Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez wel2 06 gru 2014, 21:02
Yvonne, a jak siedzą i podszywają się pod forumowiczów :8):

a na którą teraz czekasz ?
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Yvonne 06 gru 2014, 21:17
wel2 napisał(a):Yvonne, a jak siedzą i podszywają się pod forumowiczów :8):

a na którą teraz czekasz ?

:mrgreen: hehe to byłoby fajne :pirate: badają jak się nakręcamy i jak wygląda nasza desperacja, aby się tam dostać ;)
A na oddziale pewnie jest net, ale pewnie na "wejściu" instalują każdemu na komputerze program, blokujący dostęp do forum 8)

Na drugą, ale mam nadzieję, że na kolejną będę czekać miesiąc jak nie dłużej :roll: Jakoś tak mnie wszyscy nastawili, że tyle się czeka, że sobie już wszystko zaplanowałam "awaryjnie" na daleką przyszłość. Ech...
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 06 gru 2014, 21:48
no może dostęp do forum mają zablokowany, albo na społeczności mają wyraźnie powiedziane że jak kogoś znajdą na tym forum to mu przetrzepią tyłek :why:
mi mogą blokować forum :P mam tu tylko 7 postów, więc przeżyję

ja się nie nakręcam ja się uspokajam i jakoś leci ten czas
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Hatifnatow5 07 gru 2014, 01:52
pomaranczka, możesz dzwonić o przyspieszenie terminu. ja dzwoniłam w zeszłym roku w grudniu, pierwszą konsultację mi wyznaczyli na lipiec, ale po x telefonach poszłam 29 stycznia i 11 marca byłam już po wszystkim (odpowiedź negatywna). także nie czeka się miesiącami na kolejne konsultacje, tylko są po tygodniu, ostatnią miałam po chyba 3 od poprzedniej.

przez catena 07 gru 2014, 15:28
Zapewne kadra nie ma co robic, wiec czyta głupoty jakie piszecie.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nigdy nie zapominaj,
że jesteś kimś
wyjątkowym,
podobnie jak
każdy inny
człowiek

przez Yvonne 08 gru 2014, 05:01
catena napisał(a):Zapewne kadra nie ma co robic, wiec czyta głupoty jakie piszecie.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :angel: fantazje są fajne :mrgreen: :mrgreen:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 08 gru 2014, 12:11
catena napisał(a):Zapewne kadra nie ma co robic, wiec czyta głupoty jakie piszecie.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie :P to jest element ich pracy
inwigilacja :mhm:

przez Yvonne 08 gru 2014, 13:47
wel2 napisał(a):

nie :P to jest element ich pracy
inwigilacja :mhm:

Aż mnie korci, aby się zapytać na następnej rozmowie :105: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted:
----------------
Krzyk

przez wel2 08 gru 2014, 17:24
ja już mam takie myśli na temat tego oddziału :-(

- czy nie dochodzi na tym oddziale do nadużyć.
- czy psychologowie tam są zdrowi psychicznie ( 20min temu przeczytałam stwierdzenie że mnóstwo psychologów (ogólnie, nie na tym oddziale) ma bordealine
- czy na tym oddziale często dochodzi do jakiegoś poniżenia pod pretekstem trudnej terapii

:(

przez Yvonne 11 gru 2014, 13:32
wel2
Myślę sobie tak, że skoro to miejsce jest polecane przez tak wiele osób i to nie tylko pacjentów, ale również środowisko to raczej nie dochodzi tam do tego typu sytuacji. ...bo by go już dawno zamknęli lub "zmienili".
- myślę, że do nadużyć nie do chodzi - oczywiście też pytanie: co rozumiesz przez słowo: nadużycia?
- nawet jeśli niektórzy z nich są zaburzeni [nie wszyscy zaraz muszą mieć zab. z pogranicza] to zapewne już dawno zostali poddani psychoterapii bo w końcu pracują tam w kontakcie głównie psychoterapeuci, a droga do uzyskania certyfikatu wcale prosta, łatwa i szybka nie jest. Zwłaszcza gdy pracuje się w podejściu psychodynamicznym/psychoanalitycznym.
- myślę, że do poniżenia nie dochodzi, do prowokowania, frustracji - zapewne.

Kiedy tam się w ogóle ponownie wybierasz? :mrgreen:

-- 11 gru 2014, 13:43 --

A tak BTW. Jestem po drugiej rozmowie i jestem na siebie wściekła. :evil: Mam wrażenie, że na chwilę obecną przedstawiam swoje życie w tak pięknych i cudownych kolorach jakby w ogóle fakt, że tam poszłam, był nieporozumieniem. Za wszelką cenę staram się im udowodnić jak to sobie świetnie radzę w życiu i w ogóle po prostu jak to jest cudownie. Grrr.... :why:
----------------
Krzyk

przez wel2 11 gru 2014, 19:09
Yvonne, co ma być to będzie :silence: :zonk:
też się boję że mnie nie przyjmą :hide:
generalnie prawie się rozsypuje z tych nerwów. Obrazek

przez Yvonne 13 gru 2014, 03:09
wel2 rozumiem Cię doskonale. Ech... :hide: Trzeba zaufać, że tam są kompetentni ludzie i wiedzą co robią. ech...

Tylko faktycznie to oczekiwanie... ja się czuje jakbym na jakiś wyrok czekała. :? :shock:
----------------
Krzyk

przez wel2 13 gru 2014, 06:25
same dziady tam pracują. przychodzą odsiadują 8 godzin i biorą kasę za pierdzenie w stołek :yeah:
przychodzą pacjenci i dopinają im "gębę-maskę" że niby profesjonalni.
Obrazek

przez inoutcest 13 gru 2014, 10:22
Na oddziale nie ma internetu. Można mieć swoje laptopy czy inne rzeczy, w tym internet w zakresie własnym. Ew. można zawsze skorzystać z bezpłatnej kafejki internetowej w bibliotece (codziennie jest kilka godzin, w których jest czynna).
- czy nie dochodzi na tym oddziale do nadużyć.
- czy psychologowie tam są zdrowi psychicznie ( 20min temu przeczytałam stwierdzenie że mnóstwo psychologów (ogólnie, nie na tym oddziale) ma bordealine
- czy na tym oddziale często dochodzi do jakiegoś poniżenia pod pretekstem trudnej terapii

- jakich nadużyć? Nie ma nadużyć żadnych (w kaftan jeszcze nikogo za mojej kadencji nie zawinęli, błagam :D)
- taaa... Chorzy tak samo jak pacjenci i pewnie dlatego nas skutecznie leczą -.- Co za bzdura w ogóle.
- nie. Chyba, że wszystko co usłyszysz nieprzyjemnego na swój temat odbierzesz jako atak (ale to już Twój osobisty problem jest).

W ogóle proponowałabym Wam nie sugerować się forum ani opiniami z internetu, sama tak robiłam i teraz widzę dopiero, jaką sobie wodę z mózgu zrobiłam, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.
Terapia jest trudna, ale społeczność i personel najlepszy, jeśli chce się faktycznie od nich pomoc przyjąć. Dużo tu zależy od nas samych, naszego zaangażowania i faktycznej motywacji do zmian - niekoniecznie takich, jakie sobie wymyśliliśmy sami w zaburzonych głowach. W każdym razie, mocno oddział polecam, bo działa i faktycznie pomaga wielu osobom.

Sortuj wg