[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Pomoc dla wszystkich

przez VasqueS 09 cze 2010, 10:33
Właśnie, odczepcie się od pani psycholog. Jesteście z Poznania w ogóle ?
Pani psycholog wie jak się zareklamować, żeby dużo osób weszło i to robi.
Po co komentujecie, jeśli chcecie się spotkać z nią to się umówcie i po sprawie.
Nie, wcale dobrzy terapeuci nie potrzebują reklamy.
Klienci będą ich tak szukać, że znajdą gabinet i telefon przez znajomych i na drzwiach wejściowych..
Naprawdę szkoda mi was i waszej zawiści, może to wynika z waszego zaburzenia.
Postarajcie się nie spieprzyć komuś humoru, ktoś chce wam pomóc a wy tego nie doceniacie.
VasqueS

Re: Poznań

przez kasiunia123 09 cze 2010, 14:55
Bartix3 może tutaj niektorzy tak uczęszczają i sobie chwalą ,rózni lekarze ,ceny także .
A tak swoją drogą zapraszamy na spotkanko w Poznaniu ,ludziska z podobnymi problemami porozmawiasz,rozerwiesz się,zajrzyj do spacery Poznań,miejsce i godzina będzie podana później.

pozdrowionka

przez mała26 09 cze 2010, 20:56
.... może to wynika to z naszego zaburzenia :D no comments

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miki74 09 cze 2010, 21:47
Nie robi dobrego wrażenia ta pani psycholog. Nie przedstawiła się, post napisany niestarannie i z błędami ... :roll:

No i ta pani Vicky85, która podobno nie jest nowa na forum, lecz czytała do tej pory nasze posty bez logowania. Konto sobie utworzyła podobno właśnie dlatego, żeby obronić panią psycholog. Tak jakby w przeszłości nie brakowało o wiele bardziej kontrowersyjnych tematów, przy których jakoś nie poczuła weny i ochoty do założenia konta. Podejrzewam, że Vicky i pani psycholog to ta sama osoba i to niezbyt dobrze jakoś wygląda.

Jeśli moje podejrzenia są słuszne, to osoba podająca się za panią psycholog i vicky jest niepoważna i podejrzana - proponowałbym trzymać ją jak najdalej od cudzej psychiki.
miki74

przez yans 09 cze 2010, 21:52
No, człowiek pozostaje niewinny do czasu udowodnienia winy. Takie oskarżenie nie ma sensu...
"Rząd jest wielką fikcją, za pośrednictwem której każdy usiłuje żyć na koszt wszystkich innych."
Frederic Bastiat
Mądry chłopak lub dziewczyna - Prostą ma taktykę: - W pierwszej turze na Korwina - W drugiej wygra Mikke!

przez miki74 09 cze 2010, 22:00
To nie oskarżenie, ale przypuszczenie. Oparte na podanych przeze mnie faktach.

Wpuściłbyś obcego człowieka do domu i zostawił go samego, opierając się na założeniu, że dopóki nie wiesz o nim, że jest złodziejem, to z góry zakładasz, że jest uczciwą osobą? ;) A własna psychika jest czymś o wiele ważniejszym i wartościowszym niż wnętrze własnego domu.
miki74

przez diefremde 09 cze 2010, 22:48
VasqueS napisał(a):, ktoś chce wam pomóc a wy tego nie doceniacie.

jak ktos chce zarobic w branzy "chorych na glowe" to powinien miec twarda dupe

:great:
diefremde

przez roberto120 21 cze 2010, 11:14
Kto zna dobrego psychoterapeute specjalizującego się w leczeniu nerwic i depresji w Poznaniu?
roberto120

przez hubbik 02 sie 2010, 14:30
Zapraszam do Ośrodka Terapii Poznawvczo Behawioralnej na Matejki. Specjalizujemy się w psychoterapii krótkoterminowej osób dorosłych, szczególnie skutecznej w zaburzeniach lękowych dawniej zwanych nerwicami. Warto wejść na stronkę www.otpb.pl Pozdrawiam
Ośrodek Terapii Poznawczo Behawioralnej Poznań www.otpb.pl

przez darko 19 paź 2010, 19:55
hubbik napisał(a):Zapraszam do Ośrodka Terapii Poznawvczo Behawioralnej na Matejki. Specjalizujemy się w psychoterapii krótkoterminowej osób dorosłych, szczególnie skutecznej w zaburzeniach lękowych dawniej zwanych nerwicami. Warto wejść na stronkę http://www.otpb.pl Pozdrawiam

czy ktoś z Poznania chodził może na terapię do pana Huberta i może się wypowiedzieć?
I am not crazy. My reality is just different than yours.

