Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Ana_88 01 sty 2016, 13:08
Ja dzwonilam tam gdzies w listopadzie i tez pierwotnie termin 1-wszej mialam na maj, dwa razy tam dzwonilam w piatek i mi przesuneli wiec wydaje mi sie ze sa duze szanse ze Tobie tez moga przesunac. Tam jest chyba dosc duza rotacja ludzi, czasem ktos wypadnie czasem zrezygnuje. Ja juz tak sraczkuje jakby to bylo 100 % ze mnie tam przyjma a w sumie to nie wiadomo, zawsze moze sie okazac ze to nie dla mnie, ale mam przynajmniej nadzieje ze ktos kompetentny w koncu powie mi co moge zrobic dla siebie zeby bylo lepiej. Ciekawi mnie jak to wszystko wogole wyglada, nigdy nie bylam na zadnej takiej terapii.

przez natrętek 08 sty 2016, 13:47
Rzeczywiście przyspieszają terminy konsultacji, dzwoniłem tam dzisiaj i mam termin na 23 lutego. Za tydzień też mam dzwonić, bo być może uda się ustalić jeszcze wcześniejszy termin.
Gdy nie ma możliwości się zmienić, trzeba nauczyć się żyć ze swoją osobowością.
4w5/ISFJ

przez Ana_88 09 sty 2016, 00:01
O proszę! To fajnie. Może się okaże ze się spotkamy na oddziale :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lucid Dream 17 sty 2016, 12:39
Z osobowością unikającą warto tam iść? Nie dobiją mnie tam? :D
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

przez Ana_88 18 sty 2016, 07:50
Lucid Dream napisał(a):Z osobowością unikającą warto tam iść? Nie dobiją mnie tam?

Z tego co jest napisane na stronie nie przyjmują pacjentów z rozpoznaniem schizofrenii, zab. os. typu antysocjalnego oraz uzaleznionych od alko, substancji psychoaktywnych, lekow bez szesciomiesiecznego okresu abstynencji.
A na Twoje drugie pytanie nie jestem w stanie odpowiedziec bo mam taka sama jak Ty rozkmine w odniesieniu do siebie :D

przez natrętek 19 sty 2016, 20:35
I znowu mam przyspieszony termin 1 konsultacji, idę już 1 lutego.
4w5/ISFJ

przez Ana_88 21 sty 2016, 19:22
Druga konsultacja za mną. Kolejny termin juz we wtorek! Wszystko wskazuje na to ze mnie tam przyjmą, wlasciwie to juz prawie jestem tego pewna.
Boje się strasznie. Za kazdym razem kiedy tam jestem, od razu mam mysli zeby stamtad uciec. Wszystko się we mnie buntuje przeciw tej terapii. Moja glowa od razu zaczyna generowac mysli typu : "daj spokoj bedziesz opowiadac o sobie obcym ludziom", "będą Cię oceniać", albo wizja- jak to terapeuci tam pracujący wychodzą sobie po pracy do knajpki i opowiadaja sobie zabawne anegdotki o pacjentach przy piwku- kupa smiechu ha ha
To tak dlugo ... az 6 miechów.... :roll:

przez sebo001 28 sty 2016, 15:37
Ana_88 jak po konsultacji ? Właśnie 6 miechów, który pracodawca to wytrzyma ?! :smile:

przez Ana_88 29 sty 2016, 20:27
sebo001 no spoko w sumie, nastawiam sie psychicznie na pobyt tam. Mialam rozmowe z terapeutka i w sumie nie powiedziala mi nic czego bym o sobie nie wiedziala. Problem nie polega na tym ze ja nie wiem, chodzi o to jak zrobic zeby bylo inaczej. No coz... mysle ze wyposaza mnie tam w konkretne "narzedzia", dzieki ktorym bede umiala lepiej sobie radzic ze soba.
A z praca to wlasnie ciezko, trzeba to jakos rozegrac. Niestety wszelkie poblemy natury psychicznej, sa wciaz tematem tabu w naszym kraju.
Zastanawialam sie czy nie uprzedzic wczesniej mojego szefa, chcialabym byc fair w stosunku do niego. Moze sie zdziwic :D Co by nie bylo praca jak praca -zawsze mozna zmienic. Zdrowie najwazniejsze.

przez natrętek 02 lut 2016, 02:03
Po pierwszej konsultacji okazało się, że nie jestem gotowy na to by terapia na tym oddziale mogła mi pomóc. Tam trzeba być zdeterminowany, uznać i wziąć odpowiedzialność za swoje życie, w przeciwnym razie nie skorzysta się z leczenia.
4w5/ISFJ

przez klex 03 lut 2016, 22:32
natrętek napisał(a):Po pierwszej konsultacji okazało się, że nie jestem gotowy na to by terapia na tym oddziale mogła mi pomóc. Tam trzeba być zdeterminowany, uznać i wziąć odpowiedzialność za swoje życie, w przeciwnym razie nie skorzysta się z leczenia.

Zgadzasz się z tym czy nie ?
12513238

przez natrętek 04 lut 2016, 21:53
Osobiście się z tym zgadzam, to by tłumaczyło dlaczego 3 terapie na 3 oddziałach dziennych nie przyniosły oczekiwanego rezultatu.
Po prostu chodziłem na nie bez uznania i wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, a tym samym zgodnie z tym co powiedział lekarz prowadzący kwalifikacje nie mogłem skorzystać z terapii.
Troszkę dziwne, bo wydaje mi się, że osoba zdeterminowana i biorąca odpowiedzialność za swoje życie nie potrzebuje terapii, więc czegoś tu nie rozumiem :bezradny:
4w5/ISFJ

przez klex 05 lut 2016, 19:26
Pewnie uznali że kolejna terapia nie pomoże a żeby nie było że król jest nagi musieli to jakoś za argumentować :D .
Wydaje mi się że osoba która dzwoni w sprawie przyśpieszenia konsultacji jest zdeterminowana, posiadając deficyty trudno brać pełną odpowiedzialność za swoje życie masło maślane. Pół roku czekać na odpowiedź ze ktoś się nie nadaje bez sensu dobrze że przyśpieszają terminy konsultacji.
12513238

przez my_name 05 lut 2016, 20:18
Za dużo chętnych tam mają, dlatego tak wybrzydzają i wybierają tylko osoby najlepiej rokujące. Niestety. Wydaje mi się, że z tą odpowiedzialnością chodzi głównie o to, żeby kłaść ciężar na własną pracę, a nie liczyć na to, że oni człowieka uratują, bo są tylko do pomocy. Stąd jest to oddział raczej dla osób, które już mają dużo doświadczeń z terapiami. natrętek, dziwne, że Tobie nie udało się ich przekonać. Jestem ciekawa, czy udało się dostać komuś, kto wcześniej się nie leczył.

Sortuj wg