Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Arek M. 08 gru 2013, 10:47
Paletka, wysłałem Ci pw. Sprawdź proszę skrzynkę, mam nadzieję że dojdzie :roll:

przez Paletka 08 gru 2013, 14:58
Arek M. napisał(a):Paletka, wysłałem Ci pw. Sprawdź proszę skrzynkę, mam nadzieję że dojdzie :roll:

doszedł :) odpisałam
widzę ,że masz już avatar, czyli zamierzasz się teraz rozgościć na forum na dłużej :P

przez szerokozamknięta 08 gru 2013, 20:32
Paletka,
Zostaw chłopaka w spokoju i nie ściągaj go na złą drogę :D . Skończył terapię, jest zdrowy, ma iść w świat, do ludzi, do zdrowych a nie grzęznąć na jakimś forum jak co poniektórzy ;)
szerokozamknięta

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paletka 08 gru 2013, 20:45
Hehe
Ja też myślałam ,że ja tu tylko na momencik, a jakoś ostatnio sprawdzam forum pare razy dziennie.
Och tak, trzeba uważać ,żeby się nie zakopać w tym psychoświecie na zawsze :nono:

Małe dzieci sobie wymyślają przyjaciół, a my mamy wirtualny świat.

Może dla Arka to jednak jest dobre wyjście , bo nie będzie takiego skoku na głęboką wodę. Tylko najpierw okres przejściowy na forum. Taka kwarantanna przed prawdziwym życiem :mrgreen:

No,ale wiem o co Ci chodzi. Lepiej żeby się nie okazało ,że za 2 lata będzie miał 20.000 postów nabite. szkoda by było chłopaka. Znaczyłoby ,że wdepnął w psychogówno na dobre.

Arku ratuj się :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ucieeeekaaaj!

przez szerokozamknięta 08 gru 2013, 21:20
;) :mrgreen:
szerokozamknięta

przez panina 09 gru 2013, 10:33
Czesc wszystkim.przeczytalam wczoraj caly watek uff :p prawie caly dzien mi zajelo :) w piatek 13 grudnia odbedzie sie moja 4 konsultacja. Na pierwszej siedzialam z 2 babkami ktore zapytaly mnie co mnie tu sprowadza jak zaczelam opowiadac o swojej patologii to mnie zjechaly ale co mi tam.pozniej mialam laczone konsultacje opowiedzialam zyciorys i zikoles powiedzial ze nie wie czy to dobre miejsce dla mnie czy wytrwam pol roku bo moim zyciu nic nigdy nie bylo na stale.3 konsultacja blonda taka pogdalysmy o pewnych sprawach i ona do mnie ze nie wie czy to miejsce dla mnie bo obawia sie ze nie bd potrafila prZestrzegac zasady o nie romansowaniu z pacjentami....skoro mowia mi takie rzeczy to chybaw piatek jade tylko po odmowe.jednak wciaz gdzies tam gleboko mam nadzieje ze jednak mnie wezma.mam do Was pytanie.udalo mi sie rok wytrwac bez cpania.w zeszly
Weekend poszlam na impreze upilam sie i zacpalam...powiedzmy ze mnie przyjma to czy ja powinnam o tym powiedziec wadzym zdaniem na 4 konsultacji?

przez Paletka 09 gru 2013, 10:58
panina napisał(a):Czesc wszystkim.przeczytalam wczoraj caly watek uff :p prawie caly dzien mi zajelo :) w piatek 13 grudnia odbedzie sie moja 4 konsultacja. Na pierwszej siedzialam z 2 babkami ktore zapytaly mnie co mnie tu sprowadza jak zaczelam opowiadac o swojej patologii to mnie zjechaly ale co mi tam.pozniej mialam laczone konsultacje opowiedzialam zyciorys i zikoles powiedzial ze nie wie czy to dobre miejsce dla mnie czy wytrwam pol roku bo moim zyciu nic nigdy nie bylo na stale.3 konsultacja blonda taka pogdalysmy o pewnych sprawach i ona do mnie ze nie wie czy to miejsce dla mnie bo obawia sie ze nie bd potrafila prZestrzegac zasady o nie romansowaniu z pacjentami....skoro mowia mi takie rzeczy to chybaw piatek jade tylko po odmowe.jednak wciaz gdzies tam gleboko mam nadzieje ze jednak mnie wezma.mam do Was pytanie.udalo mi sie rok wytrwac bez cpania.w zeszly
Weekend poszlam na impreze upilam sie i zacpalam...powiedzmy ze mnie przyjma to czy ja powinnam o tym powiedziec wadzym zdaniem na 4 konsultacji?

