[POZNAŃ]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez cinnamon_inspiration 06 lut 2007, 21:10
jesli chodzi o psychiatre to polecam pana Michala Michalowskiego, a jesli chodzi o psycholog to Pania Anie Gulczynska, oni sa cudowni,naprawde. pracuja w tej samej poradni ich strona www.prohominis.pl

przez Bad Girl 26 lut 2007, 19:48
Właśnie mam zamiar wybrać sie do Pana Michała... Ciesze się że ktoś potwierdził to że jest dobrym specjalistą. mój strach jest mniejszy.
Pozdrawiam :)

Porozmawiaj z lekarzem

przez lekarz 13 kwi 2007, 01:21
Zapraszam do osobistego kontaktu w Poznaniu tel.XXXXXXXX pamiętajcie dobra terapia jest bardzo ważna,trzeba rozmawiać i szukać pomocy,każdy ma problemy tylko nie każdy jest w stanie sam je rozwiązać.Nie bój się zadzwonić ,czekam na twój telefon,jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez didado1 13 kwi 2007, 08:37
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 13:53 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

pomoc w rozwiązywaniu problemów osobistych

przez lekarz 15 kwi 2007, 21:57
Podając informacje dotyczącą gabinetu nie wspomniałam o kosztach a to pytanie często pojawia sie jako pierwsze ,wizyta kosztuje 50 zl trwa godzinę aczasem i dłużej.więcej inf.tel XXXXXXX

przez Róża 16 kwi 2007, 09:53
O proszę,a ktoś tu jęczał,że na forum nie ma psychiatry :mrgreen:
Bez ludzkiej pamięci przeszłość nie istnieje.
Pech nigdy nie zawiedzie:
przyjdzie w samą porę:)))
Przyjaciel forum

Warsztaty psychologiczne, Poznań

przez cinnamon_inspiration 17 kwi 2007, 15:23
Trening Rozwoju Osobistego

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w treningu rozwoju osobistego, który pozwala lepiej zrozumieć siebie i zaakceptować innych, efektywnie rozwijać umiejętności radzenia sobie w sytuacjach trudnych (np. społecznych, stresowych). Punktem wyjścia jest lepsze poznanie siebie i rozwój cech ułatwiających społeczną adaptację we współczesnym świecie.

Rozwijane są indywidualne możliwości na poziomie:

świadomość moich ograniczeń
świadomość moich umiejętności

Cele treningu:

poprawa sposobów komunikowania z ludźmi
radzenie sobie z konfliktami emocjonalnymi
uświadomienie lęków, zahamowań i tworzonych wyobrażeń dotyczących siebie i świata
lepszy kontakt z samym sobą, z własnymi potrzebami, uczuciami i stanami ciała
lepsza kontrola i akceptacja swojego życia

Trening prowadzi mgr Kinga Dombek psychoterapeuta, trener licencjonowany Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Praktyków oraz International Federation of Gestalt Traning Organizations FORGE

Czas trwania treningu 3 dni
12.05.2007 r. (sobota) godz. 11.00-17.00
13.05.2007 r. (niedziela) godz. 11.00-16.00
19.05.2007 r. (sobota) godz. 11.00-18.00

Trening odbędzie się w:
Poradni Psychosomatycznej
przy ul. E.Sczanieckiej 5/1 w Poznaniu.
Telefoniczna rejestracja od poniedziałku do piątku w godz. 11.00-19.00 Tel. 061 866-82-34

Proponowany program prowadzony jest metodami terapii Gestalt.
Jest to kierunek powstały na gruncie filozofii, fenomenologii i egzystencjalizmu. Jest terapią rozwijającą się. Wciąż tworzy nowe sytuacje, szuka nowych doświadczeń. Jego koncepcja jest precyzyjna i dookreślona a jednocześnie otwarta. Jest też bardzo elastyczna w sensie szerokiego widzenia i pojmowania doświadczenia, ma swoją specyfikę w zależności od kultury, w której się pojawia.
Instytut Terapii Gestalt w Krakowie szkoli bardzo pokaźną liczbę osób, na różnych poziomach zaawansowania.
W koncepcji terapii zawiera się pojęcie osobistego rozwoju, poszerzania ludzkiego potencjału.
Gestalt praktykuje się dzisiaj w rozmaitych kontekstach i celach:

w psychoterapii indywidualnej
w psychoterapii par i rodzin
w grupach terapeutycznych
w instytucjach (szkoły, ośrodki dla nieprzystosowanej młodzieży, szpitale, itp.)
w obrębie przedsiębiorstw sektora przemysłowego lub handlowego, by polepszyć kontakty, wzbogacić ludzkie relacje, uzdrawiać sytuacje konfliktowe, pobudzić kratywność.
Terapia nie odnosi się więc wyłącznie do osób cierpiących na zaburzenia psychiczne uznane jako patologie, lecz również do osób nie radzących sobie z problemami egzystencjalnymi. Gestalt w oryginalny sposób łączy i tworzy kombinacje różnych metod i technik werbalnych i niewerbalnych, takich jak: przebudzenie sensoryczne, praca nad energią, oddychaniem, praca z wyrażaniem emocji, praca wychodząca od snów czy snu na jawie, psychodrama, zajęcia twórcze (rysunek, modelarstwo, muzyka itp.)

Terapia zmierza do tego, by przywrócić człowiekowi cały ten potencjał, który w jakiś sposób został w jego rozwoju zamrożony, wyparty lub wyprojektowany na zewnątrz.

Koszt treningu: całość 300zł ; 20% wpłata przy wpisie, reszta w pierwszy dzień treningu; możliwość wpłaty przelewem na konto.

GRUPY MAKSYMALNIE 12 OSOBOWE !!!

www.prohominis.pl

przez agapla 04 maja 2007, 16:06
no nieźle sobie lekarze zycza nie ma co ,jeszcze biorąc pod uwagę ze trzeba tych wizyt trochę odbyc to człowiek spłukany :shock:

przez Bad Girl 04 maja 2007, 18:42
Jak sie uczyli 15 lat no to teraz sobie mogą pozwolić na 100 zł od wizyty ;) no ale... zawsze mówie sobie, że zdrowie najważniejsze.
wtedy jakoś łatwiej jest mi wydać tą stówke ;)

poznań

przez smutas 04 cze 2007, 20:48
ja byłem w klinice AM w Poznaniu 4 miesiące wyszedłem zdrowy ale szczęście trwało krotko
Pozdrawiam Serdecznie

przez ameli 21 cze 2007, 12:55
ja rowniez polecam pana Michala Michalowskiego.
jest naprawdę szalenie miły, pomocny i wyrozumiały.
ja zaczęlam terapie u niego wczoraj.

pracuje w poradni www.prohominis.pl

przez Aleqsa 28 cze 2007, 01:38
Widze ze pan doktor michalowski ma wiziecie tutaj na forum :)
jestem jego byla pacjentka w sumie tylko dlatego ze ubzduralam sobie ze koncze z lekami i sporobuje sama powalczyc i zwalczyc chorobe..
Osobiscie bardzo polecam go..Jest i bedzie moim przewodnikiem duchowym i guru :) Jest rewelacyjnym psychiatra :) Polecam :)

przez cinnamon_inspiration 07 lip 2007, 15:04
ej to zakladamy fanklub pana michalowskiego :D:D:D:D:D

przez Bad Girl 09 lip 2007, 11:20
Dobry pomysł, hehe ;)

Sortuj wg