Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kangurekkk 11 mar 2013, 21:27
czytam i czytam was moi drodzy i co raz bardziej żałuję ze nie skorzystałam,ale juz przepadło i kropka. Trudno może uda mi się jakoś funkcjonować w tej rzeczywistości :roll: . Pozdrawiam
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez borderline26 12 mar 2013, 11:02
kamastar1985 napisał(a):A najlepiej to zrobić tak jak napisałam Ci na prv ;) bo tam na terenie szpitala można pobłądzić.

Dzięki :angel:. Tak wieć odliczania czas nadszedł i spisywania swojej małej "ściągi" myślowej...
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Ivann 12 mar 2013, 11:04
jak dostać tam skierowanie ?
zwalczam głuptaków - w necie i w realuObrazek
zbanowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez borderline26 12 mar 2013, 11:07
od lekarza Psychiatry, najlepiej z przebiegiem dotychczasowego Twojego leczenia: terapia przebyte, leki itp
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Ivann 12 mar 2013, 11:09
prosiłem mojego lekarza ale nie chce mi napisać skierowania na oddzial nerwic tylko mi pisze do zwykłego wariatkowa - a ja nie chce
zwalczam głuptaków - w necie i w realuObrazek
zbanowany

przez borderline26 12 mar 2013, 11:13
to zależy jaką masz zdiagnozowaną chorobę... najczęsciej kwalfikują i lekarze kierują osoby które mają cięższe zaburzenia osobowości np borderline i inne zaburzenia współistniejące. Wydaje mi się ze lekarz wie co robi, może masz myśli samobójcze, albo psychiatra jak narazie w tej chwili widzi ze sobie tam nie poradzisz lub nie masz silnej motywacji., sama nie wiem. Ale wiem jednoo ze pobyt tam jak pisali inni na forum to nie wakacje a ciężka emocjonalna praca nad swoją duszą i ciałem...

-- 12 mar 2013, 10:15 --

spytaj się lekarza, dlaczego nie chce Ci wypisać na ten oddział skierowania.

-- 17 mar 2013, 16:27 --

JUŻ JUTRO 1 WIZYTA I KONSULTACJA W F7. STRACH JEST, ALE IM JEST BLIŻEJ...TYM JESTM DOBREJ MYŚLI I CIESZE SIE ZE WKONCU TO JUŻ JUTRO... A JAK BEDZIE SIE OKAZE :roll:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Rora 19 mar 2013, 00:33
borderline26 - Powodzenia i pisz jak tam się sprawy mają ;), ja w środę już na oddziale będę 8).

przez kamastar1985 19 mar 2013, 00:36
Moja konsultacja już za 2 tygodnie...Wielkie odliczanie czas zacząć. Dziś - dzięki borderline26 - popatrzyłam na to miejsce bardziej...przyjaźnie. Dzięki!!! Nie mogę się już doczekać 2 kwietnia... i już się tak nie boję. Strach jest. Ale o wiele mniejszy. :uklon: :uklon: :uklon: w stronę borderline26 :)
...fajnie było zobaczyć znajome /oswojone/ twarze i pana Marka który pamiętał mnie

...i przy okazji zobaczyć odnowiony, odświeżony oddział, który już tak nie straszy ciemnością jak kiedyś... Pojawiło się we mnie nowe światło...
... no i jeszcze borderline26 :uklon: bo pokazałaś mi parę absurdów mojej rzeczywistości i ... tym razem nie piszę z KFC ani McD tylko siedzę sobie w moim zagrzybiałym apartamencie w niskiej cenie /...bo liczy się luksus i klapki na oczy na wszystkie inne aspekty mieszkania/ i dzielę się z wami swoimi dzisiejszymi przeżyciami. Przynajmniej jest mi ciepło i wygodnie. I nie zastanawiam się czy jak będę wracać do mojego zakichanego pseudo-luksusu, czy ktoś mnie nie napadnie i nie okradnie...

