Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez pomaranczka 21 gru 2014, 23:37
my_name, tu chyba tak naprawdę nie chodzi o usuwanie postów...

wel2, jeśli chcesz wejdź na mój profil i poszukaj mojego pierwszego posta, tam napisałam parę słów o sobie. Jestem zwykłą dziewczyną. Nie martw się, po prostu tyle ile umiem zauważyć to zauważam. Tego nauczyłam się na terapii. To, co robimy lub nie, często pokazuje co naprawdę nami kieruje. Najlepsze jest to, że jeszcze ze 2 lata wstecz nie miałam o tym pojęcia. Ale niestety najłatwiej przynajmniej mi jest widzieć coś w innych, a nie w sobie samej. Dlatego takie fajne są terapie grupowe, gdzie masz te dziesięć "luster", które Ci powiedzą jak to widzą. Od nas zalezy czy to przyjmiemy i przyjrzymy się temu.

-- 21 gru 2014, 19:10 --

przepraszam że się w ogóle odzywałam
nic nie wniosłam do tego forum.
chciałabym skasować wszystkie moje posty i już nigdy na żadnym forum się nie odezwać.
nie umiem myśleć i w piachu z grabkami powinnam dalej siedzieć.

Jak dla mnie to tu jest wołanie o pomoc. Tak jakbyś chciała, żeby Ci napisać: nie przepraszaj, wnosisz wiele, odzywaj się nadal itd. Sama sobie zadaj pytanie co czujesz, czego chcesz.
kosmos

przez wel2 21 gru 2014, 23:56
yesuu błagam sorry tu się mylisz !! - to czy gówno wniosłam czy nie zależy od tego jak się czuję i jak to oceniam. A jeśli chcesz lub nie chcesz mnie do czegoś przekonywać to twoja sprawa.
Yezuu w ogóle nie masz pojęcia czemu przeprosiłam.
To czy się będę odzywać czy nie to w ogóle nie zależy od tego o czym piszesz. Ja /cenzura/ ;-(
Nie mogę wszystkiego wytłumaczyć i już ;( sorry

Czego ja chce to jest nieważne. Chciałam iść na oddział - nic z tego.
chciałabym być psychologiem - gówno z tego
chciałabym być matką teresą - też nic z tego
generalnie wiele... - leż na łóżku i się lepiej nie odzywaj wel2.

Sorry ale i tak nie zmieniłam podejrzeń co do Ciebie. To że będziesz dla mnie bardziej nie miła nie jest argumentem dla mojej intuicji. Po prostu nie jest !!!!!!!!! Naprawdę nie wiele jest argumentem. Intuicja to coś co działa szybciej niż rozum, jak magia :P

-- 21 gru 2014, 23:06 --

to że tak sugestywnie usiłujesz mi coś imputować nie znaczy że piszesz prawdę, ogłaszanie czegoś wszem i wobec też nie czyni z tego prawdy.
Po prost chciałaś być celowo niemiła kosztem mnie.
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez pomaranczka 22 gru 2014, 00:10
wel2, gdzie jestem niemiła? Możesz zacytować, to byłoby dla mnie pouczające.
kosmos

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wel2 22 gru 2014, 00:11
jak nie chcesz by twoja tożsamość była przeze mnie poruszana to podłączysz się na chwilkę do skype ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Hatifnatow5 22 gru 2014, 01:02
wel2, co się stało? co Cię tak nagle w tym co napisała pomarańczka uraziło/przestraszyło, że zupełnie zmieniłaś front, ton wypowiedzi? moim zdaniem pomarańczka bardzo mądrze, świadomie pisze.

przez Yvonne 22 gru 2014, 02:24
wel2 co tam się w Tobie dzieje? Jakoś tak mam wrażenie, że dużo chaosu wszędzie w Tobie... :( Tulę bardzo mocno....

Cała ta sprawa z oddziałem 7F to ciężka sprawa i myślę, że na prawdę spróbuj zobaczyć w tej odmowie coś innego? Nie samo "zło"? A może to dobrze, że tak wszyło teraz? Może za jakiś czas sama tak stwierdzissz?

