Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez agresth 24 lis 2013, 00:35
Myślałam, że mowa tutaj jest o byciu obserwowanym w tramwaju (bo tylko o tym widziałam kiedyś na wątku).

A skąd to przekonanie, że Ahma ma schizofrenie? (przepraszam, Ahma, że piszę O Tobie przy Tobie)

W łazienkach publicznych typu przychodnie, w tym mieście nigdzie nie ma mydła.
No a ja brudnymi nic nie tknę. Po zwierzakach myję absolutnie zawsze.

Dobranoc.

przez Paletka 24 lis 2013, 00:52
z różnych innych wątków. Ahma sama o tym pisala. z reszta leczy się na schizo. pisala tez duzo o routerze przez ktory jest obserwowana a wlasnie pisze o samochodach z przyciemnionym szybami które Ją szpiegują.
Ja też Ahma przepraszam,że napisałam w 3 osobie :)

Agresth dobranoc :)

acha, ja zwierzaki bez przerwy glaszcze to bym musiala w kolko myc rece.
rece myje po wyjsciu z lazienki, przed przygotowaniem posilkow (jak gotuje,ale nie jak np biore cos z lodowki np parowke zeby zjesc)
i tak jakos czasem spontanicznie ,nooo np jak cos posprzatalam,np wytarlam blat , to odruchowo tez myje rece.
i oczywiscie jak je czyms ubrudze, jak wracam powiedzmy z pracy do domu to zazwyczaj tez.
ale nie mam problemu zeby np jechac autobusem (i trzymac sie reka poreczy) i zjesc kanapke.

ale po wlasnych psach to nieeee, no bo ja je bardzo czesto glaszcze. w sumie to je tez przytulam i caluje w glowe i morde. no to wiem ze niektorzy tez psow nie calują ,nawet wlasnych, bo sie brzydza. ja to bym sie szybciej brudne dziecko (cudze) bardziej jakos brzydzila pocalowac niz psa. nie wiem czemu tak mam ,ale od zawsze tak mam :bezradny:

przez agresth 24 lis 2013, 01:12
Schizofrenia mnie tutaj osobiście nie przekonuje, co nie znaczy, że nie mogę się mylić.

Ja swój zwierzyniec też całuję sto razy dziennie, głaszczę 500 x dziennie, śpię, etc.
Ale zjeść, nie zjem po kontakcie z nimi i bynajmniej nie dlatego, że się brzydzę, to nie ma z tym nic wspólnego. Ale mam wyobraźnię. ;)

Już teraz naprawdę dobranoc.
I obym już odeszła z tego wątku na zawsze. :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 24 lis 2013, 02:31
Ja mam NN i za to w ogole nie glaszcze zwierzat,fuj
przez to ze kiedys rece mylam po kazdej czynnosci i mialam pozdzierane do krwi to teraz rece myje po przyjsciu z zewnatrz a staram sie nie dotykac 'brudnych' wg mnie przedmiotow. Z lazienki jak korzystam nie myje rak bo chodze tak czesto ze znowu wpadlabym w obsesje ich mycia.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez essprit 24 lis 2013, 19:43
Ahma a po co ty się tak usilnie pchasz na oddział, gdzie nie leczy się twojej choroby ?
Nie jest to marnowaniem czasu, zamiast zająć się na prawdę leczeniem tego co Ci dolega ?

BTW, nie radzę na wstępie kłamać tj. nie przyznawać się do leków p.bólowych, jak ktoś wcześniej pisał.

przez Paletka 24 lis 2013, 20:03
essprit napisał(a):BTW, nie radzę na wstępie kłamać tj. nie przyznawać się do leków p.bólowych, jak ktoś wcześniej pisał.

ja nie mam problemu z lekami p.bolowymi. po prostu mam bardzo zle doswiadczenie z jednego szpitala. bylo to tak ze oddalam wszystkie leki jak kazali, a poootwornie zaczal mnie bolec brzuch w nocy bo dostalam okresu(przepraszam ze pisze o tym na forum). raz na kilka miesiecy zdarza mi sie ze mnie tak bardzo bardzo boli. pielegniarka dyzurna nie dala mi zadnego leku poniewaz byla noc a ona by sie musiala spytac lekarza czy mi moze dac. meczylam sie cala noc ,bo ona mi nie dala glupiego ibupromu i nospy.
stad moja rada,mozliwe ze nie sluszna, zeby schowac sobie jakis lek p.bolowy i nospe :)))

przez Lusesita Dolores 24 lis 2013, 20:22
a bo mam taki kaprys to sie pcham
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez agresth 24 lis 2013, 21:54
essprit napisał(a):BTW, nie radzę na wstępie kłamać tj. nie przyznawać się do leków p.bólowych, jak ktoś wcześniej pisał.

Bez przesady.

przez borderline26 26 lis 2013, 14:23
hejka. Ja mam termin konsultacji na 7 stycznia 2014. wczesniej byłam na 7f od marca do prawie końca czerwca 2013. wypisano mnie bo złamałam kilkakrotnie regulamin i miałam tendencje acting out :( WIem teraz co straciłam ....ale wiem co mogę zyskać przez tą terapie....dlatego to jest miejsce dla mnie....swiadoma wkoncu tego tak na 100% podejmuję leczenie i walkę z moją chorą osobowością :(

-- 26 lis 2013, 13:27 --

też miałam leki na oddziale swoje które nie oddałam, dlatego teraz drugi raz takiej głupoty nie zrobie. To jest szpital...ludzie tzn terapeuci,pielegniarki gdy jest mi zle i mnie cos boli zawsze moge do nich sie zwrócić o pomoc....A nawet wskazana jest ROZMOWA !
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Paletka 26 lis 2013, 20:59
jak złamałaś regulamin?

jak dendencje acting out to byle nie na mnie ;)

przez Lusesita Dolores 26 lis 2013, 22:25
borderline26, właśnie w jaki sposób złamałaś regulamin?
Trzymam kciuki za kwalifikacje! :great:
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Vilgefortz 26 lis 2013, 22:42
agresth napisał(a):

Bez przesady.

Właśnie bez przesady, leki przeciwbólowe to w kiosku można kupić, a 7F to nie oddział dziecięcy. Jeśli, ktoś nie może spac po nocach bo panadolu nie oddał to... to.... chyba dobrze, że trafił na ten odział :D

przez agresth 26 lis 2013, 23:19
Vilgefortz napisał(a): Jeśli, ktoś nie może spac po nocach bo panadolu nie oddał to... to.... chyba dobrze, że trafił na ten odział :D

Otóż to :D

przez szerokozamknięta 27 lis 2013, 00:31
agresth,
Masz w sobie wrodzoną dużą dawkę zdrowego rozsądku i co najważniejsze słuchasz głosu tego rozsądku i to cię uchroniło przed 7f.
Nigdy nie przestawaj słuchać tego głosu! :D
szerokozamknięta

Sortuj wg