zapisano mnie już za kilka dni. Trochę się boję, że to oznacza że pacjenci unikają tego lekarza. Ale mam nadzieję, że to tylko przypadek i że sobie coś wkręcam ;). Pozdrawiam

Poznań

przez ddd 16 wrz 2011, 21:39
Hej! Chodzi ktoś na terapię w Poznaniu prywatnie? Szukam, szukam!
ddd

Sortuj wg