Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez ala1983 02 cze 2014, 11:37
jako była pacjentka nie powinnam tu pisać i udzielać rad nt. oddziału.Bo ma to wpływ na to co się potem dzieje w społeczności a personel nie jest w stanie tego ogarnąć.

No bez przesady.. ;)
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Vassaga 02 cze 2014, 13:15
kamastar1985 słabe są trochę Twoje wytłumaczenia, sorry to pewnie ja z Twojego konta napisałam tą ofertę:

link do ogłoszenia ---->>> post1368891.html#p1368891

cytat ogłoszenia --->>>

kamastar1985 napisał(a):Witam
Jestem absolwentką psychologii stosowanej i instruktorem terapii uzależnień. Jeśli doświadczasz pustki, lęku, problemów rodzinnych, przebywasz z osobą uzależnioną /od czegokolwiek/, szukasz rady, wsparcia... napisz. Przesyłam dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje
Koszt jednego meila: 20 zł

no comment...

-- 02 cze 2014, 12:24 --

Nota bene dobry komentarz....

Monar napisał(a):kamastar1985, rozumiem, że wybrałaś sobie ten zawód, by pomagać ludziom, ale również by zarabiać, ale to z tymi mailami to trochę przegięłaś... nie wyobrażam sobie by po skończeniu szkoły, nawet w czasach, gdy będę szukać pracy, terapeutyzować ludzi po pierwsze - przez maila, po drugie - by płacili za to, że z nimi piszę przez internet, kobieto... (chyba, że ktoś chce by go zdiagnozować, ale to wtedy opłata jednorazowa, poza tym bez spotkania w gabinecie to i tak diagnoza może być błędna) Ty zostałaś instr. terapii chyba z przymusu, a nie z powołania! A KYSZ!

-- 02 cze 2014, 12:25 --

ala1983 napisał(a):
jako była pacjentka nie powinnam tu pisać i udzielać rad nt. oddziału.Bo ma to wpływ na to co się potem dzieje w społeczności a personel nie jest w stanie tego ogarnąć.

No bez przesady.. ;)

Jakoś w tym problemu nie widzę, tak samo nie widzę, żeby ktoś miał problem z tym, że ktoś coś pisze na forum ;-)

-- 02 cze 2014, 12:29 --

ala1983 napisał(a):
A terapeuci społeczności są właśnie od moderowania spotkań społeczności :)

Mogłabyś rozwinąć? Czyli oprócz pielęgniarek i terapeutów są jeszcze inni terapeuci tzw. społecznościowi?
I co to znaczy "od moderowania"?. Jakie jest ich zadanie konkretnie na spotkaniach społeczności.

U nas moderował "przewodniczący", wybierany co tydzień spośród pacjentów.

Jeju no jak mam bardziej rozwinąć? No a od czego jest terapeuta? Od terapii.. Zatem w naszych społęcznościach mamy specjalnych socjoterapeutów, którzy pokazują i naprowadzają nas na nasze błędy, ich źródła itd. dają do myślenia.
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

przez pająk 02 cze 2014, 13:59
kamastar1985 ta Twoja oferta, "pomocy" uśmiałam się... nie kupuje tego, że skończyłaś psychologię, przynajmniej nie na państwowej uczelni 8)
pająk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kamastar1985 02 cze 2014, 18:43
Vassaga napisał(a):kamastar1985 słabe są trochę Twoje wytłumaczenia, sorry to pewnie ja z Twojego konta napisałam tą ofertę:

link do ogłoszenia ---->>> post1368891.html#p1368891

cytat ogłoszenia --->>>

kamastar1985 napisał(a):Witam
Jestem absolwentką psychologii stosowanej i instruktorem terapii uzależnień. Jeśli doświadczasz pustki, lęku, problemów rodzinnych, przebywasz z osobą uzależnioną /od czegokolwiek/, szukasz rady, wsparcia... napisz. Przesyłam dokumenty potwierdzające moje kwalifikacje
Koszt jednego meila: 20 zł

no comment...

Ja się nie tłumaczę, bo tłumaczą się winni a ja nie popełniłam żadnej zbrodni :)
Tego posta którego przytaczasz pierwszy raz widzę na oczy i w żadnym razie się pod nim nie podpisuję.

-- 02 cze 2014, 19:06 --

Vassaga - no pewnie, że to ty wysłałaś tego posta z mojego konta :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tarantula - dobrze, że nie kupujesz, bo psychologię skończyłam na prywatnej uczelni :brawo:
Powiem więcej: nie prowadzę żadnej "meiloterapii" ani nawet pomocy online. W realu też nie. (Prowadzę firmę handlowo-usługową).
Także - chociaż mam uprawnienia (nie musisz wierzyć :yeah: ) - do terapeutyzowania jest mi równie blisko jak Marsjaninowi na Ziemię

