[ZIELONA GÓRA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Beatkka 23 kwi 2008, 19:21
nanom1 moja mama sie u niego leczy :roll: :roll:

to co w lubuskim nie ma dobrych lekarzy ????? :cry: :cry:

przez nanom1 24 kwi 2008, 16:00
Może Wy macie jakieś popozycję?.Zmieniłbym z chęcią lekarza :smile: .

Re: Psycholog lub psychiatra w lubuskim.

przez aniak80 25 mar 2009, 19:38
Witam

Ja chodzę do dr.Choża-Zarzycka wspaniały psychiatra.A dobry psycholog jest na ul dąbrowskiego sama nie byłam ale słyszałam,ze bardzo dobra.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: woj. lubuskie

przez senekaa 30 sty 2010, 01:25
Polecam gorąco dr Adama Gwizdę z Zielonej Góry. Ja się u niego leczę już 5 lat i jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam :D
senekaa

przez aniak80 28 mar 2010, 21:24
Witam

Mi doktor zarzycka po 7 latch dobrała własnie leki,nie wiem czy to mój oragnizm taki czy poprostu ona

przez Misiu Gapciu 11 maja 2010, 12:34
Witam wszystkich.
Czy ktoś może napisać gdzie przyjmuje dr Gwizda. Bardzo mi zależy. Najlepiszy byłby kontakt telefoniczny Mieszkam 50km od Zielonej Góry i nie mogę jechać w ciemno. W sieci wygrzebałam tylko adres na Zamenhofa 27 a w Ciborzu ponoć już 3 lata nie pracuje. Będę ogromnie wdzięczna.

Grupa wspracia Zielona Góra

przez Joanna74 12 cze 2010, 10:23
Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.
Jeśli :
- rozpoznałaś u siebie lub podejrzewasz syndrom „kochania zbyt mocno”,
- Twoje relacje z mężczyznami przynoszą ból i cierpienie,
- bez partnera czujesz się nikim,
-potrzebujesz wsparcia i czujesz, że nikt Cię nie rozumie,
zapraszamy na nasze spotkania, gdzie poznasz kobiety podobne do Ciebie, otrzymasz wsparcie i zrozumienie. Tu nikt nie będzie bagatelizował Twoich problemów. W bezpiecznej atmosferze wspólnie poszukamy rozwiązań i nowych dróg rozwoju. Nie będziesz sama w przeżywaniu swoich uczuć, emocji.Towarzyszyć nam będzie terapeuta. Spotkania raz w tygodniu mają charakter otwarty, tzn. że w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

Szczegółowe informacje- grupa_pomocy@gazeta.pl

Grupa wsparcia

przez Joanna74 12 cze 2010, 10:24
Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla osób doświadczających straty.
Jeśli :
- doświadczyłeś (- aś ) w swoim życiu straty ( rozwód, separacja, śmierć ),
- przeżywasz smutek, rozpacz, bezsilność, pustkę,
- nie wiesz jak sobie radzić w emocjami (albo ich brakiem ) po stracie bliskiej osoby,
zapraszamy do nas, bo nikt nie zrozumie nas lepiej niż osoba, która doświadczyła straty. Naszym celem jest przeżycie żałoby, powrót do normalnego życia. Razem uczymy się jak odzyskać spokój, nadzieję i wiarę w sens życia. Nie będziemy Tobie mówić jak masz się czuć, ale możemy Cię wysłuchać, być z Tobą w przeżywaniu smutku i podzielić się ze swoim doświadczeniem.
Grupa ma charakter otwarty.
Szczegółowe informacje - grupa_pomocy@gazeta.pl

Dla mieszkańców woj.lubuskiego

przez Joanna74 12 cze 2010, 10:28
Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.
Jeśli :
- rozpoznałaś u siebie lub podejrzewasz syndrom „kochania zbyt mocno”,
- Twoje relacje z mężczyznami przynoszą ból i cierpienie,
- bez partnera czujesz się nikim,
-potrzebujesz wsparcia i czujesz, że nikt Cię nie rozumie,
zapraszamy na nasze spotkania, gdzie poznasz kobiety podobne do Ciebie, otrzymasz wsparcie i zrozumienie. Tu nikt nie będzie bagatelizował Twoich problemów. W bezpiecznej atmosferze wspólnie poszukamy rozwiązań i nowych dróg rozwoju. Nie będziesz sama w przeżywaniu swoich uczuć, emocji.Towarzyszyć nam będzie terapeuta. Spotkania raz w tygodniu mają charakter otwarty, tzn. że w każdej chwili możesz do nas dołączyć.

