Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez szerokozamknięta 11 maja 2012, 15:23
kite,ok wiem, że tobie pomogli :D

-- 11 maja 2012, 15:26 --

Lukrecja., no jesli jesteś naprawdę na 100% pewna tej diagnozy to chyba nie ma sesnu :(
szerokozamknięta

przez kite 11 maja 2012, 17:17
szerokozamknięta, a gdzie ja napisałam że mi pomogli? tylko że nie zalegam w łóżku co było notoryczne przed 7f. ustalam ze sobą godzinę i mam być ogarnięta. działa? działa!
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez szerokozamknięta 11 maja 2012, 22:49
kite, nie zalegasz w łóżku...No to zawsze coś
szerokozamknięta

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kite 12 maja 2012, 18:00
to moim zdaniem mało bo jestem pewna że do takiego poziomu można dojść samemu.

przez kalipso55 12 maja 2012, 18:14
A moim zdaniem dużo. W moim przypadku potrzeba latających budzików, żebym wstała z łóżka i zajęć na Uczelni o 7:30, żebym się z niego zwlokła ;) Fajnie byłoby nauczyć się wstawać tuż po obudzeniu. Mam nadzieję, że do tego dojdę i nie zaprzepaszczę już w tydzień po wyjściu z Oddziału ;)
Człowiek powinien raz dziennie zrobić coś, co go przeraża, bo to jedyny sposób, żeby rozwinąć się jako jednostka.
Eleonora Roosevelt

przez kite 12 maja 2012, 18:27
ja stwierdziłam że po wyjściu nie zrobię sobie ani jednego dnia na leniuchowanie bo wreszcie można. od pierwszego dnia wstawać jak 7f nakazało ;)

przez szerokozamknięta 12 maja 2012, 23:34
kite, no właśnie miałam podobne refleksje :mrgreen: też mi się wydaje, że po jakiego diabła te po pór roku terapii psychoanalitycznej 2 razy w tygodniu, społeczności, psychorysunków, rozmów z pielęgniarkami, biblio i muzyko terapii. coffeebreaków. Można by wpaść na 15 minut powiedzieli by ci, że masz nie zalegać w łóżku i po sprawie albo w ogóle sms-owe jakieś porady tego typu mogli by dawać po co ten cały cyrk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
szerokozamknięta

przez kite 13 maja 2012, 10:43
szerokozamknięta napisał(a):kite, no właśnie miałam podobne refleksje :mrgreen: też mi się wydaje, że po jakiego diabła te po pór roku terapii psychoanalitycznej 2 razy w tygodniu, społeczności, psychorysunków, rozmów z pielęgniarkami, biblio i muzyko terapii. coffeebreaków. Można by wpaść na 15 minut powiedzieli by ci, że masz nie zalegać w łóżku i po sprawie albo w ogóle sms-owe jakieś porady tego typu mogli by dawać po co ten cały cyrk :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:roll: :mrgreen:

przez upside_down 14 maja 2012, 21:44
Mam nadzieję, że nie dostanę po łbie, że ktoś o tym pisał w poście numer 578, a ja nie sprawdziłam, ale mam pytanie :D

Wybieram się na 7F, ale w tej chwili jestem na etapie rezygnacji z pracy, którą i tak wkrótce bym straciła przy tak nasilonych dolegliwościach związany z moim zaburzeniem.
Tym samym jeśli uda mi się dostać na leczenie, będę w tym momencie zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Wiem, że Urząd Pracy wyrejestruje mnie po 90 dniach zwolnienia i stracę ubezpieczenie.

Czy ktoś z Was był, albo słyszał o takich osobach, które były bezrobotne podczas 6-miesięcznego leczenia? Oczywiście jestem już za duża, żeby ubezpieczał mnie ktoś z rodziny, małżonka również nie posiadam :) Ktoś wie, co wtedy?
Don't call the doctors cause they've seen it all before
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez szerokozamknięta 14 maja 2012, 22:48
upside_down, tak były takie osoby i korzystały z jakiejś pomocy finasowej chyba Ośrodka Pomocy Społecznej. Chyba na miejscu już w Kobierzynie pisały jakieś podanie. Dobrze, że o to pytasz bo ja tego nie wiedziałam i byłam tam cały czas na tzw. indywidulanym ubezpieczeniu zdrowotnym (to druga i niestety kosztowna opcja :(, nie wiem skolei czy ta pierwsza opcja jest dla wszystkich, bo chyba trzeba potwierdzić jakieś niskie dochody w rodzinie czy coś takiego itd). Musisz zasięgnąć języka tylko nie wiem gdzie, może w MOPSie albo zadzwonić na 7F i spytać jak taką sprawę załatwić. Może ktoś na forum jeszcze podpowie.
szerokozamknięta

przez upside_down 15 maja 2012, 13:30
szerokozamknięta, dziękuję za odpowiedź, pocieszające, że są w ogóle jakieś opcje darmowego ubezpieczenia po okresie 90 dni z UP. Nie wierzę w ogóle do czego doszło, że ja właśnie rezygnuję z dobrze płatnej pracy po to, żeby za 3 miesiące dostawać pięć stów bezrobocia, a następnie prosić MOPS o dofinansowanie mojego dobrowolnego pobytu w szpitalu psychiatrycznym. szerokozamknięta i kite czytając Wasze posty to patrząc na to, co robię, żeby się dostać do 7F możecie mnie mieć za totalną wariatkę :mrgreen:

Dzwoniłam dziś do 7F umówić termin, a mam zapalenie krtani i muszę krzyczeć, żeby głośno szeptać, więc rozmowa była mordęgą i nie było sensu pytać o to ubezpieczenie. Ale oczywiście mam jeszcze mnóstwo czasu (termin na październik), więc zdążę do tego czasu zorganizować sobie wszystko. O ile wcześniej nie przymrę z głodu żyjąc w skrajnym ubóstwie ;)
Don't call the doctors cause they've seen it all before
They'll just say
Let her crash and burn
She'll learn

przez szerokozamknięta 15 maja 2012, 20:53
upside_down, każdy przez to przechodził, zrobił z siebie wariata, żeby się dostać na 7F :mrgreen:
Poza tym czasami tam komuś przez przypadek pomogą więc może warto.... ;)
szerokozamknięta

przez sens 15 maja 2012, 22:51
ja bardzo tam nie chce
a mowia mi ze to jedynie miejsce
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez kangurekkk 15 maja 2012, 23:58
haha fajnie tak przez przypadek zostać w pewnym stopniu wyleczonym. :105:
A tak w ogóle to pisac kto się wybiera w lipcu :?:
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

Sortuj wg