Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Re: Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

przez mała defetystka 24 kwi 2010, 09:13
na tamtym forum nic nie ma to po pierwsze :D
po drugie nikt go nie prowadzi bo próbowałam sie zarejstrowac to do teraz mam nieaktywne konto
a po trzecie już siedze 2 miechy na cudownym 7f ^^

przez Shadowmere 24 kwi 2010, 10:55
mała defetystka, hej mam bpd i rozważam czy sie nie udać na cudowny 7f.powiedz sczerze jak tam jest?
Shadowmere

przez itt 24 kwi 2010, 10:56
nic nie ma na forum? będzie,jak coś napiszesz:) za Ciebie nikt nic nie zrobi:) ale po dwóch miesiącach na 7f masz prawo jeszcze tego nie wiedzieć:))

[Dodane po edycji:]

http://7f-oddzial.phorum.pl/index.php
itt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mała defetystka 24 kwi 2010, 20:43
itt szczerze? ... To już trzecie z for tego oddziału
ani nie rozwinięte ani nie dodane do googla
Nie chce mi sie nawet na tych forach pisać, bo jak każdy kto tu bedzie założy sobie form to i tak nic z tego :P
Tak więc bawcie się beze mnie.
Shadowmere - jest ciężko, stresująco, wkurwiająco, refleksyjnie i karmią koszmarnie, personel jest super, ludzie w miare ok. Ciężko się dostać na oddział.

przez itt 25 kwi 2010, 18:55
mała defetystka napisał(a):itt szczerze? ... To już trzecie z for tego oddziału
ani nie rozwinięte ani nie dodane do googla
Nie chce mi sie nawet na tych forach pisać, bo jak każdy kto tu bedzie założy sobie form to i tak nic z tego :P
Tak więc bawcie się beze mnie.
Shadowmere - jest ciężko, stresująco, /cenzura/ąco, refleksyjnie i karmią koszmarnie, personel jest super, ludzie w miare ok. Ciężko się dostać na oddział.

:)) naprawdę nikt za Tobą nie będzie płakał:)), a jk chcesz to możesz je rozwinąć:))
itt

przez mała defetystka 25 kwi 2010, 20:46
eee nie mam w tym żadnego interesu, zresztą nie potrzebuje forum oddziałowego
acz płakać nie musicie

przez Queeen 28 kwi 2010, 12:44
jak tak czytam co wy tu wypisujecie, to aż mi się włos na głowie jeży.
Byłam tam, co do łazienek są wyremontowane od kwietnia 09, kuchnia też, więc jeżeli chodzi o samą higienę to nie wydaję mi się, że można mieć jakieś zastrzeżenia na dzień dzisiejszy.

P. Ordynator wel wielka siostra, ma nieprzyjemną minę, (choć tak naprawdę to tylko taka poza) dla tych co myślą, że ich tam będą klepać po tyłkach.
Przeszłam całą terapię, jestem z siebie tak zadowolona jak nigdy wcześniej nie byłam, ten oddział jest tylko właśnie dla osób z bardzo silną motywacją, bo inaczej nie wytrzymasz.
Ja sama miałam przynajmniej 3-4 momenty w których miałam ochotę zrezygnować, będziesz się bić ze samą sobą, godziny psychoterapii, społeczność, psychorysunek na którym Ci tak pojadą po rajtuzach czasem, że nie będziesz wiedziała, gdzie się masz schować, ale jak wytrwasz to Ci się opłaci! No i na rozmowie ostatniej z P. Ordynator zobaczysz jej uśmiech ;)). Tzn mi to było dane :D.
Jedyne minusy: szpitalne żarcie, więc jeżeli Cię przyjmą a nie łatwo się jest tam dostać, to weź sobie po prostu miesięcznie jakieś pieniądze, sklepy są, czajniki są, toster jest, lodówka też no i płyta grzewcza, więc nie umrzesz z głodu :)
I ni wybieraj się na zimę, strasznie tam oszczędzają na ogrzewaniu :PP.
ale polecam, psychoterapeuci świetni, pielęgniarki też! a dużo ludzi znajduję tam przyjaźnie na wiele lat ! :)

przez Shadowmere 28 kwi 2010, 13:17
Queeen, bardzo chciałabym tam pojechać.ale panicznie boje sie odzrucenia na każdej płaszczyźnie ,również takiej.gdybym nie została przyjęta to by zachwiało moją samooceną na wiele lat. :P mała defetystka, ty też jesteś pograniczniczką?w sensie masz bpd,czy inne zaburzenia?i ile masz lat?

[Dodane po edycji:]

Ach dziewczyny i mam jeszcze 2 pytania-czy potrzebne jest tam skierowanie od naszego psychiatry(na rozmowy kwalifikacyjne)?I czy jest tam limit wiekowy?mam lat obecnie świeżo skonczone 22,czy nie jestem "za stara"?
Shadowmere

przez madseason 28 kwi 2010, 14:03
mój boże a ja 26, powinnam już nie żyć;)
a co do oddziału, to ciekawe co piszecie. ja nie byłam, leczyłam się tylko na dziennym oddziale nawet nie wiem jakiego szpitala. nie wyleczyłam się, ale zajęcia były podobne. psychorysunek, społeczność, psychoterapia, załamać się można jeszcze bardziej niz przed przyjściem, ale warto było. dowiedziałam się trochę o sobie, zobaczyłam siebie z innej perspektywy..a że nadal czuję się i jestem...eee.e...zaburzona...cóż, 3 miesiące to bardzo mało czasu. cudów nie ma, choć się ich bardzo chce.

...i nadal nie wiem co mam robić dalej. już 2 miesiąc bez psychologa, psychiatry, na samych lekach jadę. myślę, że niektórzy z was jak kończyli 7f pewnie mieli podobnie, więc pozdrawiam obecnych, byłych i przyszłych pacjentów...trzeba radzic sobie jakoś z tym życiem porąbanym, nie?
:P
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez mała defetystka 29 kwi 2010, 08:51
o tak własnie sie wybieram na społeczność która co czwartek zaszczyca pani Ordynator^^ lekki schizik z rana :bezradny:
Q. personel świetny to fakt
Shado nie ma co sie zastanaiwac co bedzie tylko łapać byka za rogi
skierowanie od psychiatry jest potrzebne

przez Shadowmere 29 kwi 2010, 08:55
mała defetystka, ile masz lat i czy masz bpd:)?pozdrawiam.
Shadowmere

przez mała defetystka 29 kwi 2010, 12:25
nie - nie mam bpd

przez Shadowmere 29 kwi 2010, 12:26
mała defetystka, a jakie masz zaburzenie osobowości w takim razie?bo rozumiem,że wieku mi swojego nie zdradzisz.
Shadowmere

przez mała defetystka 29 kwi 2010, 17:35
w rozpoznaniu wypisanym przez psychiatre na skierowaniu na oddział wpisano mi "bliżej nieokreślone zaburzenia osobowości"

Sortuj wg