Velaxin 150 mg

Re: Psycholog Poznań pytanie.

przez pawell1988 11 gru 2010, 23:24
witam!
jestem studentem psychologii.
napiszę państwu coś, co być może rzuci jakoś światło na formy psychoterapii.
ogólnie rzecz biorąc, myślę, że sukces psychoterapii zależy od: JEJ RODZAJU i samego TERAPEUTY.
jeśli chodzi o rodzaj, to jest ich kilkanaście, spośród których wymienię 3:
a) PSYCHOTERAPIA PSYCHODYNAMICZNA
b) GESTALT
c) HUMANISTYCZNA
d) BEHAWIORALNO-POZNAWCZA
oraz inne (jak np. SYSTEMOWA).

Pierwsza z nich najczęściej trwa najdłużej i nastawiona jest na zmianę jakiegoś elementu osobowości. To pośrednio ma pociągnąć cofnięcie objawu. Opiera się ona najczęściej na pracy nad emocjami, rozgrzebywaniu ran i trudnych kwestii osobistych. "Pozszywanie" ran wymaga czasu.
Druga polega również na pracy z emocjami, wykorzystywane w jej obrębie są ćwiczenia typu "rozmowa" z pustym krzesłem, odgrywanie ról itd. Dużo jest pracy z ciałem. Często spotykane jest również odgrywanie ról.
Trzecia stawia na samoakceptację. Osoba traktowana jest jak klient, terapeuta może wyrażać swobodnie własne emocje. Chodzi o zbudowanie atmosfery tolerancji i działanie terapeutyczne właśnie w jej obrębie.
Czwarte podejście jest bardzo skuteczne na leczenie różnych zaburzeń. Nacisk tu kładziony jest na konkretne techniki, omawiane są emocje, pacjent uczony jest wychwytywać negatywny myśli automatyczne, które np. "nakręcają" atak paniki. Efekty terapii odczuwane są najszybciej. To racjonalne podejście, które wymaga systematyczności.

proszę państwa, proszę PYTAĆ psychologów/psychoterapeutów, w jakim nurcie pracują. jeśli np. 2-letnia terapia psychodynamiczna nie przynosi efektu, warto spróbować np. terapii poznawczo-behawioralnej i skoncentrować się najpierw typowo na objawach, a potem spróbować "racjonalnej" przebudowy osobowości - w tym nurcie lub innym.
proszę też pytać o doświadczenie w pracy terapeutów i ewentualnie jakieś certyfikaty - dobry terapeuta nie poczuje się "zraniony" takim pytaniem, a chętnie państwu udzieli odpowiedzi.

każdy musi trafić na własny nurt i terapeutę.

NFZ refunduje tylko terapię psychodynamiczną.

życzę wszystkim powrotu do zdrowia. :-)

przez *Monika* 11 gru 2010, 23:58
pawell1988, proszę mi jeszcze napisać, jeśli można zapytać......z jaką częstotliwością powinna odbywać się t. psychodynamiczna?
Chodzę od roku czasu, raz w tygodniu po 50 minut.
Obrazek
Główny Moderator

przez PanProper 13 gru 2010, 00:39
Cześć.
Polecić mogę świetną specjalistkę, panią psycholog kliniczny (m.in. neuropsychologia) z ogromnym doświadczeniem zawodowym (ponad 30 lat stażu, praca w różnych ośrodkach, szpitalach, poradniach - od policji i sądu, przez praktykę prywatną, szpital psychiatryczny "Dziekanka" po OIOM itd.). Mnie wyciągnęła z takiej nerwicy lękowo-depresyjnej, że aż szkoda gadać. Normą były stupor i ślepota w chwilach zaostrzonego lęku (czyli w praktyce codziennie). Żyć mi się nie chciało a o pracy czy studiach mogłem tylko pomarzyć. Trwało to kupę czasu, bo jakieś 6-7 lat. Na końcu, to już dział się ze mną armageddon...
Teraz studiuję (de facto - psychologię ;), co chyba nie powinno dziwić po takich przejściach) i pracuję, mam dziewczynę a kontakty z ludźmi nie są udręką. Już nie pamiętam, jak to jest bać się wyjść z domu.

Pani Hanna jest po prostu skuteczna.
Odradzam tym, którzy chcą by ich pogłaskać po główce. Z takich problemów się wychodzi, rozwiązuje i zostawia je daleko w tyle. Jeśli faktycznie chcesz normalnie żyć, to polecam z pełną odpowiedzialnością.

Pani Hania przyjmuje swoich pacjentów w Poznaniu i okolicach (okolice Wrześni, Gniezna).
Tu namiar:
http://www.goldenline.pl/hanna-dmitrzak-paszek

przez PanProper 13 gru 2010, 23:44
pawell1988 napisał(a):NFZ refunduje tylko terapię psychodynamiczną.

Pozwól, że zapytam:

Skąd masz taką informację?

Sortuj wg