Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Yvonne 16 sty 2015, 14:55
wel2, przykro mi ze tak sie poczulas. Nie bylo to moim celem absolutnie! I nie pisz tak o sobie ze masz tępa glowe bo to nieprawda! Juz sie nic nie odzywam ;)
dlaczego ten temat to dla Ciebie sala torur?
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 16 sty 2015, 15:06
oczywiście że mam tępą głowę, oczywistość, oczywistości
Obrazek
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez bordelka_82 16 sty 2015, 17:06
wel2, proszę nie pisz tak o sobie, ja też nie uważam że jesteś tępa, to ja jestem tępa, a Ty bardzo ładnie piszesz.
Yvonne, proszę nie uciekaj z tego wątku bo bardzo dużo mi daje co Ty piszesz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 16 sty 2015, 17:24
bordelka_82, czytam od dołu posty bo od góry nie mogę, za duży nacisk.

wiesz ja miałam w pracy dokładnie tak samo. i dlatego jestem teraz bez pracy bo miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć spokojną pracę :-(
żeby nie trzeba było poświęcać się :( być poniżaną, gnębioną itd.
po prostu sobie pracować - tak jak to jest w tych światłych książkach, artykułach.

a może to jakiś defekt w naszych mózgach nie pozwala nam normalnie pracować wśród tych wszystkich ludzi. Bo może wszędzie jest tak samo a jednak ludzie jakoś pracują ze sobą, nie popełniają nagminnie samobójstwa z powodu chorej rywalizacji.
Może to w naszych mózgach jest jakiś defekt a nie w tym chorym, zakłamanym, pizdołowatym świecie :-P

może to brak umiejętności interpersonalnych,...

-- 16 sty 2015, 16:29 --

co raz bardziej nie lubię tego 7F :-P
bo twoja terapeutka jest dla Ciebie taka okropna :(
idę ją zjebać :mrgreen: ;)
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez bordelka_82 16 sty 2015, 18:16
a może to jakiś defekt w naszych mózgach nie pozwala nam normalnie pracować wśród tych wszystkich ludzi. Bo może wszędzie jest tak samo a jednak ludzie jakoś pracują ze sobą, nie popełniają nagminnie samobójstwa z powodu chorej rywalizacji.
Może to w naszych mózgach jest jakiś defekt a nie w tym chorym, zakłamanym, pizdołowatym świecie :-P

Dzięki za to co napisałaś, oznacza to, że nie tylko ja tak myślę o świecie:P. Tak ja mów moja terapeutka, ja nie mam zmieniać innych, świata tylko siebie, więc oznacza to że to co się dzieje obok mnie jest normalne, a to ja jestem chora że mi się to nie podoba. Dam taki przykład z wczoraj. Znalazłam ogłoszenie do pracy gdzie był tylko nr tel, no więc dzwonię, babka się mnie pyta o doświadczenie, programy jakie znam, szkołe i mowi żebym przyjechała dziś to porozmawiamy. Niby to tylko 7 km, więc nie powinnam się denerwowac tym co się wydazyło, ale 10 zł na bilety musiałam wydac. Wchodze do niej, a ona wzięła moje cv i mówi że ona narazie zbiera cv i że sie z wybranymi osobami umówi na rozmowę. No myślałam że wyjdę z siebie. Chciałam się zapytac, a /cenzura/ poczty elektronicznej Pani nie ma, tylko mi tu Pani każe jechać żeby zostawić cv, ale grzecznie zostawiłam jej te cv, powiedziałam ze mi bardzo zalezy, zapytałam czy nie chciałaby teraz się mnie o cos zapytac i wyszłam. No ale to ja jestem chora, a nie ci wszyscy ludzie :bezradny:
co raz bardziej nie lubię tego 7F :-P
bo twoja terapeutka jest dla Ciebie taka okropna :(
idę ją zjebać :mrgreen: ;)

A nie lubisz 7f bo moja terapeutka tam się kształciła, czy dlatego że cie nie przyjęli? Miłe to że ktoś jest ze mną, tylko zjeb ją dokładnie:P

przez Conessa 16 sty 2015, 18:51
Jaki mieliście czas oczekiwania na kolejne wizyty po pierwszej rozmowie? jestem ciekawa czy jest jakaś średnia czy różnie raczej.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez wel2 16 sty 2015, 19:43
bordelka_82, ale nie da się tak po prostu zmienić :-( i być jak inni :-(
no na razie się nie da. Może jest gdzieś miejsce które będzie mi pasowało, gdzie pracują życzliwi, bardzo pomocni sobie ludzie :(
i żeby jeszcze w tym miejscu potrzebowali zatrudnić kogoś z moim "doświadczeniem" .
może jest gdzieś takie miejsce. i po prostu do tej pory miałam pecha :-( i trafiałam na jakieś obozy pracy :-(

