Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez _ash 31 maja 2016, 00:22
Hejjj...
Czy - w razie " W "- z pobytu diagnostycznego można się wypisać na własne żądanie przed upływem 2 tyg, w dowolnej chwili, choćby za godzinę po przyjęciu?
To ważna informacja więc dajcie znak jeśli ktoś wie/widział.

przez deoodeoo 31 maja 2016, 07:02
elo nie polecam zurawicy gowno jakich malo ..

przez deoodeoo 31 maja 2016, 07:04
powiedzcie mi kndzie znajde szybko klinike dobra nerwic lub psych dobry? wiecie moze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inoutcest 02 cze 2016, 20:37
scatman napisał(a):Chciałem zapytać jak to jest, mam termin na 31 maja, ile czasu potencjalnie trwałaby kwalifikacja, kiedy dostałbym się na oddział?

Kwalifikacje trwają tak miesiąc-dwa (w wakacje mogą się przedłużyć, bo są urlopy personelu itp). No i dostanie się to jest kwestia baaardzo losowa, bo zależy to po prostu od tego, kiedy się zwalnia miejsce na oddziale. Ale rzadko jest to dłużej niż miesiąc, ja np. czekałam tydzień.
Jedyne, co jest pewne to to, że jeśli dostaniesz się na grupową, to przyjęcie masz albo w czerwcu, albo pod koniec grudnia/początek stycznia, bo wtedy się przyjmuje na grupę.

Jeśli macie jakieś pytania to piszcie tu albo na pw. Wyszłam ponad rok temu z 7F i zaglądam sobie tu z ciekawości raz na jakiś czas, także jakby ktoś chciał coś wiedzieć, o czym nie było gdzieś już pisane tysiąc razy, to można śmiało pisać :)

_ash napisał(a):Hejjj...
Czy - w razie " W "- z pobytu diagnostycznego można się wypisać na własne żądanie przed upływem 2 tyg, w dowolnej chwili, choćby za godzinę po przyjęciu?
To ważna informacja więc dajcie znak jeśli ktoś wie/widział.

Wypisać się możesz i z pobytu diagnostycznego, i z oddziału w każdej chwili.

przez scatman 06 cze 2016, 17:18
Hej,
Nie wiecie czy są tam w pobliżu szpitala jakieś noclegi? 9 i 10tego mam rozmowy kwalifikacyjne, chciałem się zatrzymać na noc w Krakowie.

przez madseason 07 cze 2016, 23:03
Scatman: jak po pierwszej rozmowie? Ja na nią wciąż czekam...im dłużej trwa czekanie tym bardziej się martwie. odebrałam wreszcie od lekarki skierowanie i jakoś mi się m aterializuje ze coraz bliżej ta pierwsza rozmowa...Ale nadal jeszcze cholernie długo, jeszcze się naczekam. I ta niepewność czego się spodziewać i co dalej.....Dużo stresu.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez scatman 08 cze 2016, 09:42
madseason napisał(a):Scatman: jak po pierwszej rozmowie? Ja na nią wciąż czekam...im dłużej trwa czekanie tym bardziej się martwie. odebrałam wreszcie od lekarki skierowanie i jakoś mi się m aterializuje ze coraz bliżej ta pierwsza rozmowa...Ale nadal jeszcze cholernie długo, jeszcze się naczekam. I ta niepewność czego się spodziewać i co dalej.....Dużo stresu.

Nie ma się czego bać madsesason, wbrew temu co mówią ludzie na temat kierowniczki ja bardziej ją odebrałem jako experta.
Mówiłem jak jest, przyznawałem się do błędów w związku z sytuacjami, które opisywałem, zgodziłem się z diagnozą - zaburzeniami osobowości i Pani na koniec zakwalifikowała mnie do kolejnej rozmowy, chociaż rzeczywiście cukierkowo nie było, myślałem, że mnie nie przyjmie, a jednak.

Nie ma się czego bać, tak jak mówię odebrałem tą rozmowę raczej jako - jestem w dobrych rękach niż ta Pani jest strasznie chłodna i nie przebiera w słowach.

Pozdrawiam.

przez madseason 09 cze 2016, 18:10
Scatman: daj znać jak po dalszych:) ja jutro przedzwonie, może uda się trochę przyspieszyć...jak jest ktos tu kto tez czeka i się denerwuje to dajcie znać ;)

przez manbearpig 23 cze 2016, 18:19
Mam niedługo czwartą konsultację, czego mogę się spodziewać na tej rozmowie? Jak to będzie wyglądać? Wcześniejsze konsultacje jakoś przeszły, na każdej praktycznie to samo, nawet nie wiedziałem że robią takie problemy z kwalifikacją.
Czy mogą mnie jeszcze nie przyjąć? Chyba bym się wkurzył z lekka biorąc pod uwagę ile już się naczekałem i koszty jakie poniosłem, bo mieszkam daleko od Krakowa.

przez madseason 25 cze 2016, 14:23
Z tego co słyszałam, na czwartej to chyba podsumowanie wszystkiego co się na Twój temat dowiedzieli i co wywnioskowali z rozmów + informacja o decyzji i tyle. Nie wiem czy od razu się wtedy dostaje planowany termin przyjęcia, ale pewnie podają też wstępne informacje co do terapii, zasad itd. No a jak się dostaje odmowę to też na papierze wraz z uzasadnieniem i zaleceniami co byłoby dla Ciebie lepsze.

oczekiwanie i niepewność dla mnie są chyba najgorsze.

Ile czekałeś od trzeciej do czwartej konsultacji?

przez madseason 28 cze 2016, 23:23
p.s. pozdrawiam osoby spotkane na korytarzach 7F i pracujące przy wpisywaniu gości :) Dużo Was tam:) Chciałam zagadać, ale trochę jednak się wstydziłam ;)

przez shira123 30 cze 2016, 10:02
moja kuzynka tam jest juz 3 mce, mowi ze raz jest super a le czesto baaardzo ciezko, duzo placze, przezywa niesamowite emocje.
ona mnie namawia tez zebym tam poszla ale ja nie chce. pol roku wyjete z zycia? choc z drugiej strony to taka szkola zycia ,oboz przetrwania:)

ja tam ide na terapie grupowa na 3 mce i mysle ze to mi wystarczy/ potem indywidualna/:)

pozdrawiam ze slonecznego Torunia!

przez madseason 30 cze 2016, 12:34
A ja chce mieć te pół roku 'wyjete' bo nie chce mieć takiego życia, nie wyobrażam sobie dalej takiego życia.

przez shira123 30 cze 2016, 19:44
to trzymam kciuki mocno, zeby cie przyjeli!

Sortuj wg