Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kamastar1985 09 kwi 2013, 17:43
no i mnie nie przyjęli...
Żal mi ale sama jestem sobie winna, bo mówiłam nie to co powinnam
...ale może to dobrze? Może dobrze się stało?
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez borderline26 09 kwi 2013, 19:37
JUPI!!!! Cieszę się jakbym zdała najważniejszy egzamin w życiu hehe. Zostałam przyjęta na oddział :mrgreen: nie potrafie opisać co teraz czuję ....niesamowite uczucie! :great: Zawitam w połowie maja, a jak zwolni się miejsce to i wcześniej :smile: już nie mogę się doczekać.... choć wiem że 7F to "pot i krew" :)

-- 10 kwi 2013, 09:55 --

kamastar1985, widocznie tak musiało być, nie wiń sie za to ze czegoś nie powiedziałas lub powiedzialas nie tak jak trzeba, poprostu byłas i jesteś sobą i to jest najważniejsze. Sama mi powtarzałaś, że mam iść na "żywioł" mówić co mi serce podpowiada i tak zrobiłam (mi się udało i zostałam przyjęta :smile: ) a widocznie terapeuci w Twoim przypadku widzą ze poradzisz i umiesz poradzić sobie sama, ale gdzieś to czymś "przykrywasz". Zaczął sie dla Ciebie nowy etap samodzielności... poamietaj, ze jestem z Tobą :angel:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez kamastar1985 11 kwi 2013, 19:24
Właśnie o to chodzi Borderline26 że ja nie byłam sobą. Pokazałam się taką jaką byłam a nie taką jaką jestem. W gruncie rzeczy już nie ciągnę kasy od matki tak jak to robiłam kiedyś i staram się wcielać w życie to co wiem, to co wyniosłam z oddziału, ale ... nie mam zielonego pojęcia co dalej... Nie jestem pewna czy dobrze się stało że nie walczyłam do końca. Bo oddział w tej chwili nie jest ucieczką - jak mi to próbowała wmówić terapeutka - tylko ... sama nie wiem.......
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez borderline26 12 kwi 2013, 11:43
kamastar1985, Jestem z tobą i bądź silna!!!dasz radę...bo ja w ciebie wierze i ty w siebie też :great: teraz rób co sobie zaplanowałaś poza oddziałem i zobaczysz bedzie dobrze...
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez kamastar1985 12 kwi 2013, 16:20
Dziękuję Borderline26 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przez borderline26 13 kwi 2013, 10:28
kamastar1985, dziękuję mój :angel:

-- 13 kwi 2013, 09:29 --

dzięki Tobie miałam wiecej sił i motywacji... :angel:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez zakręcona 13 kwi 2013, 15:21
Pozdrawiam Wszystkich....ja skonczylam moj pol roczny pobyt w lutym. Zachecam wszystkich by wybrali walke o lepsze zycie poddajac sie terapii na 7f. :D

przez michal2228 14 kwi 2013, 15:58
hej zakręcona możesz opisać jakie zauważasz zmiany lub co zmieniło się na lepsze?z czym sobie lepiej radzisz? Ja mam zdiagnozowaną osobowość mieszaną oraz dużo konfliktów wewnętrznych. Byłem na 4 konsultacjach i zostałem zakwalifikowany do leczenia na 7F ale z pewnych względów musiałem odroczyć pobyt do września.

przez zakręcona 14 kwi 2013, 16:54
Napeno poznalam lepiej siebie i, lepij rozumiec otaczajacy mnie swiat. Nauczylam sie nie slyszec a sluchac, przyjmowac to co sie do mnie mowi w innych kategorich a nizeli do tej pory a wszystko dzieki temu z czesciej sie zatrzymuje. Nauczylam sie mowic o uczuciach i uruchamiac emocje. Jestem duzo spojniejsza. Nie robie z siebie ofiary zyciowej przeszlosci i rzeczywistosci ktora odbija sie na przyszlosci. Moje kontakty z ludzmi ulegly duzej poprawie. To tak w duzej pigulce. Wiem tez ze pobyt na oddziale to poczatek mojej zmiany ktora glownie zalezy ode mnie dlatego musze kontynulowac terapie.

przez michal2228 14 kwi 2013, 17:24
Dzięki za odp. Tak często się zastanawiam czy ja mogę siebie zmienić, swoje utrwalone negatywne schematy myślowe, przekonania, swoje podejście do siebie i do świata skoro są od tak dawna i tak głęboko zakorzenione we mnie. Otrzymując taka odpowiedź od Ciebie pojawia się ziarenko które daje nadzieję, wiarę i optymizm na lepsze jutro. Mam nadziej, że terapia nauczy mnie je podlewać, pielęgnować i pozwoli mu urosnąć i po pobycie na oddziale będę mógł czuć to co Ty, a Tobie gratuluję wygranej walki o zmianę na lepsze. Teraz tylko trzeba podtrzymywać i umacniać te zmiany. Powodzenia.

przez borderline26 17 kwi 2013, 11:01
michal2228 napisał(a):Tak często się zastanawiam czy ja mogę siebie zmienić, swoje utrwalone negatywne schematy myślowe, przekonania, swoje podejście do siebie i do świata skoro są od tak dawna i tak głęboko zakorzenione we mnie.