Powstaje w Zielonej Górze grupa wsparcia dla osób doświadczających straty.
Jeśli :
- doświadczyłeś (- aś ) w swoim życiu straty ( rozwód, separacja, śmierć ),
- przeżywasz smutek, rozpacz, bezsilność, pustkę,
-nie wiesz jak sobie radzić w emocjami (albo ich brakiem )po stracie bliskiej osoby,
zapraszamy do nas, bo nikt nie zrozumie nas lepiej niż osoba, która doświadczyła straty. Naszym celem jest przeżycie żałoby, powrót do normalnego życia. Razem uczymy się jak odzyskać spokój, nadzieję i wiarę w sens życia. Nie będziemy Tobie mówić jak masz się czuć, ale możemy Cię wysłuchać, być z Tobą w przeżywaniu smutku i podzielić się ze swoim doświadczeniem.
Grupa ma charakter otwarty.
Szczegółowe informacje - grupa_pomocy@gazeta.pl

Serdecznie zapraszam

[Zielona Góra]

przez Joanna74 29 sie 2010, 10:40
Witam, zapraszam na spotkania grupy wsparcia dla kobiet kochających zbyt mocno.Spotkania w Zielonej Górze, grupa otwarta, raz w tygodniu. Towarzyszyć nam będzie terapeuta.Ruszamy od października. Szczegółowe informacje - kontakt@odkryjsiebie.zgora.pl
Zapraszam serdecznie

[ZIELONA GÓRA]

przez małpka bubu 01 gru 2012, 09:41
kto z Was u kogo jest?

właśnie zmieniam lekarza bo moja dotychczasowa lekarka sobie nie radzi i wkurza mnie to że co chwilę wyjeżdżała ze szpitalem...
podobno dr Gwizda jest dobry, przyjaciele dużo mówili więc u niego spróbuję... i będzie bliżej mi na Boh.Westerplatte dotrzec niż na Zamenhofa...
Ostatnio edytowano 03 sie 2014, 11:44 przez Artemizja, łącznie edytowano 2 razy
Powód: połączono z uwagi na tematykę

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

[ZIELONA GÓRA]

przez quebeck22 23 kwi 2015, 22:37
Cześć Wszystkim, potrzebuję waszej pomocy. Od ponad 10 lat choruję na nerwicę lękową, za dzieciaka moi bliscy olali sprawę a ja sam nie bylem odwazny opowiadac co sie ze mna dzieje (wstyd). Bałem się wielu rzeczy, ale dostałem komputer i od tej chwili żyłem w świecie gier. Byłem tam normalny, taki jak wszyscy, niczego się nie bałem, zniknęły problemy itp.. Gdy dorosłem i zacząłem ogarniać sobie życie lęki ponownie mnie dopadły. Szukam aktualnie namiarów na dobrych psychiatrów, którzy pomogą mi w wyleczeniu się. Mam motywację do walki z tym gównem. Mieszkam kilkadziesiąt km od Zielonej Góry, więc pomocna była by każda informacja odnośnie psychiatrów z Zielonej Góry, Nowej Soli, Żar (tych okolic). Chodzi mi o psychiatrę z dobrym podejściem do człowieka, nie takiego co przepisze leki i powie dowidzenia ( miałem 1 wizyte w wieku 10 lat w Nowej Soli u psychiatry dzieciecego, przepisal mi lek na tiki nerwowe i to wszystko.. wizyta trwala z 2minuty.. bralem kilka dni, ale praktycznie z aktywnego dzieciaka stalem sie spiacym, zamulonym chlopcem.. Postanowilem ze nie bede tego bral, rodzice przytakneli i sie wiecej tym nie interesowali :/ )

Szukam kontaktu do dobrego psychiatry, który prowadzi psychoterapie w okolicach Zielonej Góry.

[ZIELONA GÓRA]

przez quebeck22 23 kwi 2015, 22:49
Znalazłem niedaleko mnie z dobrymi opiniami psychiatrę od nerwicy lękowej, depresji .. w sumie idealnie pasuje. Zna tego Pana ktoś? Opinie bardzo dobre, tylko ostatnio rok temu. Nadal przyjmuje ? Jak myślicie? Kontaktować się bezpośrednio czy iść do ośrodka zdrowia po skierowanie ?
http://www.znanylekarz.pl/tomasz-grzybo ... nare-modal

Sortuj wg