[Morawica]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Morawica]

przez savior 06 lip 2010, 14:12
Jesli tak jak tam jest.. jacy lekarze z tej placówki przyjmują prywatnie..do jakich warto sie udać??
Prosze o odpowiedź
Pozdrawiam
savior

Re: Czy był ktoś z Was w szpitalu w Morawicy??

przez depresjadepresja 06 lip 2010, 17:11
ja polecam szpital wolski w warszawie, oddzial dzienny psychiatryczny. dobrzy psychoterapeuci, terapia grupowa... z tego co wiem to lecza rozne zaburzenia nie tylko depresje

Re: Czy był ktoś z Was w szpitalu w Morawicy??

przez savior 06 lip 2010, 20:01
Tak tylko ze do Morawicy mam rzut beretem i jest to ponoć jeden z najlepszych szpitali w Polsce...
savior

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Morawica]

przez pete_27 20 lip 2010, 16:04
Polecam stamtąd Marka Ćwiąkałę. Najlepszy psychiatra z jakim miałem do czynienia.
pete_27

[Morawica]

przez xanonymous 30 mar 2012, 18:38
Nie wiem czy w dobrym miejscu założyłem temat ale.....

Chciałem się dowiedzieć czegoś o oddziale nerwic w Morawicy koło kielc. Był tam możę ktoś, jakie wrażenia, jak wygląda dzień na tym oddziale, jakie leki dają (jeśli dają). CZy przy przyjęciu diagnozują jakoś dokładniej itp. czy zadowalają się tym co pisze w skierowaniu.
Ostatnio edytowano 30 mar 2012, 18:41 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączono z uwagi na tematykę

Sortuj wg