[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Psycholog Poznań pytanie.

przez Shadowmere 31 maja 2010, 10:05
A ja z moimi psychami ustaliliśmy leczenie dlugoterminowe,3,4,może pięcioletnie(psychoanaliza.)
Byloby oczywiste,że chcą się na mnie wzbogacić..gdyby nie fakt,że chodzę do nich za darmo-nawet książeczki nieraz zapominam.
Są ośrodki,które zajmują się pomaganiem ofiarom przemocy,nadużyć seksualnych czy np współuzależnionych.
Shadowmere

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:20
A ja nie wiem ile potrwa moja terapia, moja terapeutka mówi mi, że w moim przypadku nie da się tego z góry założyć, i ma rację :pirate: . Może to i dobrze... Sama nie wiem. Raz bym wolała wiedzieć, a innym razem nie, bo gdybym wiedziała to pewnie bym wcześniej zrezygnowała. :pirate: W każdym razie to terapia długoterminowa.
Joaśka

przez Shadowmere 31 maja 2010, 10:39
Joaśka, u mnie też "do końca" nie wiadomo.Ale z racji,że przez wiele lat bylo paskudnie i nie mam klasycznej deprsji czy nerwicy- w wypisach ze szpitala,za każdym razem-zab lękowe i afektywne wtórne do osobowości nieprawidlowej (f 60.31)-to może potrwac...Nieważne ile...ważne by w koncu kiedys być szczęśliwym.
Shadowmere

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Joaśka 31 maja 2010, 10:44
No wiem Haniu... KIEDYŚ. Ech, nie cierpię tego słowa. :twisted: Ale powoli (m.in. dzięki terapii) oswajam się z myślą, że nie wszystko da się przewidzieć, zaplanować, z góry założyć, że będzie tak a nie inaczej itp itd. W ogóle całe moje życie to teraz jedna wielka niewiadoma. :? Ale ja tak potrzebuję zwykłej rutyny, normalności, stabilizacji, pewności!!!
Joaśka

Re: Pomoc dla wszystkich

przez vicky85 07 cze 2010, 23:21
obca- czy myślisz,że każdy kto jest obecny na tym forum to nieudacznik życiowy?przykro mi,że każdy post torpedujesz negatywami...więcej wiary w ludzi i cały świat...to,że ktoś napisał post o praktyce psychologicznej nie świadczy, że mu ona kiepsko idzie..nie słyszałaś o networkingu...w końcu psycholog świadczy pewne usługi,więc reklama nie może byc mu obca,a n atego typu forach najłatwiej o pacjentów.Tobie więcej radości, a Pani Psycholog dużo jak najmniej problemowych pacjentów;)

przez miki74 07 cze 2010, 23:39
Ciekawe ... Vicky85 przed chwilką się zarejestrowała na forum. A pierwszym jej postem jest właśnie obrona Pani Psycholog... :twisted:
miki74

Re: Poznań

przez bartix3 08 cze 2010, 09:42
Czy ma ktoś namiary na jakieś gabinety psychiatryczne w Poznaniu próbowałem w Katharsis ale tam prywatnie terminy na m-c do przodu pozajmowane.
bartix3

przez vicky85 08 cze 2010, 12:01
Tak i co w tym dziwnego?zwykle tylko czytałam Wasze posty,więc nie potrzebowałam konta, ale pewne rzeczy wkurzają mnie do tego stopnia, że nie potrafię pozostawic ich bez komentarza....Zresztą już żałuję, że się zarejestrowałam, bo widzę,że wielu z Was cierpi na paranoję...przynajmniej w tym wątku i normalny dialog jest niemożliwy:(pewnie nie powinnam tak pisac,ale taka już jestem-co w głowie to na języku:)pozdrawiam wszystkich węszących spisek....

przez diefremde 08 cze 2010, 16:44
vicky85 napisał(a):...Zresztą już żałuję, że się zarejestrowałam, bo widzę,że wielu z Was cierpi na paranoję...przynajmniej w tym wątku i normalny dialog jest niemożliwy:(pewnie nie powinnam tak pisac,ale taka już jestem-co w głowie to na języku:)pozdrawiam wszystkich węszących spisek....

O !! i juz pierwsza diagnoza!!!
nie wiedzialam tez ze kazdy post torpeduje negatywami,coz kazdego dnia cos nowego

co do Pani psycholog-po pierwsze zarejestrowala sie w nieodpowiednim dziale,ale to pewnie w wyniku nawalu pracy, nie miala czasu poszukac odpowiedniego miejsca na forum :105:

druga sprawa-uwazam ,ze to smieszne a zarazem tragiczne-reklamowanie swojej prywatnej praktyki jako "pomoc dla wszystkich"

i jeszcze raz-tak ,naprawde dobrzy terapeuci nie potrzebuja reklam
diefremde

przez mała26 08 cze 2010, 21:30
Popieram DIFREMDE, fakt ,,pomoc dla wszystkich" brzmi ciekawie i zachęcająco ale prywatna praktyka już nie, a co by był jak każdy wchodzący na forum psycholog(a podejrzewam że jest ich nie mało) reklamował swoje porady, było by forum reklamowe :D

przez savior 08 cze 2010, 21:44
każdy człowiek jest dla siebie samego najlepszym psychologiem bo nikt tak jak ja sam mnie nie zna...
savior

przez psychologinn 08 cze 2010, 23:14
Przykro mi bardzo, że mój post doprowadził do tego typu dyskusji :(
diefremde możesz wierzyc lub nie,ale na brak pracy nie narzekam,a post stąd, że uznałam,że może akurat dla kogoś będzie to przydatna informacja i nawet się nie pomyliłam.Umieściłam ją w dziale oferty, więc nie rozumiem zarzutów, że to nie ten dział.A tak na marginesie podejrzewam, że gdyby to była bezpłatna pomoc nie wywołałaby takiej wrzawy,a wręcz odwrotnie.Zastanawia mnie tylko, dlaczego uważacie,że reklamowanie usług psychologicznych jest czymś złym.Takie prawa rynku,a teraz większośc osób szuka namiarów na specjalistę w internecie.

Po to są fora,aby każdy mógł wyrazic swoje zdanie, szkoda tylko, że inni nie umieją go przyjąc z szacunkiem.

przez diefremde 09 cze 2010, 09:22
psychologinn napisał(a):.A tak na marginesie podejrzewam, że gdyby to była bezpłatna pomoc nie wywołałaby takiej wrzawy,a wręcz odwrotnie.

a niby dlaczego?

[Dodane po edycji:]

psychologinn napisał(a):Po to są fora,aby każdy mógł wyrazic swoje zdanie, szkoda tylko, że inni nie umieją go przyjąc z szacunkiem.

domyslam sie, ze ci inni to te osoby ktore twoja reklame pt." pomoc dla wszystkich" skrytykowali
diefremde

przez linka 09 cze 2010, 09:35
Nie rozumiem po co cała ta dyskusja, psycholog reklamuje się na forum o nerwicy i depresji....jak dla mnie to logiczne. Jak ktoś chce to zadzwoni jak nie pasuje to po kiego to komentować?
:roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg