Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez BiałyLatawiec 04 lip 2011, 17:58
naranja napisał(a):Raczej nie. Przyśpieszyć można pierwszą konsultację albo termin przyjęcia - w każdym razie ja wtedy dostałam informację, że mogę dzwonić w piątki i się na ten temat dowiadywać. Ale jeśli chodzi o 2, 3 i 4 konsultację to nikt mi nie mówił, że można przyśpieszyć. Więc jeżeli Ty też nie dostałaś takiej informacji to chyba nie można. Ale zawsze możesz zadzwonić i się dopytać. Tylko wiesz co? To trochę może wyglądać na to, że trudno wytrzymujesz frustrację, oczekiwanie. A może się mylę... Z drugiej strony można uznać, że Ci zależy. No, nie wiem.

Trafiłas...nie znosze czekać i oczekiwać na kogoś/na coś. Pozatym lubie miec zabezpieczone wszystkie wyjscia i myslenie z wyprzedzeniem jest moim małym przekleństwem.
Dam rade wytrzymam ten miesiac. musze.
"Nieszczęsny! Tysiac gróźb mnie osaczyło,
Tysiąc trwóg każe drżeć, słabnąć, omdlewać.
Ja- pogrzebany jestem pod ziemia,
W grobowcu ciała".

przez betii 04 lip 2011, 18:32
ponoc mozna przyspieszyc tzn polozyc sie na tydzien i wtedy nastapi ta cala procedura kwalifikacyjna. ale dokladnie nie wiem jak to działa.
ja nie wiem czy termin ,, niecierpliwosc'' jest tu dobry.
ja np.mam bardzo daleko do krakowa, a to jest az za lagiewnikami, bezposrednio pkp sie tam nie dojedzie. koszt takiej wyprawy ok100zł( albo i więcej) plus ja musze jechac z kims( ze wzgl.na chorobe -za długa trasa)tj ok 200zł=1kwalifikacja a mają być 4 czyli ok 800zł.

przez BiałyLatawiec 04 lip 2011, 18:41
betii, a dzwoniłaś juz aby w ogole dostac pierwszy termin? było wczesneij pisane w tym watku, że jest możliwośc przebazowania" tam gdy mieszkasz bardzo daleko..
W grobowcu ciała".

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez naranja 04 lip 2011, 20:29
Korba napisał(a):naranja, kiedy idziesz na oddział?

Za tydzień! :shock:

-- 04 lip 2011, 20:35 --

betii napisał(a):ponoc mozna przyspieszyc tzn polozyc sie na tydzien i wtedy nastapi ta cala procedura kwalifikacyjna. ale dokladnie nie wiem jak to działa.

Ale to nie jest przyspieszenie tylko pobyt diagnostyczny. I na ten pobyt też można czekać kawał czasu, zapytaj Kite. To działa tak, że jak jesteś z daleka i przejdziesz pierwszą konsultację to albo oni Ci mogą zaproponować taki pobyt albo Ty możesz o niego poprosić. I on trwa dwa tygodnie, a nie tydzień. I podczas tych 2 tygodni odbywasz kolejne 3 konsultacje i na koniec dostajesz decyzję - przyjęcie na terapię/odmowa.

beti napisał(a):ja nie wiem czy termin ,, niecierpliwosc'' jest tu dobry.

A dlaczego nie?
Różne są motywacje przyspieszania czegokolwiek. Zniecierpliwienie i trudność w wytrzymywaniu frustracji to jedna z nich. Konsultacje na 7f i to, że są tak rozstrzelone w czasie głównie to badają.

przez kite 04 lip 2011, 21:08
ja czekam na diagnostyczny nie pamiętam dokładnie 2-2,5 miesiąca?
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez betii 05 lip 2011, 10:37
mialam dwa terminy, czas oczekiwania ok 4-5 mies.na 1kwalifikacje. telef. dowiedzialam sie ze istnieje mozliwosc tygodn. diagnostyki jesli nie mozna dojechac. tylko tyle wiem

przez kite 05 lip 2011, 10:51
2 tygodnie jak już. na ten termin diagnostyki też się niestety czeka. ja byłam na pierwszej kwalifikacji i chciałam na diagnostyczny to mieli najbliższy wolny termin właśnie na koniec lipca

przez Korba 05 lip 2011, 14:19
dziewczyny, przeniosę Waszą dyskusję do z.o.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez zedziunio 09 lip 2011, 23:28
Cześć dziwacy, niedoszli samobójcy, i cała rzesza innych schorzeń.
Ja tylko, albo aż jestem z osobowością niedojrzałą i bardzo chciałbym dostać się na 7f. Zrobię nawet dobrze osławionej "imperatorowej"
Wybaczcie proszę dziwne poczucie humoru, ale to jeden z moich problemów do omówienia.
Mam 30 lat, synka 4-letniego, przepracowałem połowę swojego życia, ale nad sobą niestety dopiero zaczynam pracować.
Mam pierwszą wizytę na styczeń 2011, ale chciałbym, żeby jakiś turysta, co nie daje tam rady po prostu odpadł, żeby ludzie chcący sobie pomóc i potrzebujący tej pomocy mieli na nią szansę.
Boję się, że nie dadzą mi szansy i odeślą z brakiem motywacji, ale ona jest. Może trudna do przekazania, ale......
Korba dopinguję Cię skrycie od jakiegoś czasu i życzę jak najlepiej.
Na początek wystarczy.
Pozdrawiam wszystkich, którzy NAPRAWDĘ CHCĄ się tam dostać i sobie pomóc.

przez BiałyLatawiec 10 lip 2011, 07:13
zedziunio,WITAM! możesz zawsze w piątek zadzwonic i zapytać grzecznie czy nie można przyśpieszyc terminu pierwszej konsultacji ;) z tego co pamietam to dzwoniąć od godz 10-14. :mhm: Mnie tak udało sie przyśpieszyć o 6miesiecy :shock:
W grobowcu ciała".

przez naranja 10 lip 2011, 09:49
zedziunio napisał(a):Cześć dziwacy

No z tym przywitaniem to przegiąłeś. Trochę szacunku, jednak, gdy piszesz do ludzi.

zedziunio napisał(a):Mam pierwszą wizytę na styczeń 2011

A wiesz, że obecnie mamy już lipiec 2011?

zedziunio napisał(a): ale chciałbym, żeby jakiś turysta, co nie daje tam rady po prostu odpadł

Ja tam właśnie się wybieram na terapię. Jeśli poczuję, że to miejsce mi nie pomoże, to się sama ewakuuję stamtąd. Mogę dać znać wcześniej na forum o tym zamiarze, to godnie zastąpisz moje miejsce.

przez kite 10 lip 2011, 12:20
naranja, ty chyba żartujesz! raz że będziemy cię wspierać i podtrzymywać abyś jak najdłużej tam wytrwała. dwa, jak miejsce to każdemu ale nie komuś kto pisze o osobach chorych 'dziwacy'. jak mu się czekać nie chce to jego problem. ja grzecznie czekam od 9 miesięcy i nie życzę nikomu 'odpadnięcia' bo moje problemy są większe..
co ty zedziunio, myślisz że tam są ludzie na wakacjach? to tacy jak ty czy ja, chcący sobie pomóc

przez Korba 10 lip 2011, 12:24
zedziunio, dzięki za doping. Masz moje miejsce, bo ja się dostałam, lecz się nie wybieram ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez zedziunio 10 lip 2011, 23:24
Korba to Twój wybór i luz, szacunek. Życzę powodzenia w życiu.
Naranja uśmiechnij się czasem, bo to pozwala nabrać dystansu do swoich problemów. Wybacz jeśli czujesz się urażona.
Dzięki za korektę 2011/2012
Jeśli to miejsce Ci nie pomoże?, czy raczej jeśli w tym miejscu nie jestem w stanie sama sobie pomóc i poradzić z własnymi problemami, a nie z problemami tego miejsca.
Wyluzuj proszę i nie bądź turystą.
Kite czytam to forum od początku i wiem, że są i tacy co jadą tam się odprężyć, bo są na tyle cwani, że udaje im się oszukać personel.

Jesteśmy tylko ludźmi, a wymaga się od nas elastyczności jak od maszyn.

Sortuj wg