...warto było poświęcić dzień na powrót do miejsca... w którym zaczęło się moje życie a ja zgasiłam je w samym zarodku. Wrócić po to, by tym razem nie popełnić tego samego błędu. ...i by tym razem tego nie spieprzyć
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez borderline26 20 mar 2013, 10:13
Pierwsza konsultacja za mną uffff- stres był ogromny, ale jak wpadłam w trans gadania to musieli mi przyrywać. Rozmowa była pozytywna, miłe wrażenie odniosłam, nie wyśmiali moich problemów a wrecz przeciwnie byli bardzo skupieni i skoncentrowani (wydaje mi sie ze każdy mój ruch i gestykulacja rękoma była analizowana hehe) :smile: Własnie po tej pierwszej wizycie jestem jeszcze bardziej pewna, ze to jest odpowiednie miejsce dla mnie zeby zacząć "normalnie" zyc i skupić sie na sobie.... Konsultował mnie facet z brodą chyba dr Puk i jakaś kobieta (rude włoski za uszy) nie pamietam nazwiska. Gadałam tam z ponad 30 min i zaprosili na nastepne konsultacje. Za jednym razem bede miała 2 konsultacje.

02.04 (poniedziałek) godz 10:45 mam wywiad życiorysowy a potem 12:30 konsultacja psychoterapeutyczna. Jestem pełna nadzieji że mi sie wkońcu coś uda w życiu...

Rora: powiedz, bo jestes "świeżak" po konsultacjach. Jak teraz sie odbywają tzn ten wywiad zyciorysowy i ta kons z terapeutą,...czego sie mogę spodziewać, mam sie obawiać jakiś dziwnych pytań...czy znowu sama bede musiała nawijać? i jak długo czekałaś na przyjęcie na oddział od ostatniej 4 konsultacji? Pozdrawiam i 3mie za Ciebie kciuki na 7F :great: ...moze spotkamy sie na oddziale
Kamastar1985: dzieki ci bardzo za Twoje wsparcie i pomoc!!!! :uklon: :uklon:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Rora 20 mar 2013, 11:48
borderline26 - Dzieki :), hm wywiad zyciorysowy to sama nawijasz, jak cos chca dopyta to sie odzywaja, ale jeśli chodzi o 3 konsultacje z terapeuta...ja mialam babe, strasznie pilnowala czasu, przerywala co chwile i skakała strasznie, irytowalo mnie to ( skakala czyli ze nawiazywala do teego co mowilam trzy zdania wczesniej, rozbijala mi cala wypowiedz. :P , ale najgorsza byla koncówka...będzie chciała Cie wkurwic, w moim przypadku jej sie udalo. Na ostatniej konsultacji byla zastepca ordynator (bab) i psycholog, pytala jak po tych 3 konsultacjach , czy dalej jestem chetna , powiedzialam o tej rozmowie , co mnie wkurzyla, to tylko pytala czy mnie to nie zrazilo, mowila tez jakie ma obawy...w moim przypadku problemy z jedzeniem, ze jezeli beda nagminnie sie powtarzaly wymioty to terapia zostanie przerwana...ta 2 konsultacja byla spoko z mila pania psycholog wiec sie nie stresuj zbytnio. Jesli chodzi o przyjecie to bardzo szybko to poszlo, 14.03 ostatnia konsultacja, 20.03 przyjecie, bo akurat miejsce sie znalazlo, dlatego,ze jedna kobieta chce swieta spedzic z dziecmi, wiec przelozyla termin na pozniejszy, wiec mialam farta po prostu :D.

przez borderline26 21 mar 2013, 09:44
Rora-MAm nadzieję ze dasz radę i bedziesz walczyć o siebie i swoje zdrowie!!!
Ja tez mam problemy z jedzeniem mam bulimie atypową, ale potrafie nad tym już zapanować (bo pytali sie na tej pierwszej kons.) po 7 latach terapii daje rade, ale nie ukrywam "wybryki" sie zdażają, a wszytsko przez te zesrane EMOCJE :-| do tego dochodzą samookaleczenia :cry: ale tu na oddziale miałabym wsparcie....bo wygadałabym sie wcześniej co mnie boli i jakie głupie myśli mi chodzą po głowie i mogłabym dojść do jakiś wniosków "dlaczego" chce coś zrobić i nikt mnie nie wyśmieje. A teraz w domu jestem SAMA ze sobą, rodzina mi nie pomaga i tylko jeszcze bardziej dołują i doprowadzają świadomie lub nie do moich skrajności emocjonalnych... :cry:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Rora 21 mar 2013, 13:22
eh, samookaleczenia, tez mam ten problem, wiesz najgorsze sa te mysli po jedzeniu :(.Ale dam rade, chce tego! U mnie w domu to nie wiedza o problemach z jedzeniem, czy cieciu sie, tylko o zaburzeniu i stanach depresyjnych, po pobycie na zamknietym...Wiec w domu tez jestem sama ze soba i jeszcze dochodzi problem relacji z matka, skrajne emocje darcie japy przeze mnie...wiem ze w domu duzo nie zrobie, wiec chce wyciagnac jak najwiecej z tej terapii. Trzymam za Ciebie kciuki. U mnie w domu wszyscy bagatelizuja moje problemy i nie ma wsparcia ani zrozumienia o wszystko walcze krzykiem, a najczesciej to wlasnie sama siebie niszce i ze wszystkim sama. Mam nadzieje, ze sie spotkamy na oddziale, trzymaj sie i walcz o siebie!:)

przez borderline26 21 mar 2013, 20:59
Rora: rozumie w 100% jakie są myśli po jedzeniu...to jest totalna walka! Widze ze mamy podobny problem. MOja matka mnie nienawidzi...wyzywa od najgorszych szmat itp kiedys normą było bicie, teraz sie już tak łątwo nie poddaje....ale kuleje moja psychika.... chciałam ją zmenić (mamę) ale teraz po latach wiem ze to bez sensu..... Chcę tak samo jak TY zawalczyć o siebie i swoje szczęscie. W domu też nie ma normalnej rozmowy tylko krzyki przekleństwa.....masakra :cry: jestem zdana na siebie bez rzadnego wsparcia...a moje problemy są wyśmiewane a ja nazwana "pojeba... idiotką" :( boli.... :why:
Pozdrawiam cie cieplutko i badz w kontakcie ze mną ;) :papa:
F 60.3
F 50.3
F 41.0

przez Rora 22 mar 2013, 20:29
heh, Ja też chciałam zmienić moja matke, zeby była silniejsza i zeby byla taka matka jaka ja chce miec i jaliej potrzebuje...u mnie to tez jest zwiazane z tym, ze ona jest chora na schizofrenie, wiec dopiero zaczynam rozumiec ze tego czego nie dostalam jako dziecko juz nie dostane w kwestii madczynego zrozumienia i w sparcia, alee latwo sie mowi,...musze sie zajac soba i zmienic siebie a nie ja, wtedy nasze relacje tez sie zmieniom, zobacz ileuda mi sievtu osiagnac w tej kwestii. No wlasnie Ty to rozumiesz, mysli, wyrzuty...Przydałaby mi sie taka osoba tutaj :) bo nie jest to oddzial typowy dla ed, wiec tez nie chce tu jeczec, jestem tu 3 dni, wiec jeszcze badam co sie tu dzieje i z kim i na jakie tematy moge pogadac, mam spoko dziewczyny w pokoju wiec tak mniej samotnie sie zaczyna robic. Spoko, zawsze fajnie pogadac z kims kto gdzies tam ma podobnie i rozumie z wlasnego doswiadczenia jak rozne sprawy wygladaja w praktyce. U mnie w domu to raczej ja jestem agresorem, ale tylko/ az wyzywam i krzycze, wspolczuje.Ci bo wiem jak postawa rodziny moze rozwalac , nawet jesli Ty starasz sie cos.zbudowac...eh straszne ze Cie tak rodzina traktuje, dlatego mysle ze bardzo dobrze robisz , ze chcesz sie tu dostac, trzymaj sie i nie rezygnuj, bo jestes na tyle odwazna by podjac ta probe a nie kazdy sie tego podejmuje to wielki plus,. Trzymaj sie :).

Sortuj wg