Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez mała defetystka 16 paź 2010, 15:22
Krwiopij, nie wytłumaczy tego ludziom -
wywalili ich lub nie przyjęli to teraz psami obwieszają 7F.
tak to przynajmniej wyglądało - kogo wywalali, ten zaczynał napierd***ć
a kto dokończył (i coś wyniósł z tego) wie ile to było warte.

przez Krwiopij 16 paź 2010, 15:35
mała defetystka, domyslam się i w związku z relacjami osob,ktore stamtad wyszly (wszystkie zadowolone,choc nie ukrywaly ze bylo bardzo ciężko),wkurza mnie to,że ktos tu wpada i albo wylewa zolc albo odbiera nadzieję.Za moją poprzednią agresywną wypowiedz do użytkownika,ktory wylewal tu frustracje przestalam byc modem,wiec teraz staram sie hamowac,ale idzie mi trudno.Jak ktos chce sobie poslodzic i sie potulic to niech jedzie do cioci Jadzi,bo ja nie wierzę w uzdrawiającą pracę nad sobą,ktora nie jest okupiona pracą i wysilkiem oraz bólem.Tyle ode mnie.Ja będę się starac o przyjęcie,bo zbyt wiele mogę zyskac,a pieszczoty i i czule slowka jakos mnie nie uleczyly.
Krwiopij

przez Korba 16 paź 2010, 15:35
napisałam do znajomej która tam była, oto odpowiedź:

Uciekłam stamtąd po 4 mieś, ale mam blisko więc jak chcesz to będę Cię odwiedzać i porywać na nielegalne zakupy do Tesco (bo nie wolno poza teren wychodzić).
Generelnie pół na pół - częściowo mam wspomnienia dobre i terapię też okej oceniam, gorzej z atmosferą na oddziale i pacjentami. Mało się nie pozabijałyśmy ze współlokatorką, do tego strasznie dużo gówniarzerii dokoptowało, czułam się samotna i w tym okropnym budynku nie wytrzymałam, otoczona rzeszą samobójców. Koleżankę ściągali z okna w palarni przed moim odejściem. Pluła na ludzi na stołówce bo tak jej się uwidziało. No nie powiem,było wesoło. To jeden z przykładów.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krwiopij 16 paź 2010, 15:37
Zawsze można pojechac do wesolego miasteczka...dla mnie jest to logiczne,że skoro są tam tacy jak ja to glownie niedoszli samobojcy,a nie banda clownów i kabaret Ani Mru Mru.. :mrgreen:
Krwiopij

przez thbthb 16 paź 2010, 16:43
Krwiopij napisał(a):No tak,to że sie ludzie wyleczyli po pobycie tam też jest mitem,leki niszczą mózg,terapia to gówno,a nasza jedyną nadzieją jest powstrzymac sie od masturbacji i modlić do Bozi,ewentualnie jesc ziola i witaminy,koniecznie od uzdrowiciela Heńka z Bialegostoku.Czasem nie mogę już tego czytac.
To nie czytaj. Ktoś ci każe? Poza tym jednym faktycznie pomaga terapia (bo to są jedynie słowa czasami) a innym nie. Jedni są nastawieni pozytywnie, a inni mają wszystko gdzieś i liczą na cuda-wianki.
Krwiopij napisał(a):Ludzie jak nic nie pomaga to nie pomaga,pogodzta sie z tym.
Mamy się pogodzić z chorobą? Dobrze się czujesz? Na pewno aby? Z jednej strony namawiasz swoimi postami do leczenia się, a tu proszę... każesz nam się godzić z chorobą?
Krwiopij napisał(a):Ja nie mogę zalożyc takiego wątku,z prostego powodu-mi leczenie pomagało,przerywam i co rusz dostaje kopniaki w dupę i kombinuję więc bywa różnie.Ale zanim podejmiecie jakiekolwiek leczenie-wyzbadzcie sie cynizmu i żólci.Bo zaręczam,że inaczej z leczenia będzie wielkie nic.
Jak wyżej. Zdecyduj się. Albo namawiasz do leczenia, albo nie.
A co do Kobierzyna - też się wybieram i jesli natrafię na imperatorkę to zjadę jak burego psa na wstępie. Nie podaruję osobom, które mają leczyć chamstwa i wrogości wobec pacjentów - a tym właśnie jest takie jak opisane traktowanie pacjentów. Niby to neutralne, ale jednocześnie... jak w wojsku. A to nie jest wojsko i wojsko nie jest i nie będzie odpowiednim miejscem terapeutycznym dla osób z zaburzeniami osobowości. No chyba, że ktoś liczy na samorozwiązanie się problemu - właśnie czyny samobójcze... Ale na to jest paragraf - Art.207 Kodeksu Karnego. I oby spychoterapeuci z owego ośrodka zainteresowali się nim, bo być może to co robią, już podchodzi pod ten kawałek prawa.......
P.S. A jednak istnieje sprawiedliwość na tym świecie:
Krwiopij napisał(a):Za moją poprzednią agresywną wypowiedz do użytkownika,ktory wylewal tu frustracje przestalam byc modem
- co mnie bardzo cieszy :)
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez mała defetystka 16 paź 2010, 16:45
mnie też wkurza, ale że się tak wyraże
kretyn będzie kretynem choćbyśmy mi nie wiem ile tłumaczyły.
dlatego staram się nie denerwować
jak ktoś za swoją głupotę opluwa czyjąś ciężką robotę
Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 22:05 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Proszę bez inwektyw ;)

