Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez xirekm 21 lis 2013, 17:33
Jak długo się teraz czeka na przyjęcie na 7F? (licząc od momentu zapisania się na pierwszą rozmowę kwalifikacyjną do momentu przyjęcia)

Ja dziś się zapisałem na pierwszą rozmowę i wyznaczyli mi termin na za 7 miesięcy. Strach pomyśleć kiedy mnie przyjmą - za dwa lata??? Co ja do tego czasu mam ze sobą zrobić?

przez karoll007 21 lis 2013, 17:59
dzwon co piatek z pytaniem czy zwolnily sie terminy kwalifikacji, termin moze sie przesunac o kilka miesiecy.
“We can't win against obsession. They care, we don't. They win.” 
“They love without measure those whom they will soon hate without reason.” 
Lit
Anafranil
Rispolept

przez xirekm 21 lis 2013, 18:07
Będę dzwonił, ale czy coś to da? Pewnie większość osób w kolejce dzwoni co piątek.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paletka 21 lis 2013, 18:19
xirekm czytałeś ten wątek? toż tu jest 100 razy napisane ,że tak odległy termin konsultacji to ściema.
dzwoń co piątek o 10 rano! pierwszą konsultację będziesz miał za najdalej 2 miesiące, a na oddział przyjmą Cię pewnie za maks 4 miesiące. O ile będziesz się stawiał na wyznaczone konsultacje i DZWONIŁ.

przez karoll007 21 lis 2013, 18:22
ja dzieki dzwonieniu mialam termin za miesiac, wiec wszystko sie da, trzeba tylko chciec :)
Lit
Anafranil
Rispolept

przez agresth 21 lis 2013, 18:25
Pierwszą kwalifikację miałam wyznaczoną na za pół roku, ale odbyła się już po dwóch tygodniach.

przez karoll007 21 lis 2013, 18:34
szkoda tylko ze zajelam terminy, skoro po ostatniej konsultacji zrezygnowalam, bo nie bylam gotowa, tamto miejsce mnie tak przerazilo, ze w najblizszych latach nie odwaze sie zostac tam az na pol roku, a kiedys chyba powinnam sie za to zabrac. Nie wiecie moze, czy 7f to jedyny taki oddzial w Polsce?
Lit
Anafranil
Rispolept

przez Paletka 21 lis 2013, 18:45
karoll007 napisał(a):szkoda tylko ze zajelam terminy, skoro po ostatniej konsultacji zrezygnowalam, bo nie bylam gotowa, tamto miejsce mnie tak przerazilo, ze w najblizszych latach nie odwaze sie zostac tam az na pol roku, a kiedys chyba powinnam sie za to zabrac. Nie wiecie moze, czy 7f to jedyny taki oddzial w Polsce?

jedyny, jedyny...

co wlasciwie Cie tak tam przerazilo?
socjal faktycznie to żenada. na XXI wiek to nie wygląda... Z nowoczesnymi szpitalami też nie ma nic wspólnego. Ani tam przytulnie ani właśnie nowocześnie. Ale syfu nie ma .oddział jest odświeżony całkiem niedawno, więc bez przesady. Najważniejsi moim zadniem są ludzie, kadra i atmosfera. a to wyglądało na ok.

przez agresth 21 lis 2013, 19:45
Nie jest przytulnie? To chyba Ty nie byłaś nigdy w psychiatryku :twisted: ;)
Mnie zaskoczyła właśnie "przytulność" w porównaniu z tym, z czym miałam do czynienia wcześniej.

A co do oddziału, to nie powstało coś na ten kształt w Gdańsku przypadkiem? Coś mi się obiło o uszy, ale pewnie mi się przyśniło.

przez karoll007 21 lis 2013, 19:48
Sama nie wiem, dopiero teraz zdalam sobie sprawe ze pani ordynator specjalnie tak prowadzila rozmowe zeby wyprowadzic mnie z rownowagi, no i pęklam. widzialam jak dziewczyny strasznie plakaly tam i uciekaly, wiedzialam, ze nie wysiedze tam nawet miesiaca, szczegolnie dlatego ze wrocilam dwa tygodnie wczesniej z 3miesiecznego pobytu na oddziale i nie moglabym znow byc ograniczona, wszystkiego sie balam. no i zrezygnowałam.
Lit
Anafranil
Rispolept

przez agresth 21 lis 2013, 20:56
Kurczę, a u mnie te rozmowy wyglądały tak zupełnie neutralnie, bez trudności, bez większych emocji.

przez Paletka 21 lis 2013, 22:00
karoll007 napisał(a): widzialam jak dziewczyny strasznie plakaly tam i uciekaly

z oddzialu uciekaly? czy z konsultacji? ja nie widziałam zeby ktos tam plakal. na pewno sie zdarza, bo to stresujące przeżycie jest,ale to że ktoś płakał to nie oznacza od razu,że mu sie jakaś wielka krzywda dziala.

karoll007, rozymiem ze odbylas 4 konsultacjie i zostalas przyjeta ale sie nie zglosilas na oddzial. z tego co czytalam na forum, to jezelibys sie zdecydowala, to wystarczy powtorzyc ostatnia 4tą konsultację, wytłumaczyć o co chodzi. nie trzeba powtarzać całej procedury

Zastanow się jeszcze nad tm, może warto?
moze faktycznie ordynator Cie tylko prowokowała , może miałaś pecha i trafiłaś akurat na dzień "płaczu i ucieczek" :D

Agresth może lepiej z ta przytulnością niż w wielu polskich psychiatrykach,ale no "jak w domu" to nie jest , wąskie korytarze,kraty w oknach i PCV na podłodze :roll: Z tym,że mi to akurat nie przeszkadza.6 miesiecy to moglabym i wiezieniu spedzic jakby mialo mi to co pomoc.

przez agresth 21 lis 2013, 22:21
Paletka napisał(a):
karoll007 napisał(a): widzialam jak dziewczyny strasznie plakaly tam i uciekaly

z oddzialu uciekaly? czy z konsultacji? ja nie widziałam zeby ktos tam plakal. na pewno sie zdarza, bo to stresujące przeżycie jest,ale to że ktoś płakał to nie oznacza od razu,że mu sie jakaś wielka krzywda dziala.

Przy mnie raz ktoś się mocno zalewał łzami i rozmawiał b. emocjonalnie. Ale jakoś to po mnie spłynęło, wiem jak bywa na terapiach.

Paletka napisał(a):Agresth może lepiej z ta przytulnością niż w wielu polskich psychiatrykach,ale no "jak w domu" to nie jest , wąskie korytarze,kraty w oknach i PCV na podłodze :roll:

Ale za to jaki optymistyczny kolor PCV :mrgreen:

przez karoll007 22 lis 2013, 00:34
nie wiem, nie przekonuje mnie oddzial na ta chwile, moja sytuacja w ciagu roku diametralnie sie zmienila i szczerze wiem ze rozmowa wygladalaby inacze, wszczegolnosci ze bylam wtedy na bardzo silnych lekach. Po prostu czuje ze nie jestem gotowa na ten krok, bo albo ja bym rozszarpala wszystkich na oddziale albo siebie. Musze nauczyc sie wyciszac.Na razie staram sie jakos podniesc bo bedzie mnie znow czekal szpital :(
Lit
Anafranil
Rispolept

Sortuj wg