Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez Lusesita Dolores 25 sie 2013, 12:49
*Monika*, dzieki Monia :D
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez *Monika* 25 sie 2013, 13:08
czerwona-malina, Nawet nie wiesz jak mnie ucieszył ten fakt, że wybierasz się na ten oddział :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Ophelia 25 sie 2013, 13:19
czerwona-malina, no ja mam dopiero na przyszly rok. mialam zadzwonic w ten piatek, ale zwyczajnie sie boje, ze mi powiedza 'no to niech pani przyjedzie za tydzien'. moze to irracjonalny strach,ale zwazywszy na metody , jakie tam stosuja, wszystko jest mozliwe, zeby sprawdzic, czy komus naprawde zalezy. a ja sie musze uporac z depresja, by pokazac im, ze nadaje sie na ten oddzial i nie nawalic. podchodze do sprawy powaznie.boje sie, ze jesli bede w zlym stanie nie dam rady.jestem rozdarta w tej kwestii.potrzebuje terapii, w miejscu, gdzie wiedza jak ja przeprowadzac i pomagac osobom z moimi przypadlosciami, dlatego bardzo mi zalezy,zeby ktos pokazal mi droge.
daj znac, jak Ci poszlo. tutaj, albo na PW, jesli bedziesz miala ochote. zycze Ci powodzenia.

*Monika*, bardzo dziekuje, jesteś kochana :105:
Ophelia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ailinn 26 sie 2013, 20:38
Dziękuje za odpowiedzi. Jestem w oddziale juz 3 tygodnie razem z radio, chcialam powiedzieć tylko że moje obawy były bardzo subiektywne , nie jest wcale tak źle w oddziale. Naprawde" strach ma wielkie oczy". Daje sobie rade... jesli ktoś ma jakieś pytania chęnie odpowiem. pozdrawiam wszystkich z 7F :papa: :great:

-- 26 sie 2013, 20:51 --

kamastar1985 napisał(a):Ailinn... to normalne, że się tak czujesz. Czemu przepraszasz, że pytasz? Tylko głupiec twierdzi, że wie wszystko. Rzeczą ludzką jest pytać. I nie ma za co przepraszać. Pytając nikomu nie wyrządzasz krzywdy. Wręcz przeciwnie - pomagasz samej sobie zredukować lęk wynikający z tego, że nie wiesz do końca w co się pakujesz :P
Już trochę po czasie piszę, ale powiem Ci to: uszy do góry i dbaj o siebie!

Teraz to już wiem że naturalną rzecza są obawy przed czymś nieznanym, ekscytacja połączona z lękiem itd.. tylko to nakręcanie się było nie potrzebne. Masz rację redukowałam lęk i ciesze się że pytalam dzięki temu oswajałam się z cała sytuacją...

przez Lusesita Dolores 26 sie 2013, 21:20
ailinn, jak wygląda dzień na oddziale?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez ailinn 05 wrz 2013, 18:06
czerwona-malina napisał(a):ailinn, jak wygląda dzień na oddziale?

To zależy wstaje się rano i sprząta swój pokój..ogólnie od samego rana wypełnia się dyżury sprzątające , jest też śniadanie ,8:30 - sprawdzanie porządków,później to zależy od tego co ma sie w danym dniu zaplanowane: psychorysunek jest raz w tygodniu, codziennie obowiązkowo społeczność terapeutyczna, 2 razy w tygodniu jest sesja indywidualna chyba że ktos jest na grupowej to ma wtedy 3 razy w tygodniu, obowiązkowo są też rozmowy z własna pielęgniarką prowadzącą(odbywają sie w dni kiedy pielęgniarka jest na oddziale)o 12:30 jest obiad, po 17:00 kolacja. Niektórzy mają też dyżury w ciągu dnia np zmywania czy stolikowe...
Dodatkowo można chodzić na muzykoterapie, ceramikę, biblioterapie ...Czas poza zajęciami można spędzać w dowolny sposób : pobiegac ,pospacerować po terenie, zagrać w siatkę , tenisa stołowego, bilard..na terenie jest też biblioteka można więc wypożyczać ksiązki.
Sobota i niedziela są dniami bez zajęć terapeutycznych...
pozdrawiam

przez Lusesita Dolores 05 wrz 2013, 18:45
dzieki ailinn :)

-- 08 wrz 2013, 08:34 --

ailinn mam jeszcze pytanie. Co z odwiedzinami bliskich osob. Kiedy moga przyjechac???