A co do bycia psychologiem to zawsze masz taką możliwość i tutaj nic nie stoi na przeszkodzie. Jesteś sama swoim sterem i okrętem i możesz iść w kierunku jaki Ci pasuje. Jeśli to jest coś co jest dla Ciebie ważne to walcz o to.
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 22 gru 2014, 16:23
nie widzę samego zło :(
tylko ja tu gnije i za 6ms mój umysł będzie jeszcze bardziej zgniły i niedysponowany.

Nie dam rady się uczyć, ani trzymać się celu. Stres mnie rozsadza od środka nawet jak nikt nade mną nie stoi. Jeszcze zanim zrobię coś konkretnego jestem już tak strasznie zmęczona stresem że muszę odpocząć... a ten odpoczynek okazuje się zapomnieniem i nie widzę już sensu w danym celu.
Nie mam siły wystawiać organizm na stres uczenia się. On trwa non stop zero odpoczynku.
Całe dzieciństwo... powiedzmy pierwsze 20 lat bardzo się starałam iść do przodu mimo lęków. Iść do szkoły, iść tam gdzie trzeba mimo że się strasznie bałam ludzi.
Ale już nie mam takiej siły jak kiedyś, nie regeneruje się jak kiedyś, nie ma we mnie już tyle energii żeby siłować się wciąż i wciąż z tym stresem.
Tylko się cofam i mojego świata jest co raz mniej i mniej.

nie widzę samego zło w tym nieprzyjęciu. po prostu się stało.
Tylko okazuje się nie mam siły, a jak się pojawia jakaś siła to mnie rozsadza.
więc wychodzi na to że w moim wypadku lepiej być bezmyślnym warzywem, jeśli w ogóle to zależy od mojego wyboru. bo może mój mózg jest już zgniły.

przez Yvonne 23 gru 2014, 04:13
wel2 może lekarz i jakieś leki na ten stres? Tulę mocno... Może jakaś inna terapia?
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 23 gru 2014, 07:04
Yvonne, musiałabym iść do lekarza, w NFZ czeka się wieki, a po za tym ja nie wyglądam na jakąś specjalnie chorą. Uśmiecham się generalnie. Chyba sama się diagnozuje na bardziej chorą niż to lekarz widzi i ciągle mam wrażenie że wypisują nie te leki co trzeba. Że ja powinnam dostać lek na schizofrenię :-/ a dostałam np. Tegretol. Albo czemu nie dostałam nic przeciwdepresyjnego bo jeszcze tydzień temu nie wykazywałam się jakoś specjalnie depresją.
Nie wiem może ja tylko utknełam w świecie myśli.

Ja nie mam do końca teraz terapii. Bo widuje się z moją terapeutką bardzo rzadko, ale po prostu jej obecność jest dla mnie bardzo ważna. Tracę totalnie ochotę do życia jak by ona miała zniknąć :(
Myśl że miałabym dzwonić po ośrodkach i pytać o terapię osłabia mnie.
Przebijać się przez to stado nieuprzejmości, terminów, odpychania, zniechęcania,....

Nie wiem. Po prostu sobie poleżę raz na jednym boku później na drugim i może akurat świat się skończy.

przez warrior11 23 gru 2014, 18:32
wel2, Kto Ci powiedział,że powinnaś brać leki na schizofrenię?
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez wel2 23 gru 2014, 19:03
właśnie sęk w tym że nikt

przez warrior11 23 gru 2014, 19:51
wel2, A może Ty nie potrzebujesz leków,ale akceptacji i poświęcenia Tobie uwagi?

przez wel2 23 gru 2014, 20:05
a można to gdzieś kupić ? najlepiej w ilościach hurtowych. trochę żartuje. ale jakby się dało kupić pakowane w ampułkach.
I to musi być uwaga nie od kogokolwiek tylko od specjalnie wyselekcjonowanych ludzi.
Ja nie mam w ogóle znajomych.
A jeśli chodzi o święta to wyłączyłam telefon i nie odbieram tel. i się nigdzie nie wybieram.
nawet to forum to czasem dla mnie za dużo i przeciąża mi zwoje. jak się za dużo osób odzywa.

przez warrior11 23 gru 2014, 20:12
wel2, To moją uwagę już masz,za darmo :D

Sortuj wg