[MOSZNA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek - opinie pacjentów

przez hevana 26 lut 2011, 18:21
hej, czy nadal czeka się tak długo na przyjęcie do ośrodka? na NFZ, oczywiście.

Proszę o informację na temat CTN w Mosznej

przez truscawa 01 cze 2011, 19:55
Witam, od mojego psychiatry ok. 8 miesięcy temu dostałam skierowanie do CTN w Mosznej. Mam ostatni tydzień na odesłanie zgłoszenia, natomiast nie wiem czy warto jechać się tam leczyć. Proszę o opinie na temat tej placówki. Czy jeśli na chwilę obecną nie przyjmuję żadnych leków, nie przeszkadza to w odbywaniu terapii?
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
Truscawa
Ostatnio edytowano 01 cze 2011, 20:01 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniosłam do zbiorczego wątku.

CTN Moszna - Zamek proszę o opinię pacjentów

przez mm_ 02 wrz 2011, 09:45
Hej,
wysłałam swoje skierowanie do Mosznej, ale jest bardzo mało opinii pacjentów na temat tego ośrodka. Są opinie na ich stronie ale wiadomo że tam są same pozytywne, a ja chciałabym się dowiedzieć od Was jakie macie zdanie na temat tego ośrodka? Ile czekaliście na termin? No i wogóle wszystko, jakie są warunki bytowe, jakie terapie, czy można wychodzić czy nie poza ośrodek.
mm_

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

CTN Moszna - Zamek

przez another_memory 02 wrz 2011, 11:39
mm_ ja jade do Mosznej. Mam termin na 25 pazdziernika. Boje sie bo tez niewiele wiem. Jedynie moja psychiatra mowila, ze jej pacjenci wracali naprawde zadowoleni. Jade na NFZ ale wcale nie czekalam aaaz tak strasznie dlugo- niecale 4 miesiace. Mam nadzieje, ze bedzie tam troche mlodych ludzi. O ekipie psychologow i psychoterapeutow slyszalam natomiast wiele dobrego- podobno bardzo wykwalifikowana załoga. Boje sie... No ale jade. Podczas pobytu postaram sie Wam zrelacjonowac panujace tam warunki.

Trzymajcie za mnie kciuki...
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

CTN Moszna - Zamek

przez mm_ 02 wrz 2011, 13:52
A to rzeczywiście niedługo czekałaś. A byłaś może wcześniej już na oddziale psychiatrycznym lub jakiejś terapii?

Będę trzymać kciuki za Ciebie.
Jak tam będziesz to pisz koniecznie jak tam jest.
mm_

CTN Moszna - Zamek

przez Anna Maria 02 wrz 2011, 15:25
A tam trzeba jechać wcześniej na rozmowe kwalifikacyjną.
Też słyszałam ,że jest bardzo dobry.Z chęcią bym tam pojechała.
Anna Maria

CTN Moszna - Zamek

przez mm_ 02 wrz 2011, 15:46
Ja gdzieś czytałam, że jak się przyjeżdża na ustalony termin, to dopiero lekarz przyjmujący na Izbie Przyjęć ostatecznie decyduje o przyjęciu, może sprawdza motywację i czy nie jest się pod silnym wpływem leków psychotropowych podczas podejmowania decyzji (podobnie jak w Krakowie na Oddziale 7 F)? Nie wiem jak patrzą na te leki psychotropowe, bo niektórzy na nich dobrze funkcjonują. Ja po nich dobrze nie funkcjonowałam, a bez nich tez nie jest najlepiej.
mm_

CTN Moszna - Zamek

przez another_memory 04 wrz 2011, 12:08
mm_ nie byłam nigdy na oddziale psychiatrycznym, a na terapie chodzilam tylko indywidualnie do psychologa.

Z przyjęciem na terapie do CTN w Mosznej jest tak, ze wysyłają Ci list z zawiadomieniem o przyjęciu na leczenie z konkretnym terminem. Trzeba się więc stawić w ten wyznaczony dzień dopiero wtedy lekarz dobiera Ci program terapeutyczny - terapia trwa od 4-12 tygodni i dopiero na miejscu dowiesz się ile musisz tam zostać... trochę kijowo, bo człowiek nie może się psychicznie nastawić na konkretny okres pobytu. Jeśli chodzi o leki to trzeba zabrać tam te, ktore dotychczas braliście. Ja zabiorę swój setaloft i afobam na doraźne wypadki.
And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music

[Moszna]

przez mm_ 02 lis 2011, 16:22
A ja nie mam kasy na wyjazd...ot i mam problem. Bo trzeba parę rzeczy dokupić, coś mieć przy sobie no i dojechać kilkaset kilometrów...
A przewidywalny termin wyjazdu za około 2 miesiące i w tym miesiącu spodziewam się zaproszenia z dokładną datą przyjęcia...A przez problemy osobiste to nie wiem jak będzie.. Kurczę,jak się coś chrzani to wszystko na raz.

-- 02 sty 2012, 15:41 --

Kto był w CTN w Mosznej? Dostałam zaproszenie, czy wyniki badań i karty z leczenia trzeba wcześniej wysłać czy tylko odesłać potwierdzenie przyjazdu?
mm_

[Moszna]

przez Alien81 30 kwi 2012, 22:40
4 lata temu byłem w Mosznej na komercyjnym 2-tygodniowym turnusie i nie jestem zadowolony z tzw.terapii, w moim przekonaniu to zwykłe naciąganie ludzi, w 2 tygodnie nie da się wyleczyć pacjenta z nerwicy, choćby pracowali tam najlepsi terapeuci Wszechświata, powiatu i okolicy ;) . Brak psychoterapii grupowej z prawdziwego zdarzenia (na co bardzo liczyłem i o co pytałem biurokratów z działu marketingu kiedy załatwiałem swój pobyt), terapią grupową w tamtejszym CTN nazywa się spotkania społeczności, pierdoły typu muzykoterapia, trening autogenny Schultza, zajęcia z jogi, terapię zajęciową (tzn. rzeźbienie w glinie, rysowanie kredeczkami itp.) i codzienne wizyty u psychologa (nie mylić z psychoterapią indywidualną). Poza tym postawiono mi błędną diagnozę i fatalnie dobrano lek, o czym pisałem już w innych wątkach. Jedyne pozytywy z pobytu w tym ośrodku to zapoznanie kilku fajnych osób oraz piękne fotki w pięknym zamku i równie pięknym ogrodzie zamkowym. Wprawdzie od tamtej pory minęło już kilka lat a więc wiele mogło się tam zmienić, mimo to ja jednak nikomu nie poleciłbym CTN Moszna-Zamek.
Pan Naczelnik już idzie do domu, bo ten zbój zaraz tu będzie...

[Moszna]

przez Ariel28 30 paź 2012, 22:04
Też mysle o tym ośrodu pojechac na dwa tygodnie, tylko nie wiem czy warto wydać pieniadze, czy mi coś to pomoże. Jakbym wiedział że mnie wyleczą to już bym sie pakował:)

[Moszna]

przez xirekm 25 lis 2012, 17:15
Leczenie lekami mi nie pomaga, w Komorowie pod Warszawą mnie nie chcieli tylko skierowali do Moszny.
Nie wiecie ile teraz się czeka na przyjęcie do Moszny w ramach NFZ?

[Moszna]

przez gosiaxs 30 lis 2012, 10:49
Witam był ktoś na terapii w Mosznej?

[Moszna]

przez coma 30 lis 2012, 11:25
coma

Sortuj wg