Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez qazwsx 26 lip 2014, 21:14
niebieska777,

to będzie pierwsza konsultacja w środę za 1,5 tygodnia.
Fajnie,że jesteś już po pierwszej rozmowie a to chyba normalka,że się trudno odnaleźć bo stres,nerwy .Ale dałaś radę :great: to teraz już z górki :brawo:

przez niebieska777 26 lip 2014, 21:25
qazwsx, no mam taką nadzieję. ja będę tam w poniedziałek po jutrze, a potem sie zobaczy. Oby było w porządku. Tobie też tego życzę. A jakie masz zaburzenia?
F 43
F 60.4
F 32.3

Asertin 50

na nowej drodze

przez qazwsx 26 lip 2014, 21:46
Trzymam kciuki i daj znać tutaj jak Ci poszło i jak było :P

U mnie dominuje border z innymi zaburzeniami osobowości ,jak to powiedział lekarz:" z każdego po trochu" :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez niebieska777 27 lip 2014, 15:12
dziś mam luz, ale pewnie jutro będzie :zonk: :hide: ja mam f 60.8- nieokreslone z.o.... ciekawe czy w babinskim mnie okreslą

-- 28 lip 2014, 19:46 --

uff trzecia konsultacja 7.08... czyli półtorej tygodnia wegetacji i oczekiwania przede mną
F 43
F 60.4
F 32.3

Asertin 50

na nowej drodze

przez inoutcest 06 sie 2014, 00:44
Byłam dziś na 3 konsultacji z miłą Panią terapeutką i dopiero dziś pierwszy raz poczułam, że nie "zawaliłam" konsultacji. Było bardzo w porządku, czułam się właściwie jak na terapii.

Teraz tylko czekam do 18 września na decyzję. Poza tym to polecam dzwonić i przyspieszać pierwszą konsultację, mi się udało za pierwszym telefonem przyspieszyć na czerwiec, a miałam termin na wrzesień.

Strasznie się boję, że się nie dostanę, z drugiej strony boję się dostać ;D I tak w kółko.

przez qazwsx 06 sie 2014, 09:43
niebieska777 napisał(a):dziś mam luz, ale pewnie jutro będzie :zonk: :hide: ja mam f 60.8- nieokreslone z.o.... ciekawe czy w babinskim mnie okreslą

-- 28 lip 2014, 19:46 --

uff trzecia konsultacja 7.08... czyli półtorej tygodnia wegetacji i oczekiwania przede mną

Gratuluję niebieska777 :papa:
Jak to było?O co pytali?

inoutcest,a jak było u Ciebie?

przez inoutcest 06 sie 2014, 14:10
U mnie było w porządku. Tj. 1 konsultację miałam z p.Ordynatorką, trochę byłam po niej przerażona i stwierdziłam, że się na pewno nie dostanę, ale to raczej moje urojenia tylko. Pytano mnie dlaczego się zgłosiłam i o niektóre szczegóły z życia, ogólnie atmosfera dość ciężka była, bo p. Ordynator jest osobą hm, dość surowie i krytycznie patrzącą, przynajmniej takie odniosłam wrażenie. Wyszłam ogólnie strasznie skołowana i pewna, że mnie wyrzucą zanim przyjmą ;D

2ga była życiorysowa z jakimś Panem, więc zasadniczo dostaje się ankietę, wypełnia i opowiada swoje życie, żadnych tam więcej spostrzeżeń nie miałam raczej, chociaż odniosłam wrażenie, jakoby Pan się nieco zagubił, ale w sumie trudno za takim burzliwym życiorysem nadążyć.

No i ta 3cia, z miłą terapeutką, miała dość dużo wyrobionych spostrzeżeń na temat mojego chociażby myślenia na podstawie mojej karty wcześniejszej, więc czasem mnie to zaskakiwało. Ale raczej dobrze to przyjmowałam, jestem już dość przyzwyczajona do analizy.

przez niebieska777 07 sie 2014, 06:30
qazwsx, [b] i jak po I konsultacji? ja dzis jade na 3-cią.. troche sie boje bo w tej ankiecie zaznaczyłam ze sie okaleczam... to chyba nie na moja korzysc...zaluje, ze to zaznaczyłam
F 43
F 60.4
F 32.3

Asertin 50

na nowej drodze

przez qazwsx 07 sie 2014, 20:13
inoutcest,super że tak się układa i już bliżej niż dalej ;) Nawet rozmowa ze sławną-straszną p.ordynator się udała i teraz to już z górki :P

niebieska777, jak Ci poszło dzisiaj na konsultacji?

