Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kangurekkk 09 paź 2012, 20:38
Czy na powrót na oddział wystarczy teraz 1 konsultacja?
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez DelRey25 09 paź 2012, 21:53
Lukrecja, zrezygnowałem z diagnozy po 3 dniach i wróciłem do domu. Póki co muszę zająć się pracą i wychodzeniem z finansowego dołka. Jak już to ogarnę, to wtedy rozważę pobyt na 7f, choć na chwilę obecną uważam, że nie jest to miejsce dla mnie. 6 miesięcy to szmat czasu, a ja nie mogę sobie pozwolić na tak długą labę od pracy.
F31.9
F42.0
F60.8

przez maria06 09 paź 2012, 22:14
Kangurekk czy to do mnie pytanie?
Bo ja pisałam o oddziale dziennym,ale nie w tych szpitalach o których jest tu mowa.
Dążenie do wol­ności jest wielką siłą człowieka. Antoni Kępiński

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 10 paź 2012, 09:07
kangurekkk, tak jak pisałam. mi się wydaje że jedna. była taka sytuacja że ktoś rezygnował(nie pamiętam czy w trakcie pobytu), i oddziałowa mówiła, że teraz to tylko jedna rozmowa bo wszystkie dane mają, i muszą tylko sprawdzić co się zmieniło i czy cokolwiek się zmieniło.
DelRey25, myślę że jak będziesz leczenie odwlekał to będzie gorzej. terapia ma na celu polepszenie jakości twojego życia. lepiej się czujesz= łatwiej wyjdziesz na prostą.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez Robben 10 paź 2012, 22:45
Witam jestem tu nowy mam zaburzenia nerwicowe chciałbym się gdzieś wybrać na leczenie gdzie są najlepsze ośrodki albo warte polecenia przez was

przez maria06 10 paź 2012, 22:52
Robben:

Właśnie ktoś dodał post:wg mnie brzmi super i tez się nad tym zastanawiałam

oddzia-leczenia-nerwic-t38212.html
Dążenie do wol­ności jest wielką siłą człowieka. Antoni Kępiński

przez kangurekkk 11 paź 2012, 23:44
A dziękuje kite za odpowiedź. czy wy przeżywacie deja vu?
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

przez agula_w11_ 14 paź 2012, 12:16
Witajcie!
Ja jade na I konsultacje 24 października. Mam Boderline i depresje i jedna za soba w kwietniu tego roku próbe samobójczą. Rozpoznanie Bpd postawiono mi w grudniu 2011 po tym jak znalazłam sie po gwałcie w szpitalu psychiatrycznym. Teraz sie juz na razie nie tne ale robiłam to przez dłuższy czas. Do tej pory nie podjełam jeszcze żadnej terapii. W sumie to próbowałam w kwietniu ale nie poradziłam sobie z emocjami. Tak bardzo chciałabym sie dosać na terapie na 7f. Chciałabym żeby ktoś pomógł mi wyzdrowieć i w koncu nauczył nazywać swoje emocje. Mam problem z kontaktem z ludzmi bo w moich oczach musza byc idealni.Nie wiem czy przychylą się do mnie bardziej jak sie dowiedząze była w domu dziecka przez ojca który mnie molestował,bił i znecał psychicznie. Pewnie takich osów jak ja to tam mają na peczki. Wiem że ważna jest motywacja ktora mam nadzieje ze mam. Pozdrwiam Wszystkich
Człowiek jest tyle wart,ile jest w stanie pamóc innym

Triticco 150mg
Pernazinum 350mg
Depralin 10mg

przez rainshadow 14 paź 2012, 22:38
agula_w11_ nie martw się, na oddział przychodziło wiele osób z podobnymi wydarzeniami w życiorysie. Konsultacje są po to, żeby sprawdzić Twoją gotowość i motywację, ale również i to, czy oni będą w stanie Ci pomóc. Bądź szczera i mów o tym, co jest w Tobie i co się wydarzyło. Na 2. konsultacji będzie tak zwany wywiad życiorysowy, podczas którego pracownik socjalny albo pielęgniarka odbiera od Ciebie to, co się działo w Twoim życiu. Także na wszystko jest miejsce. Z mojej strony mogę napisać, że warto być szczerym z nimi, w końcu oni są po to, żeby Ci pomóc, więc dobrze, żeby poznali Twoją sytuację taką, jaka jest. A jeśli odrzucają z jakiegoś powodu, to widocznie albo takie osoby nie są gotowe na tego typu, bardzo frustrującą terapię i wysiłek albo nie są w stanie pomóc lub terapia tam mogła by im zaszkodzić (jak sami mówili). Będę trzymał kciuki za Ciebie.

kangurekkk - déjà vu w związku z czym?
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez awsz 15 paź 2012, 11:24
Witajcie!
Mam takie trochę ,,techniczne" pytanie". Czy na oddziale można korzystać z wi-fi? Na czym dokładnie polega ta ,,frustrująca" terapia? Szczerze mówiąc trochę mnie to przeraża. Czy moglibyście podać jakiś przykład?

przez kite 15 paź 2012, 11:36
agula_w11_, nie ma 'taryfy ulgowej'. to że miałaś ciężkie życie nie daje Ci dodatkowych punktów na wejściu. na przyjęcie musisz sama zapracować szczerością i motywacją.
awsz, chodzi o to że podczas terapii na 7f często pokazują nam rzeczy których my nie chcemy zobaczyć. ja się stale wkurzałam że mi coś wmawiają :D
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez rainshadow 15 paź 2012, 17:04
Frustrujące też z tego powodu, że praktycznie wszystko jest tam analizowane, obracane ze wszelkich stron i interpretowane do bólu. A personel, jak sam mówi, nie ma patentu na prawdę objawioną, dlatego w swoich analizach i konfrontacjach mogą się mylić i wiele razy to robią. A pacjent musi to wszystko unieść, nad każdym słowem się zastanowić, czy czasem nie wylewa dziecka z kąpielą. Biorąc pod uwagę fakt, że terapia trwa 24 tygodnie, jest to długi czas takiej „szamotaniny”, co jest bardzo męczące.
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez kangurekkk 15 paź 2012, 22:33
rainshadow związku z przeżywanym wydarzeniem jakby już kiedyś i myśli natrętne :(

przez awsz 16 paź 2012, 13:01
Dziękuję za odpowiedzi.A to wi-fi? Jest czy trzeba mieć bezprzewodowy internet? Czy w weekendy można być na oddziale?

Sortuj wg