Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Inga_beta 21 lis 2014, 17:32
Wysłałam ankietę

przez madseason 21 lis 2014, 18:09
skąd wiesz, że 95% to kobiety? aż taka jest przewaga kobiet z zaburzeniami osobowości? ich wiek też nieważny? rodzaj zaburzenia? ja bym stawiała hipotezy w odniesieniu do konkretnych zaburzeń i w tym kontekście analizowała style wychowawcze rodziców. chyba że tak jak przypuszczałam, ankieta jest przeprowadzana tylko jako próba/pilotaż.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez frances5r 22 lis 2014, 08:41
Osoba którą niedawno wam opisywałam, mojego partnera już odeszła. Wczoraj w nocy popełniła samobójstwo na terenie szpitala...:( nie umiem tego zrozumieć,ani jak sobie z tym poradzić. Jak pożegnać,najbliższą kochaną mi osobę ??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez madseason 22 lis 2014, 13:23
frances5r, bardzo smutna informacja. myślę, że rozsądnie byłoby zaakceptować prawdę (choć trochę to potrwa): pokonała Go choroba.
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez pomaranczka 22 lis 2014, 21:40
frances5r, bardzo Ci współczuję. Widziałam jak bardzo byłaś zaangażowana w pomoc Twojemu partnerowi. Teraz będzie ciężko, zaprzeczenie, okres żałoby, złość. Zrobiłaś wszystko co mogłaś w tym momencie. Po prostu byłaś przy nim.

I mnie czegoś uczy to zdarzenie, zobaczenie tej tragedii z innej, drugiej strony.
kosmos

przez wel2 04 gru 2014, 13:19
witam.
niedługo mam trzecią rozmowę kwalifikującą.

jak wiele osób które są teraz na oddziale uczestniczą w tym forum ?
jaki jest dostęp do internetu z oddziału ?

jak długo się czeka od trzeciej rozmowy do pierwszego dnia na oddziale ? (jeśli zakwalifikują)

pozdrawiam
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez Yvonne 04 gru 2014, 21:48
nie znam odpowiedzi na większość pytań ;) ale znam na to ostatnie :P Od tygodnia do 1,5 miesiąca. Wiadomość z dnia dzisiejszego.
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

przez wel2 05 gru 2014, 01:39
Yvonne, dzięki za odp
jeśli patrzysz na zachowanie drugiego człowieka i nie widzisz w nim piękna jego niezaspokojonych potrzeb, które stara się zaspokoić, to nieuważnie patrzysz.

jeśli mam ochotę krytykować, oceniać, jeśli czuję złość, to jest duża szansa, że patrzę tylko po wierzchu.

przez pomaranczka 06 gru 2014, 03:10
Jestem wkurwiona, więc odpowiedź może być impulsywna. Ale /cenzura/ skąd my mamy wiedzieć ile sie czeka akurat teraz, akurat gdy takie a nie inne osoby się kwalifikują i akurat teraz gdy ktoś bierze np dwie rozmowy na raz, No /cenzura/ my to mamy wiedzieć ile się czeka??? Czekałeś tyle czasu to i poczekasz jeszcze miesiąc. a może /cenzura/ krocej a może dzień dłużej. Jasnowidzów na forum nie stwierdzam. Albo wiesz co masz odpowiedz z internetu ode mnie. Pójdziesz na oddział 13 lutego. Tak /cenzura/ będzie nie inaczaej. Masz odpowiedź zadowolony? TRZYNASTEGO!!!!!!!!!!!!!1
kosmos

przez kotek em 06 gru 2014, 03:30
pomaranczka, :lol:
Obrazek

przez wel2 06 gru 2014, 12:36
pomaranczka, dzięki za odp :) pytałam tych co może się orientują, sorry że poczułaś się zobowiązana, więc tym bardziej dziękuje.
różnie bywa z tym czekaniem, czasem lepiej wiedzieć co się może zdarzyć łatwiej przeczekać. wcale nie wiem co odpowiadać, nie po to tam idę żeby się za wszelką cenę dostać. nie każdy puzzel pasuję do tej układanki i nie ma sensu wpychać się na siłę.

bardzo mnie interesuje kwestia internetu :) chyba nie ma wifi ? i gdzie i kiedy można skorzystać z internetu.
z góry dziękuję

ps. czemu miałabym się dostać trzynastego ??

-- 06 gru 2014, 12:12 --

ps. cieszę się z każdej odpowiedzi więc można na mnie krzyczeć

przez pomaranczka 06 gru 2014, 16:36
Ja nie mogę, najlepiej jak sobie strzelę w łeb. Przepraszam za tą wypowiedź wczorajszo-dzisiejszą. wel2, ochrzciłam Cię mężczyzną :). Też się zapisałam tam, jednak termin mam na luty na pierwszą rozmowę. Ludzie pisali wcześniej, że net jest, ale myślę, że jeśli się będzie spędzało więcej czasu w necie niż z ludźmi to zapewne zostanie to dostrzeżone. Zauważyłam też, że jeśli ktoś tam z forum jest to się bynajmniej nie udziela tutaj. I jeszcze jedno Wel, jak to robisz, że byłam niemiła, a Ty się tym nie przejmujesz? Mnie by się przynajmniej świat walił. Niby forum niby nic, a ja coraz częściej dostrzegam jaka jestem poryta.
kosmos

przez wel2 06 gru 2014, 19:33
pomaranczka, bo się boję że ktoś z oddziału (kadry) to czyta i jeszcze mnie nie przyjmą za to że czytałam trochę tego wątku. Po za tym nie napisałam nic o sobie, więc twoje wkurzenie ewidentnie mnie nie dotyczyło więc przeszło obok mnie :)

Może jesteś poryta, swoje trzeba przejść. Nie wszyscy mają drogę usłaną różami.
:)

przez Yvonne 06 gru 2014, 20:46
Tak.... Hehe.... myślę, że kadra na pewno czyta te nasze rozpaczliwe posty i się z nas nabija na boku :P

A tak w ogóle to z tymi rozmowami to dla mnie fascynująca sprawa. Przewidzieć się tego w ogóle nie da. Ja sobie założyłam, że będę czekać miesiąc na każdą rozmowę - co najmniej - a tu zonk! Spotkanie już po tygodniu. :shock: :shock: :zonk:
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

Sortuj wg