Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kite 31 gru 2011, 19:54
Justice84, jedzenie jak to w szpitalu.. możemy sami sobie gotować. często pieczemy ciasta które potem sprzedajemy na oddziale, jakieś naleśniki, pierogi. sprzedajemy by mieć na kolejne składniki bo musimy się sami w produkty zaopatrzyć jeśli chcemy coś pichcić.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Ewencja1989 01 sty 2012, 22:38
Witam wszystkich jak tam samopoczucie? U mnie nie najlepsze czuje się jakoś zdołowana Sylwester mi się nie udał no ale cóż trzeba żyć jakoś dalej .Chciałam się jeszcze Kite czy na 7F można mieć swojego laptopa i swój internet i jak terapeuci patrza na to ,że ktoś ma kolczyka we brwi i w wardze czy na 7F wolno ? Bo ja akurat posiadam we brwi i wardze :D i czy na 7F jest palarnia bo ja jestem osoba palącą Pozdrawiam :D
Przecież w marzeniach miało być lepiej....

przez chiha 02 sty 2012, 18:14
heh, ja mam cale uszy w kolczykach ,co zapewne jest interpretowane jako wyraz autoagresji :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ewencja1989 02 sty 2012, 20:33
chiha -dziękuje za odpowiedz w piątek 13 będę dzwoniła aby przyspieszyć termin pierwszej wizyty może mi się uda naprawdę zależy mi aby dostać się na 7F bo moje zaburzenia mnie przerastają utrudniają mi moje życie bardzo bym chciała zacząć wreszcie racjonalnie myśleć mam nadzieje ,że pobyt w 7F mi pomoże zrozumieć co jest we mnie złego .

przez Justice84 03 sty 2012, 00:27
kite na diagnostykę wpadnę z portfelem wypchanym dolarami i wszystko wykupię :mrgreen:
Także zacznijcie już pichcić swoje wypieki - za miesiąc jestem :smile:

-- 07 sty 2012, 16:36 --

...a z ciekawości i że tu strasznie cicho...jak remont na oddziale? :smile:

przez kite 10 sty 2012, 22:19
Co do laptopów i internetu to proszę użyć wyszukiwarki bo nie raz było o tym pisane a ja nie będę się produkować bo ktoś ma lenia.. Kolczyki to norma.jesteśmy w szpitalu a nie zakonie..
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Justice84 11 sty 2012, 15:23
:lol:

przez Amon_Rah 11 sty 2012, 16:35
Ewencja1989 napisał(a):chiha -dziękuje za odpowiedz w piątek 13 będę dzwoniła aby przyspieszyć termin pierwszej wizyty może mi się uda naprawdę zależy mi aby dostać się na 7F bo moje zaburzenia mnie przerastają utrudniają mi moje życie bardzo bym chciała zacząć wreszcie racjonalnie myśleć mam nadzieje ,że pobyt w 7F mi pomoże zrozumieć co jest we mnie złego .

Noooo, licz sie z tym, ze po trzeciej rozmowie rozmowie kwalifikacyjnej Cie po prostu odrzuca ja niepotrzebna szmate do podlogi. Wysluchali wszystkiego co mam do powiedzenia (a mialem bardzo duzo), po czym stwierdzili "za mala motywacja do leczenia". Stracilem kupe czasu i pieniedzy jezdzac z drugiego konca Polski do Krakowa. Potem przyslali mi do domu jakas kompletnie bzdurna, wyssana z palca diagnoze, mimo ze WIDZIELI moje wypisy ze szpitali i kilkuletnia histore leczenia. Powiedzieli, ze moge sie zglosic za pol roku. Olalem to kompletnie. Wole isc do psychiatryka gdzie beda mnie leczyc na to na co potrzeba.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Justice84 11 sty 2012, 17:41
Amon_Rah podziel się jakimiś szczegółami.
Jak to po trzeciej odrzucili - przecież jak odrzucają to na 4tej :smile:

Piszesz "Potem przyslali mi do domu jakas kompletnie bzdurna, wyssana z palca diagnoze, mimo ze WIDZIELI moje wypisy ze szpitali i kilkuletnia histore leczenia. Powiedzieli, ze moge sie zglosic za pol roku"

I jak diagnoza całkowicie inna jak dotychczasowa - coś trudno mi w to uwierzyć.
Jaką argumentację przytoczyli podczas ostatniej Twojej konsultacji?

przez Ewencja1989 12 sty 2012, 23:37
Amon_Rah -Może mi akurat uda się bez problemu dostać na 7 F to wszystko się okaże każdy przecież jest inny i ma inna osobowość jutro mam dzwonić aby przyspieszyć termin pierwszej wizyty :D Chciałabym przyspieszyć ponieważ czuje , że niedługo się wykończę przez moje zaburzenia one doprowadzają mnie do szału .W ogóle zaczełam czytać książkę pt " Uratuj Mnie " a autor Rachel Reiland, książka opowiada o losach kobiety która miała zaburzenia osobowości i borykała się z trudnościami życiowymi ale dzięki wspaniałemu terapeucie pokonała chorobę .Naprawdę bardzo piękna i wciągająca książka polecam ,Chciałam Was jeszcze zapytać czy ktoś z Was ma problem z autoagresją ? Bo ja niestety mam jestem w pewnym sensie od tego uzależniona jak coś nie idzie po mojej myśli to od razu sięgam po żyletkę choć zdaję sobie sprawę ,że robię bardzo źle ,że krzywdzę samą siebie ale ja po prostu nie potrafię inaczej odreagowywać złości w stosunku do siebie samej wiem ,że to naprawdę głupie i boje się jednego że przez to mogę się nie dostać na 7 F :(

przez szerokozamknięta 13 sty 2012, 10:53
Ewencja1989 na 7f masz teoretycznie szansę powstrzymać się od tych zachowań poprzez zrozumienie ich...
szerokozamknięta

przez Ewencja1989 13 sty 2012, 18:44
Witam wszystkich dziś dzwoniłam na odział w sprawie przyspieszenia terminu pierwszej konsultacji i się udało mam jechać na konsultację 16 stycznia tego roku na godzinę 12;00 strasznie się boje ,że nie uda mi się tam dostać zapewne nie zasnę z nerwów :( Bardzo bym chciała dostać się na 7F i w końcu ostro zabrać się za leczenie swoich zaburzeń chciałabym w końcu normalnie zacząć żyć a nie tkwić w tym bagnie które powoli mnie przerasta .Jak będę miała szczęście i mnie przyjmą będę szczęśliwa postaram się również o pobyt diagnostyczny ponieważ mam daleko do Krakowa i za bardzo mnie nie stać na dojazdy na te 4 pierwsze konsultację .

przez Justice84 14 sty 2012, 14:22
Ewencja1989 trzymamy kciuki :smile:

przez Karmacoma 14 sty 2012, 20:06
Ja właśnie wyszłam z oddziału 7F kilka dni temu na własne żądanie. :yeah:
Young Lions

Sortuj wg