[MOSZNA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[MOSZNA]

przez mona27 30 wrz 2006, 23:20
Witam
Poszukuję jakichś osób leczących się w ośrodku leczenia nerwic w Mosznej.Czy ktoś coś na ten temat słyszał? Mam nerwicę lękową i nie mam już siły . Nie mogę brać żadnych leków ponieważ bardzo zle sie po nich czuję tak się nakręciłam .Szukam więc jakichkolwiek rozwiązań abym mogła normalnie funkcjonować w społeczeństwie i pracować .
Ostatnio zaczełam chodzić nawat na jogę no ale jak wiadomo to dlugi proces doskonalenia a ja bym chciała aby to szybciej wszystko zaczeło działać, choć wiem że tak się nie da.
Mam zamiar jechać do tego ośrodka ale szukam jakichś informacji na ten temat ,opini... Proszę o kontakt jeżeli ktoś coś wie o skuteczności tego ośrodka. Pozdrawiam

przez MONA240 07 paź 2006, 01:04
witaj mona :smile:mam znajomego ktory sie leczył w ośrodku w mosznej i efekt był bardzo pozytywny polecam sama kiedyś skorzystam, tylko długo się czeks na miejsce

przez magorzata 07 paź 2006, 11:16
Byłam w lipcu na wycieczce w Mosznej jest tam pięknie,ale od złożenia skierowania trzeba czekać na przyjęcie rok czasu,chyba że prywatnie to prędzej.Jest jeszcze jedna niewiadoma,czy państwo nie zlikwiduje ten ośrodek,bo jak tam byłam to akurat strajkowali aby ten pałacyk został

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Toshiro 07 paź 2006, 17:47
Może tylko ja mam seksualne skojarzenia. ;) Dziwie się że przez tyle dni nikt nie skomentował tematu...

Gdy zauważyłem ten temat, pojawił się kom[let skojarzeń:

Co za świntuch pisze? -> A może ktoś ma nerwicowe problemy z moszną? Hihihihi -> Eeee głupoty wymyślam. Trzeba zerknąć co tam napisali.

Teraz już wiem że jest taka wieś w opolskim. :oops: Proszę o głębszą analizę, na luzie najlepiej ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez snaefridur 07 paź 2006, 17:50
No cóż nie tylko Ty masz skojarzenia takowe :D :D :oops: .
Cóż,trzeba iśc się wstydzić.I rączki na kołdrę! :lol:
snaefridur

przez depresyjny86 10 paź 2006, 01:29
No coż...to ja też przyznam się do seksualnych skojarzeń :D
:)

przez ~Maja 10 paź 2006, 15:57
Ekhm... :roll:
Można mieć tu jakieś kojarzenia? Eee, no co Wy ... :oops: <wcale, a wcale :mrgreen: >
magorzata napisał(a):Byłam w lipcu na wycieczce w Mosznej jest tam pięknie

No to... Hm, jak w ośrodku jest pięknie to pewnie i leczenie jest skuteczne. Co niesie za sobą wykwalifikowanych psychologów. :roll:
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez gusia 12 paź 2006, 10:27
hehehe ,no to ja nic nie powiem :oops: :oops: :oops:

[ Dodano: Czw Paź 12, 2006 10:30 am ]
Nie,jednak powiem...mona przykro mi bardzo ,bo bardzo chciałabym pomóc ,ale nie mam pojęcia o tym ośrodku...w ogóle pierwszy raz słyszę :?

Pozdrawiam Cię cieplutko i trzymaj się-nie poddawaj :smile:

[ Dodano: Czw Paź 12, 2006 10:32 am ]
Ech jeszcze jedno...
Toshiro napisał(a):Może tylko ja mam seksualne skojarzenia. Wink Dziwie się że przez tyle dni nikt nie skomentował tematu...

Toshiro,za to teraz komentarze sypią się jak z rękawa ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Toshiro 12 paź 2006, 10:54
gusia napisał(a):Toshiro,za to teraz komentarze sypią się jak z rękawa