-- 10 wrz 2013, 13:48 --

Bylam dzis. Mialam rozmowe z Pania Ordynator. 20 wrzesnia mam 3 kwalifikacje. :)
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez rainshadow 13 wrz 2013, 21:49
Ahma z tego, co pamiętam, to odwiedziny mogły być w weekend i w tygodniu po zakończeniu zajęć. Wówczas można było ze znajomymi bądź rodziną posiedzieć na świetlicy albo iść na spacer po parku. No albo w weekend pójść na przepustkę. Trzymam za Ciebie kciuki na rozmowie kwalifikacyjnej. A powiedz, bo pamiętam, że pisałaś, że miałaś diagnozę F20 w Kobierzynie - mówiłaś im o tym? O tym, jakie leki przyjmujesz? Co pani ordynator na to? Jak w ogóle było? Pewnie więcej informacji dostaniesz po ostatniej rozmowie jak poinformują Cię o decyzji... Pozdrawiam.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez lemon1 14 wrz 2013, 02:42
A czy na udziale można uprawiać sex bo ja lubię a tłumienie popędów ponoć źle wpływa na psychikę.
lemon1

przez Lusesita Dolores 14 wrz 2013, 09:02
rainshadow, Tak, dałam im wypis ze szpitala z rozpoznaniem F20 ale miałam też drugi wypis z rozpoznaniem F.60.3 i zaświadczenie od lekarza u którego się lecze że mam F.60.3
Pani Ordynator nic nie powiedziała, o lekach też mówiłam że biore ale nie powiedziałam w jakich dawkach.
Rozmowa nie była długa trwała może z 20 minut, ogólnie było miło tylko ja się troche chaotycznie wypowiadałam bo mam pustke w głowie.
Drugiej kwalifikacji nie bede miała tylko od razu trzecią. W piatek o 9.

-- 16 wrz 2013, 09:42 --

mam jeszcze pytanie czy mozna na oddzial zabrac swoja suszarke do wlosow i czy jest tam ja gdzie podlaczyc w lazience??
I drugie pytanie czy jest na oddziale tv?
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez rainshadow 16 wrz 2013, 16:34
Ahma napisał(a):mam jeszcze pytanie czy mozna na oddzial zabrac swoja suszarke do wlosow i czy jest tam ja gdzie podlaczyc w lazience??
I drugie pytanie czy jest na oddziale tv?

Suszarkę, prostownicę czy inne takie sprzęty możesz wziąć. W łazience chyba był kontakt, natomiast na pewno jest w pokoju, więc będziesz mogła sobie spokojnie wysuszyć włosy. Telewizor stoi na świetlicy, także jak będziesz na następnej konsultacji podawać swoje nazwisko osobie, która ma dyżur z zeszytem, to możesz sobie zerknąć na niego. Trzymam kciuki za piątek, daj znać jak poszło.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez Ophelia 16 wrz 2013, 18:31
czyli skoro mozna miec wlasne sprzety, nikomu nie bedzie przeszkadzal laptop z przenosnym modemem?
Ophelia

przez radio 17 wrz 2013, 06:47
Absolutnie nie. Większość osób ma ze sobą tego typu urządzenia.

przez Ophelia 18 wrz 2013, 01:08
radio, dzięki. troche jestem spokojniejsza.
Ophelia

Sortuj wg