Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez JużTuByłem 18 cze 2013, 19:07
Za daleko ,pół Polski mogę jechać ,ale całą to już nie.
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez radio 22 cze 2013, 11:16
a wyjść i zrezygnować można bez konsekwencji? i czy zdarza się, ze stwierdzają, że ktoś po krótszym czasie może już zakończyć terapię?

przez JużTuByłem 23 cze 2013, 11:05
Tak zrezygnować można bez konsekwencji ,ale jak będziesz chcial drugi raz iść to już może być większy problem.
Nie wydaje mi się aby puszczali sami z siebie prędzej do domu.
Rośnie w siłę"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kamastar1985 23 cze 2013, 14:05
JużTuByłem napisał(a):Tak zrezygnować można bez konsekwencji ,ale jak będziesz chcial drugi raz iść to już może być większy problem.
Nie wydaje mi się aby puszczali sami z siebie prędzej do domu.

Oj puszczają, puszczają ;P jak im puszczają nerwy z braku reakcji na leczenie :)
A tak serio: zdarza się, że ludzie dostają wypis przed czasem. I to na różnym etapie leczenia. Czasem ktoś sam się wypisuje a czasem jemu dają wypis.
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez atnaa 25 cze 2013, 12:52

przez element 25 cze 2013, 21:22
Czy ktos orientuje sie czy na Podkarpaciu jest jakis calodobowy oddzial leczenia nerwic z umowa NFZ??
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez *Monika* 26 cze 2013, 01:43
element, co Cię tak nagle skłoniło do podjęcia leczenia? :D
Obrazek
Główny Moderator

przez JużTuByłem 26 cze 2013, 10:23
Po czasie każdy zaczyna rozumieć ,że farmakologia to nie wszystko można dzięki lekom poprawić jakość życia ,ale często jest to mało satysfakcjonujące ,czasami leki nie działają lub słabo pomagają i człowiek zaczyna myśleć o innych sposobach.Gdybyś mi powiedziała rok temu żebym poszedł na psychoterapie ,to bym Cie wyśmiał.
Dopiero teraz do mnie doszło ,że nie ma tabletki szczęscia która sprawi ,że wszystkie dolegliwości znikną.Cały czas się łudziłem ,że może któryś lek zaskoczy tak jakbym chciał ,ale niestety po wielu próbach z roznymi lekami nic się nie poprawiło.
Niektórym leki bardzo pomagają i mają w dupie psychoterapie,myślałem ,że u mnie bedzie tak samo i jakiś lek zadziała tak jakbym chciał.Niestety ,to było okłamywanie samego siebie,przez długi czas.
Może jakieś kombo by zadziałało tak jakbym chciał,ale przetestowałem już tyle leków ,że nie mam cierpliwości.Mógłbym spróbować z jakimś neuroleptykiem i zostały jeszcze jakieś SSRI,ale powiedziałem sobie STOP ! Za często męczyłem się z ubocznymi efektami i rozczarowaniem gdy lek po 3 miesiącach nic nie dawał ,nie zmieniał nastroju itd.
Leki pomagają jak ktoś nabył lęki ,depresje po stresującej sytuacjach.Nie pomagają osobą które od dzieciństwa byly inni od reszty rówieśników,mieli mega nieśmiałość,już w wieku 12 lat zmagali się z chorobami psychicznymi nie mając o tym pojęcia ,pozwalając ,aby się ona rozwijała.
Rośnie w siłę"

przez element 26 cze 2013, 10:59
Monia poniewaz chce raz na zawsze zmienic cos w swoim zyciu.... Bralem leki ktore tylko tlumily moje objawy a ja tak nie chce. Zaczynam nowy etap w zyciu jestem za granica chce tutaj zostac na stale, zalozyc rodzne i otworzyc swoja firme na ten moment nie potrafie jeszcze. Jestem teraz za granica zarobilem troszke pieniazkow i chce wrocic i przejsc jakies kompleksowe badania dlatego interesuje mnie cos na dluzszy dzienny okres.... Chce raz na zawsze odciac sie od przeszlosci i zyc przyszloscia!
"Boże, daj Mi pokOrę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić,
daj mi odwagę, by zmienić To, co powinno zosTać zmienione,
i daj mi mądrość, bym umiał odróżnić jedno od drugiegO."

przez radio 27 cze 2013, 08:19
Dokładnie tak jak napisaliście. Ja zaczynam w sierpniu i codziennie milion razy mam ochotę odwołać ale będzie ok. Trzeba sobie pomóc, próbować.

przez JużTuByłem 28 cze 2013, 10:05
Też zaczynam w sierpniu 3 miesięczną jazdę ;) radio gdzie idziesz ?
Rośnie w siłę"

przez momka 28 cze 2013, 12:16
Hej Wam :)

Długo mi to zajęło, ale przeczytałam calutki wątek hehe ;) 15.07 mam pierwszą konsultację. Duuuużo się dowiedziałam i naprawdę uspokoiłam, więc wszystkim dziękuję :uklon:

przez radio 29 cze 2013, 01:59
Ja Krakow 7f

przez kite 30 cze 2013, 21:04
a ja wam powiem, że 7f uratowało mi życie. potrafią się tam z człowiekiem obchodzić brutalnie ale to kurcze działa! był to mój 5 oddział i wierzę że ostatni. dopiero tam zrozumiałam że autoagresja nie jest wyżywaniem się na sobie ale także na wszystkich dookoła. zawstydzali za każde takie odreagowanie, pokazywali jaka krzywdę wyrządzam ludziom. dziewczyny z pokoju które z żalem wytykały 'a mogłaś przyjść do nas. pogadać. wiesz jak się czujemy?'.
pobyt dał mi siłę i wiarę w siebie. znalazłam prace i wyprowadziłam się z domu. po kolejnej przeprowadzce osiadłam w jednym miejscu na dłużej. przestałam ćpać bo przecież mam obowiązki i ktoś na mnie liczy. w domu było ciche przyzwolenie i na ćpanie i na cięcie.
najważniejsze to znaleźć sobie konkretne zajęcie. niech to będzie nawet wolontariat. mi pomaga to że jestem za kogoś odpowiedzialna(dziecko). zawalam, chwile słabości- wszystko się na nim odbija. więc zaciskam zęby. po kilku godzinach jest już lepiej a ja widzę że te urojenia mnie nie zabiją. zająć się czymś i przeczekać. fakt, nie zawsze ale działa!
tylko musicie świadomie i z pełnym przekonaniem stwierdzić że chcecie żyć inaczej!
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Sortuj wg