Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez BiedronkaMadlen 02 mar 2012, 23:54
Kite:)) Oby do maja ;)

Vilge cały tydzień szukałam mieszkania na wynajem . Znalazłam co prawda drogie ale jak mnie nauczyli w Kobierzynie muszę dac sobie troche luksusu i umieć za niego zapłacić :) Więc od jutra nowy dom i od nowego tygodnia bardzo zaawansowane szukanie pracy. :) Psychicznie nie jest źle tylko że bardzo tęsknię. Rano wstaje i zastanawiam się gdzie jestem w domu czy w "Domu" Tam. Naprawdę to miejsce związuje bardzo. Trzeba nauczyć sie potem żyć z tęsknotą :)
Siedziałem pod gankiem, gdyż......................
kocham Ciebie.................................. panie

przez kite 03 mar 2012, 20:56
mnie szlag trafia jak w nocy jest cicho.. jednak mieszkanie w 5 przez pół roku swoje robi..
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez zakręcona 04 mar 2012, 20:41
Jestem ciekawa waszej opini na temat teresci zawatej w amerykanskiej ksiazce pt. "Stop walking on eggshells" (zagadnienia BPD)
Dolaczam polski link z fragmentarnym tlumaczeniem ksiazki
http://bpdninagarcia.blox.pl/html

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chiha 04 mar 2012, 20:51
mnie baaaaaaaaaaaardzo pomogły wlaśnie te fragmenty o projekcji!!
ciekawa lektura, mam na komputerze w wersji angielskiej, przed sesją sięgałam, fajnie że przypomniałaś o niej, chętnie wrócę, bo jednak czytanie jej potrafiło mnie nieźle uspokoić i sprawić, że zamiast pogrążać się w depresji, zaczynalam analizowac swoje zachowanie i przekonania i dostrzegac ich irracjonalnosc.

ale off top robisz lekki Zakręcona, może wątek o tej książce by siadł osobny? :)

przez kite 05 mar 2012, 10:30
chiha, tu od zawsze jest off na offie więc daj spokój

przez sardyna 05 mar 2012, 13:30
wieloletnia terapia 5 razy w tygodniu rozwaliła mnie na łopatki...to chyba opcja jedynie dla bardzo bogatych a do tego niepracujących...
pomijając czy to by faktycznie pomogło czy nie to i tak jak dla mnie porada na żenującym poziomie :shock:

przez Vilgefortz 05 mar 2012, 18:51
sardyna napisał(a):wieloletnia terapia 5 razy w tygodniu rozwaliła mnie na łopatki...to chyba opcja jedynie dla bardzo bogatych a do tego niepracujących...
pomijając czy to by faktycznie pomogło czy nie to i tak jak dla mnie porada na żenującym poziomie :shock:

Nie wiem nawet czy będę w stanie zrealizować tę koncepcję - chyba żebym znalazł jakiegoś terapeutę - altruistę na wczesnej emeryturze, który poświęciłby mi tyle czasu w imię niesienia potrzebnej pomocy ludziom, których na to nie stać. Ale to nierealne więc będę musiał zadowolić się tym co mogę mieć i włożyć jeszcze więcej pracy w siebie.

przez sardyna 06 mar 2012, 00:07
spoko, na mnie niegdyś postawiono krzyżyk jeśli chodzi o leczenie (nie w krk) a jednak okazało się, że jak się chce to można... no i mam się całkiem całkiem 8)

przez kangurekkk 06 mar 2012, 00:10
Sama czy z czyjąś pomocą do tego doszłaś?
A czy diagnoza wystawiona przez F7 bedzie na papierze dla mnie?
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez sardyna 06 mar 2012, 00:30
kangurekkk napisał(a):Sama czy z czyjąś pomocą do tego doszłaś?
A czy diagnoza wystawiona przez F7 bedzie na papierze dla mnie?

na szczęście trafiłam w inne miejsce (tzn do innego szpitala) i tam uzyskałam sporo pomocy, reszta to samozaparcie, leki i praca nad sobą (niestety jeszcze nie do końca, ale mogę powiedzieć, że bpd już raczej za mną)

jeśli chodzi o diagnozy to każdy szpital przy wypisie wręcza kartę, na której widnieje diagnoza, więc na pewno w 7f też tak jest :)

przez kite 06 mar 2012, 13:10
kangurekkk, dostaniesz taki kod który się skanuje fonem. i każdemu lekarzowi będziesz ten kod dawać.. jakie durne pytanie wgl :roll:

przez szerokozamknięta 06 mar 2012, 18:46
kangurekkk, tak dostniesz wypis bez względu na to czy cie przyjmą czy nie i na tym wypisie będzie diagnoza tzn. nazwa zaburzenia i przypisany do niej odpowiedni numerek :D

-- 06 mar 2012, 18:50 --

sardyna, faktycznie na szczęście bo niestety na 7f to psychoterapia "dla ubogich" czyli tzw. porządny kop w tyłek i albo się wyzbierasz albo nie. Ale widać coś im tam świtać zaczęło w głowie, że mogą niektórym szkodzić tymi swoimi metodami.
szerokozamknięta

przez owieczny 06 mar 2012, 19:46
wkurzony zniesmaczony... nie ma jak jechac 150 km i rano dostac tel czy moze pan przyjechac jutro bedac juz od 2hh w drodze. nic dobrego to znaczyc nie moze. a jutro mnie czeka kolejna wycieczka.

przez alicja_sacro 06 mar 2012, 20:00
Witam Wszystkich! Jestem już po 1 konsultacji, do mnie na szczęście nie zadzwonili żeby przesunąć termin ;)

Takie info dla wszystkich, mianowicie dowiedziałam się dziś od dziewczyny z forum, którą spotkałam na konsultacjach i dziękuje jej bardzo za to, że można prosić o dwie konsultacje w ciągu jednego dnia.
I faktycznie, mam termin 2 i 3 konsultacji w jednym dniu, o godzinie 10 i 13 :)
Pozdrawiam.
alicja_sacro

Sortuj wg