przez Krwiopij 16 paź 2010, 16:52
mała defetystka, :mrgreen:

Panie Mądraliński-jak tobie ci spychoterapeuci tak bardzo przeszkadzają to sie do nich nie pchaj :pirate: Nikt cię tam nie zaprasza.
A nie,że wszedzie marudzisz,zrzędzisz,wymądrzasz....Bo to sie robi nudne.... ;) To trochę wieje żałosnością i obłudą,że terapią i ośrodkami sobie tylek wycierasz,a sie tam wybierasz.
Jeśli liczysz na wesole wczasy to sie pewnie zawiedziesz...ale to już nie moj problem. :smile:
Krwiopij

przez mała defetystka 16 paź 2010, 19:22
thbthb współczyje.

Swoją drogą chciałabym widzieć jak to zjeżdzasz p. Ewę- wyobrażasz sobie K.?
To może być zabawne - wreszcie mu ktoś paszczę zamknie :105:
(swoją drogą nikt do niej, ani o niej nie mówi imperatorowa)

przez Krwiopij 16 paź 2010, 19:29
Panna_Modliszka, Izuś,luzik.Grzecznie się wypowiada,dogryzc każdemu czasem sie zdarzy :).
Tylko to jęczenie i zapaskudzanie wszystkich wątków,swoją frustracją i nienawiścią jest nużace,ale jego sprawa... ja już faktycznie nie musze go czytac :mrgreen:
Krwiopij

przez thbthb 16 paź 2010, 21:50
@mała defetystka
1. Nie wiem kto to jest i nie obchodzi mnie to. Wiem tylko, że zachowanie "twarde" na pewno nie pomaga nawiązać poprawnych stosunków między ludźmi - za to na pewno postawi barierę między terapeutą a pacjentem. Jesli to ma być pomocne w terapii... to pozostaje tylko zrotflować.
No chyba, że owi terapeuci próbują się trzymać twardo i do bólu swojego nurtu spychodynamicznego, ale nawet w "uratuj mnie" RR, ów Padgett te emocje okazywał...
2.
mała defetystka napisał(a):kretyn będzie kretynem
Bardzo proszę moderatora o interwencję i odpowiednią reakcję. Nie zamierzam czytać podobnych tekstów na swój temat na tym forum. A może _zwłaszcza_ na tym forum?