Ja też sie trochę boję bo termin przyjęcia sie pomału zbliża :zonk: ale słysząc takie komentarze na forum to dodaje mi większych sił i coraz to większych i wiekszych motywacji do prawdziwych i szczerych zmian moich myśli, wyrażania uczuć i emocji !!! Będzie dobrze bo tego chcemy :great:

-- 17 kwi 2013, 15:54 --

a na dodatek (własnie mnie stresujący) właśnie nie pobyt i praca nad sobą na 7F , ale to że moja rodzina (nikt dosłownie) nie wiedzą że ide na taki oddział, na 6 miesiecy, do Krakowa. Boję się ich reakcji :zonk: --> zapewne wiem czego mogę się spodziewać :cry: , dlatego odstawiam im tą informację na sam koniec i myknę do Babińskiego a potem mogą sobie gadać co chcą :blabla: przynajmiej tego słyszeć nie bedę :-| choć wiem ze bedę nad tym myśleć i właśnie bedzie to jeden z wielu tematów do przepracowania na terapii 8)

-- 17 kwi 2013, 15:56 --

borderline26 napisał(a):
michal2228 napisał(a):Tak często się zastanawiam czy ja mogę siebie zmienić, swoje utrwalone negatywne schematy myślowe, przekonania, swoje podejście do siebie i do świata skoro są od tak dawna i tak głęboko zakorzenione we mnie.

Ja też sie trochę boję bo termin przyjęcia sie pomału zbliża :zonk: ale słysząc takie komentarze na forum to dodaje mi większych sił i coraz to większych i wiekszych motywacji do prawdziwych i szczerych zmian moich myśli, wyrażania uczuć i emocji !!! Będzie dobrze bo tego chcemy :great:

a na dodatek mnie bardzo STRESUJĄCY to nie pobyt i praca nad sobą na 7F , ale to że moja rodzina (nikt dosłownie!) nie wiedzą że ide na taki oddział, na 6 miesiecy, do Krakowa. Boję się ich reakcji :zonk: --> zapewne wiem czego mogę się spodziewać :cry: , dlatego odstawiam im tą informację na sam koniec i myknę do Babińskiego a potem mogą sobie gadać co chcą :blabla: przynajmiej tego słyszeć nie bedę :-| choć wiem ze bedę nad tym myśleć i właśnie bedzie to jeden z wielu tematów do przepracowania na terapii 8)

-- 17 kwi 2013, 15:56 --

a na dodatek mnie bardzo STRESUJĄCY to nie pobyt i praca nad sobą na 7F , ale to że moja rodzina (nikt dosłownie!) nie wiedzą że ide na taki oddział, na 6 miesiecy, do Krakowa. Boję się ich reakcji :zonk: --> zapewne wiem czego mogę się spodziewać :cry: , dlatego odstawiam im tą informację na sam koniec i myknę do Babińskiego a potem mogą sobie gadać co chcą :blabla: przynajmiej tego słyszeć nie bedę :-| choć wiem ze bedę nad tym myśleć i właśnie bedzie to jeden z wielu tematów do przepracowania na terapii 8)[/quote][/quote]

-- 17 kwi 2013, 15:59 --

SORKI ZA POMYŁKI NA FORUM....BO COŚ MI SIE "POPIEPZ...YŁO" I ŹLE PONAKLIKAŁAM, SORKI :oops:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez kamastar1985 17 kwi 2013, 21:53
Ponaklikałaś ? :P :P :P :P :P

Odradzam zostawianie tej info na ostatnią chwilę. Serio. Bo 1. brzmi to jak na tej reklamie Plusa: "mamo! tato! mam plusa" Rodzice: konsternacja: o Jezu! a co to jest? jakaś choroba albo co...? i panika... Trochę zbłaznowałam teraz temat ale jak zostawicie rodziców z tym że idziecie do psychiatryka na pół roku to się nie dziwcie że dostaną ataku histerii; 2. zastanówcie się czy to jest fer ...zostawić staruszków /jacy by nie byli/ z taką info, zabrać się i wyjść i myśleć: "a mi to rybka. Mnie to nie obchodzi. Ja wychodzę! Cześć". 3. to uderzy w Was samych. Wyjdziecie z domu zestresowani i już na początek wniesiecie na oddział emo-bombę z którą nie będziecie sobie umieli poradzić. Co prawda Saperów /czytaj: Terapeutów/ na 7F nie brakuje, ale po co sobie przysparzać problemów a im - pracy?

Ale jestem mądra bo mnie tam już nie ma i oddział już dla mnie zamknięty... :105: :105: :105:

przez borderline26 18 kwi 2013, 09:07
kamastar1985, Masz rację, powiem wcześniej , myślę ze ok tygodnia przed przyjęciem na oddział im wystarczy zeby sie oswoili z sytuacją (bedzie dla nich szok :!: ). Bedę się bronić rękami i nogami że to nie jest typowy psychiatryk :nono: jak pisałaś tylko szpital specjalistyczny - Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, a to jest różnica między typowym oddziałem Psychiatrycznym ;) Tak mi sie wydaję i tego sie trzymam :mrgreen:

-- 18 kwi 2013, 19:25 --

WŁAŚNIE DZIŚ TO ZROBIŁAM! POWIEDZIAŁAM RODZICOM ZE IDE SIE LECZYĆ NA 6 MIESIECY....BYLI W SZOKU....I DALEJ SĄ...(pytali sie o co po co jak dlaczego itp.) no poprostu są barrrdzo wkuuurrr :cry: / ALE CIESZE SIE ZE MAM JUŻ TO ZA SOBA.... przynajmniej ja sie troche lepiej już z tym czuję (ulżyło mi psychicznie :smile: ) Choć wiem ze najbliższe dni będą ciężkie...(ciągłe pytania i pretensje typu ze jesteś lub bedziesz "wariatką"?!) Dam radę, ciesze sie ze już mam to za sobą :)
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez kamastar1985 20 kwi 2013, 23:17
hej! mam pytanko do Ciebie Zakręcona ale nie tylko... co jest takiego na 7F czego nie ma w codziennym życiu? co Was tam ciągnie?

Sortuj wg