Ja też pierwszą miałem z p.ordynator,sporo milczenia z jej strony i stresu z mojej,ale poszło.....Wiele nie mówiła i nie pytała,głównie co tu robię i dlaczego,o co mi chodzi i się produkowałem.

Kolejna za niecałe 3 tygodnie.

przez getmeoutofhere 08 sie 2014, 11:19
niebieska777 napisał(a):qazwsx, [b] i jak po I konsultacji? ja dzis jade na 3-cią.. troche sie boje bo w tej ankiecie zaznaczyłam ze sie okaleczam... to chyba nie na moja korzysc...zaluje, ze to zaznaczyłam

To chyba większość zaznacza :lol: Też zaznaczyłam i się dostałam.

przez niebieska777 08 sie 2014, 20:45
Bardzo nieprzyjemna była 3 cia konsultacja.. wogóle zdziwiłam sie , żę i pozwolili umówić się na czwartą.
BYła z psychologiem, krótkie nazwisko na F... oczywiście cisza i nie wiedziałam co mówić, czy to co na pierwszej, czy to bez sensu, bo mają to gdzieś zapisane. BYłam zbita z tropu i czułam się jak na ławie oskarżonych, że jestem nie na miejscu , żę nie wiem, z czym przychodzę, co chcę leczyc u siebie i że dewaluuję poprzednią terapię 3 miesięczną więc teraz bym się też nie starała... coś czuję, że mnie 12 września odprawią z kwitkiem.. albo stanie się cud, zrozumiem, o co im chodziło i pokażę że jestem kumata, co usprawni współpracę i będę się starać... tylko jak... ogólnie strasznie się boję, że mnie odrzucą i o tym też mówiłam- nie wiem, czy dobrze zrobiłam- a z drugiej strony jak tak stresująco i męcząco to ma tam na co dzień wyglądać i jak mam się codziennie czuć jak winowajca nie na miejscu to nie wiem, co bym dała taka terapia..
inoutcest, widzę po twoich wpisaćh ze mamy całkiem odmienne wrażenia i zupełnie różne osoby z nami rozmawiają. zadziwia mnie to. ale cieszę się, że Ci poszło;)
qazwsx, to będę trzymać kciuki za 3 tyg. ogólnie teraz sezon urlopowy i jakieś dłużesze te terminy. jak miałam tydzień po tygodniu. Mam nadzieję, że się spotkamy już na oddziale jako pacjenci.
F 43
F 60.4
F 32.3

Asertin 50

na nowej drodze

przez qazwsx 08 sie 2014, 21:04
niebieska777,
oni tak podobno robią niemal podczas każdej rozmowy ,bo ludzie często o tym mówią i chyba sprawdzają,jak sobie radzimy w takich sytuacjach.Prowokacje,że hej :mrgreen: Potem faktycznie jest się skołowanym i ciężko się odnaleźć bo to jak jazda bez trzymanki.Taki wstęp do terapii :P

Dzięki i oby do zobaczenia :P

przez inoutcest 09 sie 2014, 13:23
niebieska777, ja właśnie mam wrażenie, że pierwsza to była tragedia, a dwie następne jakoś za łatwo poszły. Wydaje mi się, że to możliwe, że różne osoby rozmawiają, ale prawdę mówiąc nie wiem, od czego to zależy tak naprawdę.

Ja się dowiem w połowie września co dalej, podejrzewam, że się nie dostanę i tak, w sumie wolę być potem mile zaskoczona jak coś niż rozczarowana.

przez Yvonne 09 sie 2014, 14:25
:hide: ech... czytam Was i czytam. Przelatuje wątek od A-Z chociaż chaotycznie. Niby wiem wszystko i powinnam być otwarta i mądra, i pewna swojej decyzji, w ogóle tego, że zamierzam się pojawić na I konsultacji, a ciągle mną szarpie na wszystkie strony, że to może jednak nie dla mnie, że w końcu to zawieszenie życia na pół roku etc. :why:

Aż mi łeb rozsadza od środka :/

Pozdrawiam wszystkich tych co się wybierają, co już są, co już byli.
"Rzeczywistość leży gdzieś pomiędzy obietnicami wiecznej szczęśliwości a założeniem, że życie będzie koszmarem"
----------------
Krzyk

Sortuj wg