Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Conessa 27 mar 2015, 22:59
o cholera.... to pewnie u wielu wychodzi uzależnienie :)

-- 27 mar 2015, 23:00 --

Ale po zajęciach można wychodzić na miasto?
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Yvonne 28 mar 2015, 01:47
Aż tak dobrze nie ma ;)
Masz jeśli się nie mylę - 42 przepustki do wykorzystania w piątek po 15 i w soboty i niedzielę. Każdy z tych dni liczony jest jako jedna przepustka. Pierwsze 2 tygodnie bez możliwości wyjścia. Oficjalnie nie wolno ruszyć się poza mury/kraty kompleksu szpitala. :why:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez bordelka_82 28 mar 2015, 11:36
Yvonne napisał(a):Aż tak dobrze nie ma ;)
Masz jeśli się nie mylę - 42 przepustki do wykorzystania w piątek po 15 i w soboty i niedzielę. Każdy z tych dni liczony jest jako jedna przepustka. Pierwsze 2 tygodnie bez możliwości wyjścia. Oficjalnie nie wolno ruszyć się poza mury/kraty kompleksu szpitala. :why:

I to mnie najbardziej przeraża, to ciut jak oddział zamkniety, mozna tylko wychodzic na terenie szpitala, całe szczęście że ten teren jest taki duży. Ale ja jak byłam na innym oddziale nerwic to w tej chwili nie wyobrażam sobie jak to będzi bez wychodzenie na miasto, bo my tam codziennie chodzilismy na spacery na miasto. No i brak internetu to też tragedia, bo taki na kartę w tel to bądź mobilny do laptopa to drogi jest, a tam zajęć mało, więc co robić cały dzień? :105:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez JużTuByłem 28 mar 2015, 18:09
Borderlka ciesz się, że na odwyku nie byłaś :-D
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez bordelka_82 28 mar 2015, 18:19
JużTuByłem, tam gdzie byłam na oddziale nerwicowym ludzie z odwykowego też normalnie mogli chodzić po zajęciach na miasto

przez Conessa 28 mar 2015, 23:29
Yvonne napisał(a):Aż tak dobrze nie ma ;)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: na samą myśl dostaję nerwicy. Napiszcie chociaż, że jest tam siłownia? co niby robić po zajęciach ? dostawać większego pierdolca?

-- 28 mar 2015, 23:30 --

No właśnie... poprzednio kilka razy będąc na oddziałach można było wychodzić ale wracać na noc. Czytam i nie wierzę :why:
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez bordelka_82 28 mar 2015, 23:58
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: na samą myśl dostaję nerwicy. Napiszcie chociaż, że jest tam siłownia? co niby robić po zajęciach ? dostawać większego pierdolca?

Fajnie to napisałaś, bo ja myslę identycznie, ale jakiś czas temu ktoś kto tam był napisałam mi że robię z jakis pierdół wielki problem, ze tam mamy wchodzić w relacje z ludźmi a nie siedzieć przed internetem, książką czy też wychodząc na miasto. Relacje relacjami, ale jak człowiek zyje sam ze sobą tyle czasu to trudno tak od razu bedzie wchodzic w te relacje, spędzać z ludźmi tyle godzin. Jeszcze w sumie nie wiem czy się tam dostanę, ale tego chyba boję się najbardziej. Zajęć jest bardzo mało, na nerwicowym na którym byłam do 15 codziennie mieliśmy zapełniony czas, a na 7f chyba tak nie jest

przez Conessa 29 mar 2015, 00:16
Ta wiadomość popsuła mi wiele planów ale takich dobrych, mądrych, które chciałam realizować bo mi pomagają w stawaniu na nogi a bez możliwości wyjścia albo internetu będzie to problem. Nie głupich wyjśc na miasto w celu zwiedzania czy spotkania się z kimś albo siedzenia w necie i przeglądania głupich stron. No coż.. nie ma się na to wpływu.

przez Yvonne 29 mar 2015, 00:30
No sama jestem ciekawa... Też miałam ambitne plany, ale realność mi je cholernie ukróciła. :( Może faktycznie jest sens - głębszy - w tym, aby jednak głównie spędzać czas w tamtym środowisku z dala od swojego świata [czasem toksycznego].

Z tego co słyszałam siłownia tam jest... obczaję ją i inne "atrakcje" to dam cynka ;)

A neta można sobie załatwić z modemem lub bez za niewielką kasę. Tragedii nie ma. Można też zawsze od kogoś pożyczyć jak ktoś ma bezprzewodowy. Rozwiązanie zawsze się znajdzie. :great:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez Conessa 29 mar 2015, 00:42
oby

przez Mewka91 29 mar 2015, 11:32
Internet tam ma bardzo kiepski zasięg, chyba, że ktoś ma antenkę do wystawiania za oknem - wtedy idzie nawet film ściągnąć. ;)

przez Conessa 29 mar 2015, 11:57
No dobrze, a jak ze sklepem? zakupami dodatkowymi?

przez bordelka_82 29 mar 2015, 12:22
Mewka91, to znaczy że w razie nawet jak kupię sobie inernet mobilny do laptopa, to moze mi on tam nie działać?, z jakiej sieci najlepiej mieć?
Conessa, widzialam sklepik zaraz obok wejścia na oddział, ale nie wiem co jest w środku, bo nie wchodziłam, wiem ze kartą można płacić bo na drzwiach tak pisało.

przez Marcin2013 29 mar 2015, 12:28
Wszystko morzna kupic oprucz alkocholu :-)

-- 29 mar 2015, o 12:29 --

Ogulno sporzywczy

Sortuj wg