Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez Stary Góral 27 wrz 2010, 21:50
To jest juz naprawde jakas paranoja żeby w cywilizowanym kraju robic casting wśród chorych,kogo warto leczyc a kogo nie,i jeszcze chory musi czekac tyle czasu żeby łaskawie z nim porozmawiano.
Stary Góral

przez thbthb 27 wrz 2010, 22:51
@Stary Góral - casting to jest obecnie w Komorowie, gdzie stworzono grupę diagnostyczną. Dwa tygodnie, w tym 2x grupówka, 2x indywidualna, 2x arteterapia, 6x społeczność i na tej podstawie (+pewnie jakieś obserwacje) jest wydawana opinia, czy się nadaje na oddział czy nie, czy coś innego. Warto zobaczyć, co ludzie robią z siebie, aby tylko się dostać... Oj warto...
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez wiewiórka 08 paź 2010, 20:55
Ja czekalam 5 miesięcy na pierwszą wizytę i muszę przyznać, że bardzo się rozczarowałam :( właściwie poczułam się tak jakby posądzali mnie o to że chce tam jechać na wczasy i uciec od problemów, jak ja właśnie tam się zgłosiłam po to żeby pod okiem specjalistów te problemy pokonać. Rezygnuje z dalszych wizyt i napewno nikomu nie polecę tego oddziału. Wolę sama spróbować sobie poradzić, a może uda mi się znaleźć dobrego terapeutę, ale nie na 7F.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez thbthb 08 paź 2010, 22:41
@wiewiórka - może trzeba było zapytać bezpośrednio i wprost - czy on/a badająca/cy podejrzewa Cię o chęć wyjazdu na wczasy. radykalne i bezpośrednie postawienie sprawy na ogół upraszcza i wyjaśnia szybko wątpliwości po obu stronach. Oczywiście przesłuchujący (haha) pewnie ma juz przygotowaną odpowiedź i jej udzieli, ale tzreba wydobyć od niego nieco zrozumienia i emocji. To nie może być robot. Nie jesteśmy robotami, ale ludźmi i mamy prawo do ludzkiego traktowania. I tym spychoterapeutom należy to powiedzieć wprost.
A jak oni chcą leczyć roboty to niech zmienia zawód.
Swoją drogą, to co napisałaś to jest właśnie to, co powinno się znaleźć w wątku "psychoterapia nie działa" w wątku o [niejasnej] działalności spychoterapeutów i ich fachowości lub jej braku.
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez Stary Góral 08 paź 2010, 23:34
Ten szpital prowadza naprawde wybitni specjalisci;)cała terapia polega na tym ze raz w tygoniu przez pół godziny słucha sie muzyki i codziennie o 17.00 obowiązkowe jest ogladanie przez pacjentów teleexpresu.
Stary Góral

przez Korba 08 paź 2010, 23:53
nawet tutaj zatruwacie swoją frustracją i pozbawiacie ludzi nadzieji :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez mała defetystka 09 paź 2010, 11:11
jak to dobrze, że ktoś rozsądnie coś napisał
bo wczoraj jak wdepnęłam to miałam ochotę porzucać inwektywami tylko.

Wiewiórze nie daj się - to wszytko tylko poza. Ludzie, którzy tam pracują wiedzą co robią.
Terapia tam to horrendalne sumy - trudno się więc dziwić, że ciężko się dostać.
Wszytskie te trudności z tym związane są w jakimś celu - to nie tak, że są żeby u ludzi dobić.
Jeśli nie dasz rady z dostaniem się- to mozliwe, że jeszcze nie dojrzałaś/eś do terapii - to jak chcesz dać radę na oddziele?
Tam nikt się tobą nie będzie nad Tobą rozczula. Tam się ostro dostaje po dupie - bo mówi się prawdę prosto w oczy.
Nie poddawaj się jeśli zależy Ci na leczeniu. Na prawdę warto.

przez Stary Góral 09 paź 2010, 15:21
Krwiopij napisał(a):To już jest poniżej krytyki.
Stary góral byles na oddziale?Nie byles?To wypad z tego wątku.
Stworz sobie osobny,w ktorym dasz upust swojej frustracji i niezadowoleniu.

To jest wątek dla osób,ktore przebyly terapie na oddziale,badz planują ją przebyc.
A nie dla mądralińskich-marudzińskich,ktorym nic nie pomaga i jak widzę nie pomoże.

Za offtopy i wyrzygiwanie sie w wątkach innych niż "Jęczarnia" będą osty.