Nie znoszę 7F bo się nie dostałam, a po za tym stoi ono w opozycji do mojej terapeutki. A chce żeby mi terapia z moją terapeutką pomogła więc chciałabym być jej wierna całkowicie. żeby ona mi mogła ufać tak mocno jak ja bym chciała jej ufać.
i też nie chce żeby Ci ktoś robił krzywdę w imię wyższego dobra :> zwłaszcza że ludzie nie są nieomylni, więc równie dobrze mogła by Ci robić dobrze w imię wyższego dobra :mrgreen:

Conessa, ja chyba czekałam ok miesiąc na drugą rozmowę... a później tydzień na trzecią.. a później tydzień na czwartą.

przez bordelka_82 16 sty 2015, 20:25
[quote="wel2"]
i też nie chce żeby Ci ktoś robił krzywdę w imię wyższego dobra :> zwłaszcza że ludzie nie są nieomylni, więc równie dobrze mogła by Ci robić dobrze w imię wyższego dobra :mrgreen
:
Dzięki wel2, ale terapia niestety nie jest od mówienia dobrych rzeczy, bo jaki by to miało sens zeby T. mówił to co bysmy chcieli usłyszeć, ona widzi co jest we mnie chore i próbuje mi to pokazać, a że ma metody takie jak na 7f, takie które mi się nie podobają, to moge po prostu szukać innej, albo zostac z nią. Tylko ni groma jak ma mi cos takiego pomóc wyjść z tej beznadzieji, jak ma mi to pomóc pozbyć się myśli samobóczych

przez wel2 16 sty 2015, 20:29
nie wiem jak :-(
podobno najlepszym lekarstwem jest przyjaźń i miłość :>

ale jeśli np. źle o sobie myślisz.. to jeśli T. mówi odwrotnie, że właśnie jesteś spoko. To wtedy robi coś czego byś się nie spodziewała ;-)

przez bordelka_82 16 sty 2015, 20:36
Ale T. nie mówi odwrotnie, tak jak zaważyła wczoraj szerokozamknięta, ona tylko utwierdza mnie w przekonaniu że to co myślę o sobie jest prawdą.
Gdzies nam znikneła Yvonne, mam nadzieję że jeszcze tu wróci

przez wel2 16 sty 2015, 20:38
może ja powinnam zniknąć bo ja mało mądra jestem :P
i nie doradzę nic pomocnego.

-- 16 sty 2015, 19:48 --

nie znam się która metoda terapeutyczna działa a która nie. która jest lepsza a która nie.
ta rozmowa wydaje mi się bez sensu totalnie :pirate:
i oddział 7F komuś pomógł a innym bardziej spaprał życie.

ja po prostu nie chce spieprzyć sobie życia.

a na tym forum sobie piszę bo nie mam z kim gadać. więc sobie piszę. i pleas proszę mnie nie łapać za słówka.
nie szukam tu pomocy.
ja tylko tutaj pluje swoje głupoty :P (dosłownie :P )
czasem jestem zdolna się wysilić ale to chyba nie ten temat :-P

mam nadzieję że jakoś nie zepsułam tobie wizji naprawienia siebie :-)

-- 16 sty 2015, 19:53 --

i co z tego że chodzę 8 lat na terapię.
jeśli chodzi o terapię o ja czuję że się rozwijam, że jestem milion kroków do przodu. I jestem tego pewna.

przez getmeoutofhere 16 sty 2015, 21:13
Conessa, ja czekałam dwa dni, na trzecią 3 robocze

przez Conessa 16 sty 2015, 21:22
Hm, czyli mogę mieć nadzieję...
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Yvonne 17 sty 2015, 01:12
bordelka_82,
nie uciekam :mrgreen:

bordelka_82 napisał(a):Tylko ni groma jak ma mi cos takiego pomóc wyjść z tej beznadzieji, jak ma mi to pomóc pozbyć się myśli samobóczych

A co by Ci pomogło? Czego byś oczekiwała od terapeutki? Jakie zdania miałaby wypowiadać? Co miałaby mówić/robić? Jak sobie to wyobrażasz w idealnej relacji?
wel2 napisał(a):ale jeśli np. źle o sobie myślisz.. to jeśli T. mówi odwrotnie, że właśnie jesteś spoko. To wtedy robi coś czego byś się nie spodziewała ;-)

Tylko czasem jest tak, że mówimy o sobie źle, oczekujemy współczucia i zaprzeczenia, a tak naprawdę mamy wyrzuty sumienia bo sprowokowaliśmy jakąś sytuację, coś faktycznie zrobiliśmy źle, więc automatycznie źle o sobie mówimy... To wtedy takie teksty zaprzeczające to takie przyzwolenie na nasze dalsze działanie. Zawsze jest jakaś przyczyna czegoś i jakiś skutek... I trzeba wiedzieć jaka przyczyna była, a nie opierać się tylko na skutku ;)

Conessa napisał(a):Jaki mieliście czas oczekiwania na kolejne wizyty po pierwszej rozmowie? jestem ciekawa czy jest jakaś średnia czy różnie raczej.

Druga po 10 dniach, trzecia po tygodniu, czwarta tyż, ale ja termin troszkę opóźniłam bo mi nie pasowało.
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

Sortuj wg