Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Ana_88 14 lut 2016, 15:29
Ja nie bylam nigdy w zadnym szpitalu psychiatrycznym, nie lubie szpitali ogolnie, takich niepsychiatrycznych tez, smierdzi trupem i z trupem mi sie
kojarzy

przez my_name 14 lut 2016, 15:33
Czy ja jestem jedyną osobą, która ma takie skrzywienie, że lubi szpitale? Co prawda wolę inne niż psychiatryczne, ale takim też nie pogardzę. Gdyby nie kwestie praktyczne, to mogłabym co roku w jakimś chwilę posiedzieć :roll:

przez klex 14 lut 2016, 15:44
Ja byłem na odwiedzinach chciałem przy okazji pozdrowić dr Rewer :papa:

my_name, zgłoś się do Rybnika tam mają szeroki zakres usług ponoć można zostać ciut dłużej :105:
12513238

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ana_88 14 lut 2016, 15:45
Moze to zalezy od doswiadczen. Ja bylam raz tylko w szpitalu jak mialam 14 lat i stare piz dy pielegniarki wziely mnie pierwszy dzien do zabiegowego bo chcialy mi zalozyc welflon. Kuly mnie chyba 40 minut, a mi pekaly zyly czy cos, jeszcze oprocz tego darly na mnie jape jakby to byla moja wina. O malo co tam nie zeszlam, cale rece mialam w siniakach. I od tamtej pory jakos jak widze welflon i kroplowke to od razu mnie slabi.

przez Marcin2013 14 lut 2016, 16:03
Ana_88, to niemile doswiaczenie

przez Anetixi 03 mar 2016, 12:30
13.09 - ma ktoś tego dnia kwalifikacje? Ja mam teoretycznie na 12 aczkolwiek będę starała się przyśpieszyć.
Bordeline/Uzależnienie od subst. psychoaktywnych/Epizod depresyjny.

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

przez tarantula 05 mar 2016, 13:25
Anetixi napisał(a):13.09 - ma ktoś tego dnia kwalifikacje? Ja mam teoretycznie na 12 aczkolwiek będę starała się przyśpieszyć.

To Twoja pierwsza rozmowa z 4 czy któraś już? Dziwne bo mój znajomy tam idzie i rejestrował się z końcem lutego, dali go na czerwiec, a obecnie ma już termin przesunięty na początek kwietnia. Dlatego pytam jak to u ciebie jest...

przez klex 05 mar 2016, 14:38
Nie wiem o co chodzi z tymi terminami konsultacji ale wychodzi na to że sztucznie je wydłużają a potem trzeba dzwonić i zamiast 6 czeka się 1 miesiąc.
Dla mnie to bez sensu jakby nie mogli konsultować na bieżąco wiadomo swoje trzeba odczekać ok miesiąca ale czekać pół roku na to że się będzie odprawionym z kwitkiem a tak człowiek by wiedział na czym stoi i szukał innym rozwiązań a nie stresował się pół roku.
12513238

przez Anetixi 06 mar 2016, 15:48
tarantula napisał(a):
Anetixi napisał(a):13.09 - ma ktoś tego dnia kwalifikacje? Ja mam teoretycznie na 12 aczkolwiek będę starała się przyśpieszyć.

To Twoja pierwsza rozmowa z 4 czy któraś już? Dziwne bo mój znajomy tam idzie i rejestrował się z końcem lutego, dali go na czerwiec, a obecnie ma już termin przesunięty na początek kwietnia. Dlatego pytam jak to u ciebie jest...

Pierwsza. Teraz w piątek dzwoniłam i mam przeniesioną na 13 lipca.

przez Anetixi 08 mar 2016, 18:14
Tak na marginesie od czego zależy czy dostanie się na terapię indywidualną bądź grupową? I czy z osobowością bordeline i schizoidalną mnie przyjmą?

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

przez Ana_88 08 mar 2016, 18:32
Anetixi napisał(a):Tak na marginesie od czego zależy czy dostanie się na terapię indywidualną bądź grupową? I czy z osobowością bordeline i schizoidalną mnie przyjmą?

Sledzilas watek?
Tak naprawde to chyba nikt poza nimi samymi nie wie, wg jakich kryteriów rzeczywiscie tam przyjmuja.
Mozna tylko snuc domysły

przez Anetixi 08 mar 2016, 19:42
Ana_88 napisał(a):
Anetixi napisał(a):Tak na marginesie od czego zależy czy dostanie się na terapię indywidualną bądź grupową? I czy z osobowością bordeline i schizoidalną mnie przyjmą?

Sledzilas watek?
Tak naprawde to chyba nikt poza nimi samymi nie wie, wg jakich kryteriów rzeczywiscie tam przyjmuja.
Mozna tylko snuc domysły

Przejżałam początek i posty z tamtego roku,nie sposób prześledzić całego wątku.

przez Anetixi 19 mar 2016, 18:00
Szukałam w tym temacie informacji na ten temat,ale nic nie znalazłam.
Jak wygląda dzień na oddziale?
Terapia jest codziennie czy co kilka dni?
Jak mniej-więcej wygląda tam dzień?

Ps. Pierwszą rozmowę przyspieszyli mi na 27 maja na 8:30 : ]

Citabax 40mg
Depakine 300mg
Perazin 200mg

przez bordelka_82 20 mar 2016, 00:00
Anetixi, wiele razy było pisane jak wygląda dzień na oddziale, oszukujesz trochę ze nic nie znalazłaś.
Terapia indywidualna jest dwa razy w tygodniu, grupowa trzy razy. Raz w tygodniu obowiązkowo psychorysunek, codziennie społeczność 45 min, nieobowiązkowa jest muzykoterapia raz w tygodniu, sztuka użytkowa, florystyka, teraz będzie ogrodoterapia( na to można chodzić nawet codziennie, ale raczej nie byłoby to miło widziane, potraktowaliby to jako ucieczkę od terapii). No i 2 do 4 razy w tygodniu ma dyżur twoja pielęgniarka i wtedy powinno chodzić się do niej na rozmowy, wyglądają one podobnie jak rozmowa na sesjach
A jak wygląda dzień, śniadanie jest do 8:10, do 8:30 musi być posprzątany pokój i robi to jedna osoba z pokoju, zazwyczaj ustala się kto sprząta jakiego dnia, o 10:30 coffee break, jest to nieobowiązkowe, uczestniczą w tym pielęgniarki które mają dyżur, stażyści i terapeuci społeczności, są to takie luźne rozmowy, każdy gada o czym chce i z kim chce, osobiście nie lubiłam tego, o 12:15 obiad, o 17:00 kolacja. Zajęć nie ma zbyt wiele, wolny czas zależy od ciebie, ale najlepiej spędzać go z ludźmi, bo o to chodzi w tej terapii.

Sortuj wg