Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez rainshadow 23 wrz 2012, 21:27
DelRey25 myślę, że szpital psychiatryczny to jest jednak takie miejsce, które może budzić wiele różnych skojarzeń, wzbudzać lęki i napędzać myśli. Postaraj się może wzbudzić w sobie te momenty, kiedy byłeś przekonany o całkowitej słuszności swojego wyboru i przytrzymać się tej brzytwy... Trzymam kciuki!
... dla niektórych karnawał, dla ciebie nawał kar...

przez DelRey25 23 wrz 2012, 21:33
Ja na oddziałach ogólnopsychiatrycznych byłem już 2 razy, więc samym tym się nie stresuję. Zresztą... Sam nie wiem czym się stresuję. Chyba najbardziej tym, że będę musiał wracać jak debil z pełną torbą ciuchów jeśli mnie nie przyjmą :shock:

-- 23 wrz 2012, 21:33 --

PS. Wysłałem Ci pw.
F31.9
F42.0
F60.8

przez rainshadow 23 wrz 2012, 21:42
Myślę, że skoro otrzymałeś taką informację od pani oddziałowej, to coś musi w tym być. Oni na pierwszej konsultacji porozmawiają z Tobą, usłyszą, co im powiesz. Widocznie mają wolne miejsce na diagnozę, skoro dostałeś taką informację. Najczęściej na sam pobyt diagnostyczny trzeba również trochę poczekać, a tu od razu. Pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez DelRey25 23 wrz 2012, 21:49
Tylko, że im chyba chodzi bardziej (jak to sama pani oddziałowa określiła) o zdiagnozowanie czy dana osoba nadaje się do leczenie na 7f, a nie o samo zdiagnozowanie jakiegoś zaburzenia.
F31.9
F42.0
F60.8

przez rainshadow 23 wrz 2012, 22:05
No tak, po to jest pobyt diagnostyczny na tym oddziale - umożliwienie pacjentowi przejście wszystkich kroków kwalifikacji podczas jego trwania i podjęcie decyzji, czy pacjent może być leczony na 7F, czy nie. Lecz niezależnie od tego dostajesz kartę wypisową z oddziału, z Twoją diagnozą właśnie.

przez DelRey25 23 wrz 2012, 22:19
I jedno i drugie by się przydało pewnie. 2 tygodnie wytrzymam w razie w. A 6 miesięcy? Boję się o pracę tylko. Niby korporacja i mnóstwo ludzi może mnie zastąpić, ale mimo wszystko boję się, że później mi podziękują za współpracę... Reszta mi obojętna, bo dość mam odwlekania z serii: 'ok, w tym roku wreszcie coś z sobą zrobię i dam sobie pomóc'.
F31.9
F42.0
F60.8

przez kangurekkk 24 wrz 2012, 22:25
A ja chce sie z powrotem na oddział to od nowa należy przejść kwalifikację? nie da się po rezygnacji wskoczyć jakoś?DelRey25 powodzenia
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez kite 25 wrz 2012, 19:17
kangurekkk, o ile się nie mylę to po pozytywnym przejściu wszystkich rozmów i rezygnacji, aby przyjść na oddział trzeba przejść jedną rozmowę. takie podsumowanie co się zmieniło.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kangurekkk 25 wrz 2012, 21:57
czyli kite nie muszę już odnowa wszystkich 4 przejść? zmieniło się troszkę większy dół i nie wiem czy radzę sobie z tym wszystkim a może to ucieczka? nie ogarniam już nic. Pozdrawiam
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez Jancio 30 wrz 2012, 20:56
Ja już po 1wszej konsultacji. Jak tam jechałam, to stwierdziłam, że to nie dla mnie, że to ostateczność itd. Ale na oddziale już mi przeszło, chciałabym się tam dostać. Na pierwszej rozmowie usłyszałam, że nie wykazuję się żadną zdolnością do refleksji (;O), a po przeczytaniu tego wątku zakładam, że to nie wróży mi zbyt dobrze. Odniosłam wrażenie, że jest to miejsce, które przede wszystkim zmusza człowieka do tego, żeby wziął się w garść - przynajmniej po wstępnej rozmowie, a to by mi akurat pasowało.

-- 30 wrz 2012, 21:01 --

Hm., czyli jeżeli grupa już ruszyła, to raczej dostanę się na indywidualną niż grupową?

przez chiha 01 paź 2012, 09:35
na indywidualną. Chyba, że przyjmą Cię za pół roku (noo, pięć miesięcy), wtedy masz szansę dostać się na grupę.

przez rainshadow 01 paź 2012, 21:35
Jancio - a z kim miałaś pierwszą konsultację?

przez Lukrecja. 09 paź 2012, 13:01
DelRey25 zostales przyjety na oddzial?
Lukrecja.

przez maria06 09 paź 2012, 16:32
O widzę,że temat również i mnie dotyczy..
Mój lekarz psychiatra mówił mi właśnie o dwóch szpitalach terapeutycznych-ten w Komorowie i Babińskiego..
Ale tak szczerze to na razie zrezygnowałam i jestem umówiona na rozmowę z psychologiem dziennego oddziału..
Jeśli ktoś ma ochotę pogadać niech piszę prywatnie,ja cierpię na lęk napadowy i z chęcią pogadam z kimś kto ma podobne problemy.
Pozdrawiam wszystkich
Dążenie do wol­ności jest wielką siłą człowieka. Antoni Kępiński

Sortuj wg