Też to zauważylaś gusia? Krew nie woda... Hehehehe ;)
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez mona27 16 paź 2006, 21:50
Witam :(
Byłam w tym ośrodku leczenia nerwic i osobiście nie polecam . Byłam prywatnie przez 2 tygodnie i czuję sie oszukana!!!!!!!!!!!
Zaraz na drugi dzień chciałam wracać . Straszny zamek ,stary nic przyjemnego a w stanach lękowych i nerwicy to raczej nie wskazane przynajmniej jak dla mnie jak sie okazało.
Wiecie jakie tam osoby się leczą ? Takie które tak naprawde nie potrzebują pomocy a raczej szukają rozrywek i alkoholu poprostu wczasy z darmo. Jeżeli ktoś naprawde potrzebuje pomocy to powiedzą że musi czekać od roku do 2 lat na przyjęcie na leczenie na 4 tygodnie z kasy chorych jeżeli jest w desperacji to płaci niezłą kasę .
Druga część pacjętów to osoby starszę które przyjeżdzają tam już któryś raz z kolei. Po prostu skladają i czekają . Były tam nawet osoby po 70 ...
Szkoda że na początku jak chciałam wracać ,przekonał mnie lekarz żebym została jak już przyjechałam interesowało ich tylko abym zaplaciła pieniądze .(w przypadku rezygnacji pieniądze przepadaja )
Pod koniec tych nerwowych wczasów dowiedzialam sie ,że przecież tak naprawde te 2 tygodnie komercyjne nic mi nie dadzą .Bardzo mało "terapii". MOŻE SĄ OSOBY KTÓRE Z TEGO SKORZYSTAJA ALE NAPEWNO NIE PO 2 TYGODNIACH WIĘC PO CO TO ORGANIZUJĄ ? Szkoda że łataja w ten sposób swoją dziurę budzetową dając ludziom nadzieje bo jak mozna to nazwać inaczej .
Jeżeli ktoś chce wiedzieć więcej .... : :?

Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek - opinie pacjentów

przez Procka 10 wrz 2008, 21:06
Witam !

Mam gorącą prośbę o opinie na temat Centrum Terapii Nerwic znajdującego się w Zamku w Mosznej - woj. opolskie. Wstępnie jestem tam zapisana na 3-tyg. pobyt od 29 września, ale waham się, czy jechać. Cena nie jest mała i dlatego przed ostateczną decyzją o wyjeździe chętnie zapoznam się ze zdaniem tych, którzy osobiście skorzystali z tamtejszej terapii (bądź ktoś z bliskich czy znajomych).
Czy jesteście zadowoleni, jakie są tam formy terapii, jak wygląda taki przeciętny dzień pobytu (np. ile godzin dziennie poświęcone jest stricte leczeniu, tj. różnym zajęciom terapeutycznym, itp.), czy widzicie jakąś poprawę, itd. ? Generalnie - czy polecacie ?

Będę wdzięczna za każdą informację.
Nadmienię, że zapoznałam się z wszystkimi informacjami i opiniami zamieszczonymi na stronie tego Centrum, ale chcę je jednak uzupełnić o mniej oficjalne refleksje - dlatego liczę na Was.

Pozdrawiam wszystkich nerwusów :) Nie dajmy się zwariować ;)

Re: Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek - opinie pacjentów

przez Salix 15 mar 2009, 01:41
generalnie to tam można pojechac za darmo, wystarczy skierowanie od psychiatry plus osobista pisemna prośba. Po jakichś ośmiu miesiącach przychodzi odpowiedź! :)
Chora i zła do głębi - inni ludzie mnie taką uczynili.

Niby wszystko jeszcze przede mną, ale nad niczym nie mam kontroli. Życie mną miota, na nic nie mogę liczyć.

Re: Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek - opinie pacjentów

przez matylda77 15 mar 2009, 03:55
mieszkalam kiedys niedaleko Moszej,czesto jezdzilam tam na spacery,teren przepiekny(zamek,stadnina koni,aleje spacerowe) slyszalam,ze terapie maja super-dostep do wszystkiego,nie zaluj kasy ani czasu-robisz to dla siebie pozdrawiam

CTN Moszna - Zamek

przez kosik 30 lis 2010, 17:10
W CTN Moszna - Zamek proponujemy możliwość uczestniczenia zarówno w psychoterapii grupowej jak i indywidualnej.
W związku z tym, po przyjeździe do CTN Moszna – Zamek odbywa się kwalifikacja do grup terapeutycznych trwających od 4 do12 tygodni lub do kontaktu indywidualnego z psychoterapeutą trwającego 4 tygodnie.
Grupy terapeutyczne prowadzone są w dwóch paradygmatach: psychodynamicznym i Gestalt.
Jednym z głównych czynników mających wpływ na skuteczność procesu terapeutycznego jest motywacja pacjenta do wprowadzenia zmian w sobie i swoim życiu.
W związku z tym jest ona brana przez zespół terapeutyczny pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o czasie trwania terapii, który przypominamy trwa od 4 do 12 tygodni.
Dodatkowymi formami wspierającymi proces terapeutyczny są takie zajęcia jak: psychozabawy, psychoedukacja, muzykoterapia, trening relaksacyjny, zajęcia integracyjne, psychorysunek.
Centrum Terapii Nerwic
Moszna - Zamek
Moszna ul. Zamkowa 1
47 - 370 Zielina
http://www.moszna-zamek.pl

Sortuj wg