Ala1983 - no może jest w tym trochę przesady, ale zauważyłam, że terapeuci z 7F ... nie wiem jak to nazwać. No ale w każdym razie nie są zachwyceni tym forum.
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez kite 02 cze 2014, 21:52
kamastar1985 napisał(a):Ala1983 - no może jest w tym trochę przesady, ale zauważyłam, że terapeuci z 7F ... nie wiem jak to nazwać. No ale w każdym razie nie są zachwyceni tym forum.

z tym się muszę zgodzić. nie jest dobre gdy przychodzi pacjent oczytany w tym wątku. my- byli pacjenci, zdradzamy jak wygląda kwalifikacja i taki osobnik przechodzi naszprycowany naszymi 'radami' a nie jedynie własną motywacją. powinny się tu znajdować ogólne informacje o warunkach oddziałowych i trybie dnia jedynie.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez ala1983 02 cze 2014, 22:14
powinny się tu znajdować ogólne informacje o warunkach oddziałowych i trybie dnia jedynie.

Toz to wlasnie czynie ;)

No wiec..
Jeju no jak mam bardziej rozwinąć? No a od czego jest terapeuta? Od terapii.. Zatem w naszych społęcznościach mamy specjalnych socjoterapeutów, którzy pokazują i naprowadzają nas na nasze błędy, ich źródła itd. dają do myślenia.

To na prawde dobrze funkcjonuje oddzial majac tak szeroki personel. :uklon:
Role "terapeutow spolecznosciowych" pelnily u nas (oddzial w Miedzyrzeczu) pielegniarki szkolone z socjoterapii, czasami lekarz, ordynatorka, albo (choc nie powinna) terapeutka od terapii grupowej.

Zdecydowanie pod katem zatrudnionego personelu Krakow wygrywa :brawo: , pewnie stad to obleganie, wieksza skutecznosc... troche sie tylko dziwie, ze zajec obowiazkowych macie tak malo.

Chcialam jeszcze cos napisac, ale zeby nie bylo, ze za duzo, to zostawie..

-- 03 cze 2014, 11:13 --

terapeuci z 7F ... nie są zachwyceni tym forum.

Mimo, że się nie znamy pozdrawiam bardzo serdecznie cały zespół terapeutyczny oddziału 7F w Krakowie :papa:

Ps. Podeślijcie kogoś do placówki w Międzyrzeczu, bo tam brakuje kadry.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez inoutcest 15 cze 2014, 20:53
Hej.
Przeglądam to forum, głównie ten wątek od kilku miesięcy. Mam we wtorek konsultację pierwszą na 7F i mam w związku z tym kilka pytań, do których nie mogę się dokopać.
Czy ktoś to tam przebywał mógłby się odezwać na priv bądź mailowo i udzielić mi kilku informacji dotyczących rozmowy, życia na oddziale itp? Byłabym bardzo wdzięczna, bo nie wiem do końca, na co się piszę decydując się na terapię na 7F.

przez Vassaga 18 cze 2014, 00:35
Nie żartuj sobie.... Na tym forum masz chyba wszystko...
Boisz się - nie rób... Robisz - nie bój się :)

przez Niki333 23 cze 2014, 16:00
Kurde czemu to nie jest jakas główna miejscowość a nie jakaś mieścina do której prawie nie ma dojazdu albo jest bardzo skomplikowany :? I wydawać kasę na głupie 3 rozmowy ni wiedząc nawet czy się dostanie czy nie. Dla mnie to przesada.
Istnieć nie znaczy żyć...

przez getmeoutofhere 24 cze 2014, 00:00
Dojazd nie jest aż tak skomplikowany... Z dworca tramwajem nr 52 do pętli, a później podjechać 1 przystanek lub przejść się pieszo 15 minut.

przez Niki333 24 cze 2014, 17:36
getmeoutofhere napisał(a):Dojazd nie jest aż tak skomplikowany... Z dworca tramwajem nr 52 do pętli, a później podjechać 1 przystanek lub przejść się pieszo 15 minut.

ale ja mówie jak ktos mieszka daleko :?

przez tajemniczakamila 26 cze 2014, 14:47
cześć . Jestem po trzech konsultacjach i czekam na ostatnią ( 17 lipca ) . Wstępnie powiedziano mi, że jeśli zostanę przyjęta, to na terapię indywidualną.
jestem teraz w trakcie terapii na Oddziale Dziennym leczenia nerwic i zaburzeń behawioralnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie i kończę trzymiesięczną terapię 10 lipca.
czekam tylko na przyjęcie bo w tej chwili moje życie to wegetacja

przez Niki333 26 cze 2014, 14:59
Niki333 napisał(a):
getmeoutofhere napisał(a):Dojazd nie jest aż tak skomplikowany... Z dworca tramwajem nr 52 do pętli, a później podjechać 1 przystanek lub przejść się pieszo 15 minut.

ale ja mówie jak ktos mieszka daleko :?

ale do której pętli? I czym później ten 1 przystanek??

przez marimorena 26 cze 2014, 16:21
wejdź sobie na jakdojade.pl i wpisz z dworca głównego do babińskiego

Sortuj wg