Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kangurekkk 13 lut 2012, 22:12
Nie no głupie wam zadałam pytanie to fakt :oops: , ale myślałam że może po raz kolejny jesteście czy coś
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez szerokozamknięta 13 lut 2012, 23:24
kangurekkk, :smile: ja byłam raz...
szerokozamknięta

przez kangurekkk 14 lut 2012, 12:48
Pomogło Ci coś? Jak się przedstawia jeszcze sprawa z pokojami ilu osobowe są sale. Typowo szpitalne? :? Dzięki za wyrozumiałość szerokozamknięta :uklon:
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szerokozamknięta 14 lut 2012, 13:04
kangurekkk, Mnie niestety nie pomogło. Pokoje od 2 do 5 osobowych. Łóżka były typowo szpitalne, ale reszta nie :smile:
szerokozamknięta

przez kite 14 lut 2012, 16:28
ludzie!! szukajcie, czytajcie! w miarę możliwości ze zrozumieniem..
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kalipso55 14 lut 2012, 22:24
Dużo osób wytrzymuje do końca? Mam na myśli nie tylko wytrzymałość psychiczną, ale też zobowiązania osobiste. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na 6-miesięczną absencję w życiu rodzinnym, uczelni czy pracy. Zdarza się, że ktoś dostaje przepustkę w tygodniu z powodu "ważnych okoliczności losowych"? Koleżanka wychodzi za mąż :D

kite, potrafisz określić, co poszło nie tak? To wina 7F, czy może późniejszego nieudanego leczenia? Trochę się boję, że po leczeniu na Oddziale będę jeszcze bardziej rozbita i nie poradzę sobie po tak długiej przerwie ze światem zewnętrznym :-| Trzymaj się :*
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez szerokozamknięta 14 lut 2012, 23:24
kalipso55, Raczej sporo osób jak to dobrze określiłaś jednak wytrzymuje do końca :mrgreen: Ci co nie mogą sobie pozwolić na absencje w pracy, uczelni, życiu rodzinnym muszą zapomnieć o 7F. Przepustkę w tygodniu można dostać tylko w wypadku śmierci członka rodziny czy terminu stawienia się w ZUS-ie czy jakiejś innej komisji...
Co do lęku przed odnalezieniem się w świecie zewnętrznym po wyjściu ze szpitala to chyba przesada.
Jeśli się nie funkcjonowało przed a wyszło się z poprawą (nie znam takiego przypadku :mrgreen: ) to po wyjściu zaczyna się nowe lepsze życie! więc nie ma się czym martwić :D. A jak się nie wyleczyło to wraca się do punktu wyjścia czyli do znanej sytuacji więc jakiegoś szczególnego zawirowania nie ma :mrgreen:
szerokozamknięta

przez kite 16 lut 2012, 12:55
kalipso55, u mnie późniejszego leczenia nie było :D jestem 'na wolności' dopiero 1,5 tyg.
a co do przepustek specjalnych to mnie kiedyś na pocztę po kasę puścili ;) aby nie opuszczać zajęć.

przez kalipso55 17 lut 2012, 10:56
Zadzwoniłam dzisiaj pod numer, który dostałam od lekarza (12 6524317), żeby przyspieszyć termin pierwszej konsultacji. Mój pierwszy termin dostałam, dzwoniąc właśnie pod ten numer. Odebrała jakaś babka, powiedziała, że dodzwoniłam się do portierni i... rzuciła słuchawką :shock: Też tak miałyście? A może dzwonię pod zły numer?
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez szerokozamknięta 17 lut 2012, 12:07
Próbuj dalej, może im tam coś przeskoczyło w telefonie :mrgreen:
Oni tam nie są generalnie zbyt uprzejmi, trzymają sztywno granice tak jakby wszyscy pacjenci mieli problem z przekraczanem granic, ale oni na wszelki wypadek traktują jednakowo wszystkich :mrgreen:
szerokozamknięta

przez kite 17 lut 2012, 18:11
numer masz dobry

przez nabi 17 lut 2012, 18:56
Hej wszystkim :)
wczoraj miałam 4 konsultacje (przemiłą ;) z Panią ordynator i zostałam przyjęta na oddział (mam border). Będę od maja. Mam do Was pytanie - jakimi kryteriami kierują się przydzielając do terapii indywidualnej/grupowej?

przez szerokozamknięta 17 lut 2012, 19:27
Trudno powiedzieć jakimi kryteriami, ale skoro przyjmą cię w maju to znaczy, że będziez na terapii indywidualnej. Od września do marca jest jedna grupa (terapia grupowa) a od marca do września kolejna. A są to grupy zamknięte, więc nie możesz dołączyć do grupy, która zaczęła się w marcu. Tak to tam wygląda (lub wyglądało).

-- 17 lut 2012, 19:28 --

A w ogóle to gratuluję przyjęcia :mrgreen:
szerokozamknięta

przez nabi 17 lut 2012, 19:49
Dzięki :)
chcieli mnie właśnie od marca, ale poprosiłam o maj ze względu na studia. dobrze się składa ponieważ mam duże problemy z lękiem (fobia społeczna) perspektywa terapii grupowej mnie przeraża. A tak może uda mi się przerobić uzależnienia od terapeutów jak będę na indywidualnej.
uff ;)

Sortuj wg