Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez kite 08 cze 2012, 17:41
upside_down, jeżeli dzwonisz tam o przyspieszenie terminu to bierz pod uwagę że mogą powiedzieć 'jutro o 11'. oni dają terminy na 'teraz'. tam nic na kilka tygodni do przodu nie jest pewne.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez upside_down 08 cze 2012, 22:20
kite, przyznaję, że się tego nie spodziewałam - myślałam, że jeśli przyspieszają to w taki sposób, że zamiast czekać 5 miesięcy to czekasz 3 :smile: I jakby mi dziś babka wyskoczyła z terminem na przyszły tydzień to by mnie zatkało i nie wiedziałabym co robić: nie jestem jeszcze zarejestrowana w UP (czekam na świadectwo z ostatniej pracy), a przede wszystkim dopiero we wrześniu będę miała 6 miesięcy abstynencji (jestem uzależniona od alko), więc nie jestem gotowa na wcześniejsze przyjęcie niż wrzesień. No i od strony czysto egoistycznej lato chciałabym spędzić w przyjemny sposób :lol: Więc jak widać chciałabym, żeby to 7F dostosował się do mnie ;)

A z drugiej strony z tego co tutaj czytałam konsultacje też potrafią chwilę trwać, więc zakładam, że nie znalazłabym się na miejscu w kilka dni od pierwszej konsultacji. Ba, nie wiem, czy w ogóle się dostanę, a chojrakuję :D

A na tę chwilę termin konsultacji mam na sam koniec października. Ale mimo wszystko wierzę, że coś się zwolni wcześniej...
Don't call the doctors cause they've seen it all before
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez kangurekkk 08 cze 2012, 23:01
A to dobrze wiedzieć że wszytko funkcjonuje jak funkcjonowało:)
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 09 cze 2012, 10:08
upside_down, to teraz nie dzwoń po przyspieszenie. to jest tak że ktoś im dzwoni chwilę przed że nie przyjedzie. i oni wtedy wciskają kogoś innego. jeśli kwalifikowany ma wątpliwości to z decyzją przeważnie czeka do końca. mało kto i rezygnuje na kilka miesięcy do przodu. tak na logikę..

przez upside_down 16 cze 2012, 19:36
Coś od tygodnia cisza na forum :smile:

kite, ja już nic nie przyspieszam, bo w końcu tak się sprawy poukładały, że albo zdecyduję się teraz na pracę przez najbliższe 4 miesiące, żeby później wykorzystać ją czysto dla ubezpieczenia i drobniaków z ZUSu, albo wkrótce pojadę na terapię przed terapią, czyli inną stacjonarkę, która pozwoli mi dotrwać do października.

kangurekkk, a Ty kiedy dokładnie meldujesz się w Kobierzynie?
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez kangurekkk 16 cze 2012, 23:53
Na koniec lipca mam, ale waham się :mrgreen: z różnych przyczyn. Teraz terapeutka twierdzi żebym nie szła wcześniej inaczej było. I sama juz nie wiem co lepsze dla mnie. Ale jeszcze czas na myślenie mam.
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz

przez chiha 23 cze 2012, 22:59
też się dostałam.

mam termin przyjęcia na 27. sierpnia, ale już wiem, że muszę przesunąć go na wrzesień, bo mam jeden egzamin w sesji poprawkowej.

i też się waham. W zasadzie nie wyobrażam sobie, że się decyduję.

przez kangurekkk 24 cze 2012, 14:55
A można tak przesunąć termin przyjęcia jak się już ustaliło?

przez kite 27 cze 2012, 17:24
można próbować przesunąć. ale jakby zaczęli jęczeć 'co jest dla pani ważniejsze? zdrowie czy..' to się nie zdziwię :D

przez kangurekkk 03 lip 2012, 19:23
Jestem na oddziale dziennym, no a już pod koniec lipca oddział i teraz oto jest pytanie co lepsze?

przez upside_down 04 lip 2012, 19:59
kangurekkk napisał(a):Jestem na oddziale dziennym, no a już pod koniec lipca oddział i teraz oto jest pytanie co lepsze?

Ale gdzie na oddziale i leczenia czego? Bo tak nie do końca zrozumiałam, napisałaś, że jesteś na oddziale, a pod koniec lipca oddział... :roll:
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez kangurekkk 05 lip 2012, 19:25
Obecnie w swoim mieście jestem na oddziale dziennym psychiatrycznym. A końcem lipca mam iść na oddział do Krakowa.Zastanawiam się co mam wybrać co lepsze. Mój stan cały czas się waha. Chcę sobie pomóc ale nie wiem już jak.

przez upside_down 06 lip 2012, 10:27
kite napisał(a):upside_down, jeżeli dzwonisz tam o przyspieszenie terminu to bierz pod uwagę że mogą powiedzieć 'jutro o 11'. oni dają terminy na 'teraz'. tam nic na kilka tygodni do przodu nie jest pewne.

No i dziś zadzwoniłam o przyspieszenie i rzeczywiście poszło szybko - idę na pierwszą konsultację w najbliższy wtorek! Ja jestem na maxa zdecydowana i zdeterminowana, mam nadzieję, że się uda!
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez chiha 06 lip 2012, 12:44
upside_down napisał(a):
kite napisał(a):upside_down, jeżeli dzwonisz tam o przyspieszenie terminu to bierz pod uwagę że mogą powiedzieć 'jutro o 11'. oni dają terminy na 'teraz'. tam nic na kilka tygodni do przodu nie jest pewne.

No i dziś zadzwoniłam o przyspieszenie i rzeczywiście poszło szybko - idę na pierwszą konsultację w najbliższy wtorek! Ja jestem na maxa zdecydowana i zdeterminowana, mam nadzieję, że się uda!

kurczę, ja też tak myślałam, byłam pewna, że na 100 % się zdecyduję... a kiedy dostałam termin przyjęcia (na szczęście za 2 miesiące), to zaczęłam się bardzo wahać.

klasyka.

Sortuj wg