@Krwiopij...
1. Jak ja się cieszę, że mogę wreszcie użyć opcji Ignoruj na tobie :D :D :D :D :D
2. Obłudna to jesteś ty - w swoich postach i zachowaniu.
3. Mam prawo oceniać dane ośrodki na podstawie tego co piszą inni i nie możesz mi tego zabronić. Zresztą ty sama tam podobno nie byłaś, a jednak oceniasz? Dziwne... Tobie wolno a innym nie?! Czy wiesz, że to jest hipokryzja?
4. twoje posty są tak pełne ambiwalencji, niepowstrzymywanej ironii, złości i agresji na innych... Może czas zmienić spychoterapeutę na psychoterapeutę, albo ustawić inaczej leki?

@Panna Modliszka - chyba przeoczyłaś fakt nazwania mnie kretynem? Skoro masz taką funkcję, może zaczniesz z niej korzystać? Czy też owa funkcja to tak tylko po to aby mieć inny kolor nicka? :>
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez Korba 16 paź 2010, 22:08
thbthb, masz prawo oceniać, chociaż wyrażenie "ocena" nie bardzo jest odpowiednie w sytuacji, kiedy tam nie byłeś. możesz więc napisać, co zasłyszałeś o owym miejscu, bądź czego się obawiasz - byle rzeczowo i bez frustracji.

Poza tym w niejednym wątku uprawiasz prywatne wycieczki i pławisz się w swoich złośliwostkach - proszę nie rób tego więcej.

Koniec off-topu.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Krwiopij 16 paź 2010, 22:54
Mam nadzieję,że nie będzie zbyt dużych problemow z dostaniem sie na oddzial..bo jesli chodzi o motywację-to akurat zmotywowana jestem.

Tylko jeszcze (proszę nie krzyczcie) chcialam wspomniec,iż mala defetystka napisala "kretyn będzie kretynem",ale nie obrazila nikogo konkretnie,to takie dosc bezosobowe,choc niewatpliwie pejoratywne stwierdzenia.Rownie dobrze moglo to byc o mnie,a jakos nie wzielam sobie tego do serca.

W komorowie podobno jest pelna samowolka,ale plusem jest znakomita psychodrama-no i basen.....
Mimo wszystko jestem nastawiona na Krakow.

Defetystka dostala osta ?za to?
Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 23:05 przez Krwiopij, łącznie edytowano 1 raz
Krwiopij

przez Misiek_NL 16 paź 2010, 23:00
Krwiopij, A gdzie do Krakowa się wybierasz ??
Misiek_NL

przez thbthb 16 paź 2010, 23:01
Panna_Modliszka napisał(a):mam interweniować i dać Ci ostrzeżenie za to, że obrażasz i podjudzasz? Faktu nie przeoczyłam i odpowiednio upomnę, co nie zmienia faktu, że przeginasz.
TAK! masz interweniować, ale nie tylko w moim przypadku i dopiero wtedy kiedy napiszę, że warto by, ale Z A W S Z E. A skoro przeczytałaś słowa defetystki to dlaczego nie sypnęłas ostrzeżeniem od razu, tylko dopiero jak zareagowałem? To jest TWA czy też równi i równiejsi?
Myślę, że powinnaś się dobrze zastanowić nad swoją funkcją...

@Korba - czytałem. To co tu jest na tym forum i nie tylko tu. jest wiele for o podobnych tematach jak tutaj. Ale jedno jest pewne - nigdzie, w żadenj poradni PZP w której bym nie był, nie spotkałem się z takim traktowaniem jak opisywane. I trudno mi uwierzyć w to co ludzie piszą, ale jeśli już to piszą, to znaczy, że faktycznie nie jest dobrze z tym ośrodkiem. A niestety - to ludzie = terapeuci - tworzą takie miejsca i leczą. Tylko co to za leczenie, jeśli zaczyna się od traktowania pacjenta jak wroga numer 1?

A jeśli chodzi o prywatne wycieczki - i ty korba i modliszka właśnie dałyście taki wspaniały koncert prywaty wobec mnie. Oklaski!
Ostatnio edytowano 17 paź 2010, 07:23 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Człowieku ogarnij się - napisałam do Ciebie jednego posta z prośbą o nie robienie off-topa.

Sortuj wg