fajna data :piątek 13-go :mrgreen:
na tych 2 pierwszych konsultacjach to zjechaly Cie ,że o tym opowiadasz czy zjechały Cie za tą patologię, za to jak wygląda Twoje życie? nie bardzo rozumiem.
Z tym wytrwaniem pol roku to ja tez slyszalam, to chyba akurat standard, połowie osób pewnie tak tak mówią :?
Z tym romansowaniem to trudno mi sie odnieść ,bo ja takiego problemu nie mam. Aczkolwiek to trochę mi się wydaje przesadne , bo w końcu do tańca trzeba dwojga. no chyba, ze podejrzewaja ,że będziesz tam latać bez majtek i zakradać się nocą do pokoju chłopaków ;)

Nie wiem co Ci doradzić. Niby na kłamastwie nie powinno się opierać terapii, bo to szkoda czasu...
Jednak ja bym przemilaczała chyba ten fakt na 4 konsultacji (nie wyrywałabym sie sama z tą informacją) i najwyżej poruszyła to kwestię już w trakcie terapii.
No chyba ,że czujesz ,że alko czy narkotyki to poważny Twoj problem i ,że nie utrzymasz abstynencji w trakcie terapii. Jak masz zamiar się rozhuśtać i ćpać i pić w trakcie terapii no to nie ma sensu się oszukiwać i tam siedzieć pół roku.

gratuluję przeczytania całego wątku :great: troszkę się juz tego nazbierało

-- 09 gru 2013, 11:03 --

sabrina-BPD napisał(a):5 grudnia mam ostatnia konsultację

hej, a Ciebie przyjeli? jak było?

przez panina 09 gru 2013, 11:35
Zjechaly mnie w sensie ze co ja robie ze swoim zyciem :) nie no z tym romansowaniem to przesadzila babka co ona do mnie powiedziala :p nie no nie po to ide do szpitala zeby cpac i pic u mnie nie cpanie jest problemem tylko moj borderline z tym cpaniem ostatnio to mi sie noga powinela to byla jednorazowa akcja...boje sie ze jezeli mnie przyjma i ja namiejscu o tym powiem terapeucie a powiem bo chce byc szczera to ze mnie wyrzuca....

przez essprit 09 gru 2013, 11:37
Panina, a mi się wydaje że oni specjalnie tak mówią żeby sprawdzić jak Ty się do tego odniesiesz.
Gdyby iść twoim tokiem myślenia - to nie zapraszaliby Ciebie na 2, 3 i 4 spotkanie.

A co do ost. weekendu ... - hmmm, ja chyba bym powiedziała. Nawet bym to jakoś tak ujęła, że wiesz że takie zdarzenie może przekreślić twój pobyt, ale chcesz być uczciwa. Albo to dostrzegą i docenią, albo nie.
Sama musisz przemyśleć czy warto, czy nie.

przez panina 09 gru 2013, 11:55
Ja raczej jestem za tym aby to powiedziec ale strasznie sie boje ze to przekresli moja szanse a mi tak bardzo zalezy zreszta chyba za bardzo sie przejmuje jeszcze nie wiadomo czy wgl otrzymam ta szanse....to ze mnie zaprosili na dalsze konsultacje nic nie znaczy ludzie na 4 otrzymywali odmowe

przez essprit 09 gru 2013, 11:59
Tak, na 4 daję odmowę albo przyjmują. Gdyby - podejrzewam - widzieli że nie ma ŻADNEGO sensu to nie zapraszaliby na kolejne.

przez Paletka 09 gru 2013, 12:04
panina, zasady są takie,że jeżeli jesteś osobą uzależnioną od alku/narkotyków to OBOWIĄZUJE Cie półroczny okres abstynencji. W takim wypadku faktycznie weekendowa wpadka mogłaby przekreślić Twój pobyt. Mogliby Ci powiedzieć "proszę się zgłosić za pół roku".
Jeżeli jednak nie jesteś osobą uzależnioną, to to ,że się zabawiłaś w weekend nie powinno mieć wpływu na przyjęcie.
Czy na 7F uważają ,że jesteś uzależniona? oto jest pytanie :P

przez panina 09 gru 2013, 12:19
Ponad rok temu chodzilam do poradni uzaleznien i terapeutka mi powiedziala ze tutaj problemem nie jest uzaleznienie od narkotykow w samych sobie jako narkotykow ale ze to moj borderline domaga sie silnych emocji i raz sa to narkotyko nastepnym razem przypadkowy seks i skierowala mnie na dzienny nerwic.caly bity rok nie pomyslalam nawet o narkotykach a w zeszly weekend wszystko zepsulam.
Eeeh no ciekawi mnie czy na 7 f uwazaja mnie za osobe uzalezniona.w piateczek sie okaze strasznie ciekawa jestem co mi powiedza :)

przez Paletka 09 gru 2013, 12:27
z tego co piszesz to nie mają powodu ,żeby Cie uważać za uzależnioną , więc ostatnia impreza nie powinna być problemem.
Z resztą oni po 3 konsultacjach się zbierają i podejmują decyzję. 4 konsultacja ma ewentualnie rozwiać wątpliwości.
Już za pare dni się dowiesz :smile:

Sortuj wg