Ja wiem że to forum jest specyficzne ale to że moderator prezentuje taki poziom jak tutaj jest czymś naprawde niecodziennym.
Ostatnio edytowano 09 paź 2010, 15:27 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Skończ już.Reklamacje przyjmuje na pw,następny post nie na temat zostanie uhonorowany.
Stary Góral

przez arabica 16 paź 2010, 02:00
Pani ordynator vel Imperatorowa.
Cóż można powiedzieć...Jak ktoś w desperacji da się tak sponiewierać jak to się dzieje na 7f, zaangażuje się, włoży w to mnóstwo czasu i wysiłku, to trudno potem dopuścić do siebie, że to z terapią ma niewiele wspólnego.
Że personel nie do końca jest kompetentny, że część terapeutów uczy się na pacjentach, a to że inni mają cudowne certyfikaty niekoniecznie mają powołanie. Oczywiście terapeuci zalecają kontynuację terapii u nich w prywatnych gabinetach. Taki terapeuta potrafi sobie potem zażyczyć sobie 80 zł za 50 minut, mimo iż czasem jest dopiero w trakcie szkolenia i uczy się na pacjentach, brakuje mu dwa lata nauki do uzyskania certyfikatu terapeuty, robi błędy za które w sensie również dosłownym płaci tylko pacjent.
Mam wrażenie, że ten oddział jest nie do leczenia pacjentów, tylko do pielęgnowania narcyzmu personelu.
Dla mnie to nie była terapia, lecz maltretowanie psychiczne. To tak zwane mówienie "prawdy prosto w oczy" i "kopanie po dupie" służy tylko temu, by sprać ludziom mózgu. Żeby leczyć skutecznie nie jest potrzebna gnojenie pacjenta.
Wystarczy poczytać posty pochwalne i przyjrzeć się argumentacji ich autorów - wszyscy powtarzają to samo i nie są w stanie przyjąć najmniejszej krytyki oddziału i personelu a nade wszystko stosowanych tam metod. Nawet używane przez nich określenia są takie same jak te, które ślepo za Imperatorowa powtarza personel.
To, że jest to najlepsze miejsce do leczenia zaburzeń osobowości, jest mitem.
Ostatnio edytowano 16 paź 2010, 02:11 przez arabica, łącznie edytowano 1 raz

przez Krwiopij 16 paź 2010, 02:08
No tak,to że sie ludzie wyleczyli po pobycie tam też jest mitem,leki niszczą mózg,terapia to gówno,a nasza jedyną nadzieją jest powstrzymac sie od masturbacji i modlić do Bozi,ewentualnie jesc ziola i witaminy,koniecznie od uzdrowiciela Heńka z Bialegostoku.Czasem nie mogę już tego czytac.

Ludzie jak nic nie pomaga to nie pomaga,pogodzta sie z tym.
Proponuje zalożenie wątku "wszystko jest do bani,nic sie nie uda,wszyscy klamią,a w ogole to dupa".

Ja nie mogę zalożyc takiego wątku,z prostego powodu-mi leczenie pomagało,przerywam i co rusz dostaje kopniaki w dupę i kombinuję więc bywa różnie.Ale zanim podejmiecie jakiekolwiek leczenie-wyzbadzcie sie cynizmu i żólci.Bo zaręczam,że inaczej z leczenia będzie wielkie nic.I tyle ode mnie :)
Krwiopij

przez arabica 16 paź 2010, 02:36
No cóż, nie jesteś jedyną osobą, która lubi być kopana.
Ja tego nie potrzebuję, by się leczyć.
Stwierdzam tylko, iż istnieją miejsca i terapie do leczenia zaburzeń osobowości, które nie kopią po dupie i nie gnoją, a moim zdaniem działają skuteczniej. A 7f moim zdaniem to prymitywny poprawczak, na który nie warto tracić czasu, bo są miejsca i terapeuci bez porównania lepsi niż 7f, nawet leczenie farmakologiczne jest skuteczniejsze" - mam porównanie.
No tak,to że sie ludzie wyleczyli po pobycie tam też jest mitem,leki niszczą mózg,terapia to gówno,a nasza jedyną nadzieją jest powstrzymac sie od masturbacji i modlić do Bozi,ewentualnie jesc ziola i witaminy,koniecznie od uzdrowiciela Heńka z Bialegostoku.

Gratuluję przenikliwości i jasności osądu :mrgreen:

przez Zenonek 16 paź 2010, 12:32
arabica,

A gdzie sa te "bez porownania lepsze" miejsca i "bez porownania" lepsi specjalisci ?

Przeciez jak masz takowe info to podziel sie z nami.

przez Krwiopij 16 paź 2010, 12:39
arabica, o każdej placówce leczniczej-czy to będzie Moszna czy Komorow czy Instytut-opinie są zawsze skrajne.Przepraszam,bo się trochę unioslam,ale dobijają mnie już te ciagle komentarze-wszystko na nie.W Kobierzynie wycofuje się leki stopniowo,zresztą ja na farmakologię w ogole nie liczę,bo mam tam jechac z zazwiadczeniem-że mają mnie leczyc bez prochow.I tyle.Jak ktos liczy na cuda wianki...jak potrzebuje solidnego skopania po dupie,bo z glaskania i calowania to niestety w terrapii wyszlo fajnie tylko na chwilę.
Znam kilka osob,ktore wyszly stamtad i uważają,że jest to najlepsze miejsce jesli ktos chce naprawde cos zmienic i pracowac nad sobą.

Obecnie jestem w kontakcie z dwoma osobami,ktore aktualnie tam przebywają i twierdzą,że jest bardzo ciężko i boli,ale widzą już efekty.
Krwiopij

przez Korba 16 paź 2010, 15:19
Zenonek napisał(a):arabica,

A gdzie sa te "bez porownania lepsze" miejsca i "bez porownania" lepsi specjalisci ?

Przeciez jak masz takowe info to podziel sie z nami.

Dołączam się do prośby.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg