Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez rainshadow 22 lis 2012, 19:24
agula_w11_ - i jak Ci poszło na ostatniej konsultacji. Przyjęli Cię?
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez agula_w11_ 22 lis 2012, 21:16
rainshadow po dzisiejszej rozmowie z pania ordynator przyjeli mnie.huraaaaaa!!!Mam termin na 27 listopada. Nawet nie wiecie jak sie ciesze że dali mi szanse. Nie wiedziała że aż tak szybko. Oczywiście od pani oddziałowej dowiedziałam sie mniej wiecej jak to bedzie wygladac zycie na oddziale. Teraz juz wiem że całą prawde jaka powiedziałam nawet tą najgorsza opłaca sie powiedziec. Pozdrawiam
Człowiek jest tyle wart,ile jest w stanie pamóc innym

Triticco 150mg
Pernazinum 350mg
Depralin 10mg

przez Lukrecja. 22 lis 2012, 21:31
agula w11 gratulacje!! Fajnie ze Cie przyjeli!!
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rora 06 gru 2012, 00:44
Witam,

Mam pytanie, dzwoniłam ostatnio umówić się na konsultacje, wszystko fajnie, wiem, że mogę przyspieszać i właśnie, kobieta powiedziała żeby wszystko załatwić, m.in. skierowanie, bo jak zadzwonię to mogę dostać termin np. na poniedziałek...Skierowanie jest ważne tylko dwa tygodnie. Moje pytanie brzmi: Jest jakiś sposób na obejście tego, czy trzeba co dwa tygodnie latać do lekarza, po "nowe", czyli ze zmienioną datą?

przez rainshadow 07 gru 2012, 20:08
Nie, nie musisz mieć nowego skierowania. Oni tam na oddziale wiedzą, że z terminami przyjęć jest właśnie różnie, więc pomimo nadruku, że skierowanie jest ważne X czasu, honorują je nawet po upływie ważności. Z tego, co pamiętam, jak dzwoniłem, to spokojnie może być z datą sprzed 2 miesięcy. Powodzenia...
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez Rora 07 gru 2012, 21:49
O dzięki bardzo za odpowiedz ;) . Mam nadzieje, że mnie przejmą ;) .

przez kamastar1985 22 gru 2012, 01:30
Mam pytanie z beczki pt. "dziwne" ;)
Jak idziecie na konsultację to w które drzwi pukacie i co mówicie?

Wiem, dziwne, ale ja mam z tym problem :(
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez Nuve 22 gru 2012, 03:29
Ostatnio bylem na rozmowie w klinice nerwic na sobiskiego w Warszawie. Po 20 minutach babka mnie przyjela na dobowy, terapia 2.5 miesiaca. Niestety musze czekac gdyz jestem na benzo atm..

przez Lukrecja. 22 gru 2012, 14:17
kamastar wchodzisz do budynku i tam sa osoby ktore pelnia dyzur i zapisuja kto wchodzi i wychodzi wiec one Cie pokieruja
i mowisz ze przyszlas na pierwsza konsultacje
Lukrecja.

przez Nuve 23 gru 2012, 10:29
kamastar jak chcesz to napisz na priv to napisze Ci jak wyglądała moja wizyta.

przez DelRey25 23 gru 2012, 11:08
Jak już odnajdziesz oddział w tym labiryncie (ja szukałem chyba z pół godziny - stres) to idź na samą górę, aż zobaczysz napis VII F na drzwiach. Otwierasz, uśmiechasz się, witasz z dyżurnymi i... pokazujesz cycki :lol:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać. Jestem złym człowiekiem, wiem. Normalnie witasz się z dyżurnymi i oni Ci wszystko pięknie wytłumaczą, zaprowadzą do oddziałowej, która oddeleguje Cię na fotelik, w którym się wygodnie ulokujesz i będziesz oczekiwać na pierwszy etap castingu. Nie panikuj, nie jest źle. Jeśli trafisz na Dr. Puka to wiedz, że to równy gość. Bądź szczera/szczery i pokaż, że masz motywację. Reszta to już będzie historia :smile: Powodzenia :smile:
F31.9
F42.0
F60.8

przez kamastar1985 24 gru 2012, 09:15
Dzięki za odpowiedzi

DelRey25 nie ma złych ludzi, są tylko Ci, którzy nie pielęgnują /z różnych przyczyn/ w sobie dobra tylko zło. Tobie szczególnie dziękuję za info. Dzikuję DelRey25 Nie umiem nie panikować :why: jestem tak zestresowana, że masakra!
...bo, proszę pana, człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy zaczyna dostrzegać siebie. Dopiero wtedy widzi swego brata takim jakim jest a nie takim jakim wydaje mu się że jest. I jeszcze, proszę pana, nie można dostrzec siebie bez odbicia się w oczach swego brata niczym w lustrze.

przez DelRey25 24 gru 2012, 10:12
Dasz radę :) Ja też się stresowałem jak cholera, ale gdy byłem już na miejscu i paliłem chyba 10 papierosa to stwierdziłem, że po prostu postawię na szczerość, taką na jaką nigdy wcześniej sobie nie pozwalałem. Do tego miałem motywację, którą podobno było widać gołym okiem i to mi na pewno pomogło. I wierzę, że Tobie też pomoże :)
F31.9
F42.0
F60.8

przez wolverine666 24 gru 2012, 21:36
Dokladnie i takie podejscie rozumiem ,moze byc lekki stres ,ale czego w zasadzie sie bac skoro musi byc jakis problem na rzeczy poniewaz decydujesz sie odwiedzic 7f,a to oznacza zmiany ktore sa potrzebne zeby lepiej fukcjonowac .Ja odliczam dni do wjazdu na 7f i wbrew temu co pisze wiekszosc nie moge sie doczekac .Szkoda ze jest tak malo wpisow jak zmienilo sie zycie ludzi po terapii ,o ile zyje im sie lepiej .

Sortuj wg