Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez thbthb 09 maja 2012, 13:14
@szerokozamknięta - ona po prostu już sie BOI tego co ją czeka... Ordynatorowej, okropnych drecholi... No i braku kawy i herbaty.... ;P
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

przez szerokozamknięta 09 maja 2012, 18:31
thbthb, rozumiem, że pisząc o drecholach robisz aluzję do subtelności metod terapeutycznych personelu :mrgreen:
szerokozamknięta

przez Patko 09 maja 2012, 20:01
No, jestem po.

Rozmawiali ze mną dwaj panowie, pan Michał Kijas (?) i drugi taki starszy, przedstawiał się, ale moje wystraszone zwoje były w stanie pomieścić tylko jedno nazwisko i to jeszcze niepewnie. Było łzawo, ale szczerze, choć chaotycznie. Pan Michał obserwował każdy mój ruch, każdy tik i odwrócenie wzroku czy strzyknięcie w palcach. Wszyscy bardzo uprzejmi, sławna p. Ordynator też, bo mi mignęła parę razy na korytarzu. W ogóle było jakieś poruszenie, gonitwy w te i wewte, pielęgniarki się naradzały z lekarzami, bo jakiś strajk tam mają czy cóś. Jeden pan w zielonym wdzianku darł się na cały budynek, że nie potrafi przeczytać przepisu (było coś o jajkach, drożdżach i próbą dojścia do tego "co autor miał na myśli"), tak mnie zestresował, że chciałam stamtąd zwiewać. Miłe panie w sekretariacie zaprosiły mnie w ten piątek z rzeczami, co bym się stawiła na 2-tygodniowy pobyt diagnostyczny, bo akurat było wolne miejsce.

Ogólnie mam dobre wrażenie, chociaż cały czas myślę, że zapełniam miejsce osobom, które potrzebują pomocy bardziej niż ja...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kangurekkk 09 maja 2012, 20:45
szerokozamknięta napisał(a):kangurekkk, coś grobowo to zabrzmiało :mrgreen:

Po to wynika z kolejnych problemów

thbthb e jakich drecholi? brak kawy mi nie przeszkadza, herbatkę pijam ale bez niej tez przeżyję

a jedynie problemy
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez szerokozamknięta 09 maja 2012, 21:26
Patko, no miło się to czyta.
Mam nadzieję, że oni tam przeszli przemianę jakąś a nie tylko na chwilę może w związku z jakimiś kontrolami szpitali psychiatrycznych po tych gwałtach o których się czyta i w ogóle o tym co się dzieje w tych szpitalach.

-- 09 maja 2012, 21:43 --

A w żadnym szpitalu nie łamie się tak nagminie praw pacjenta jak w szpitalu psychiatrycznym!!!
szerokozamknięta

przez kangurekkk 10 maja 2012, 22:29
szerokozamknięta napisał(a):Patko, no miło się to czyta.
Mam nadzieję, że oni tam przeszli przemianę jakąś a nie tylko na chwilę może w związku z jakimiś kontrolami szpitali psychiatrycznych po tych gwałtach o których się czyta i w ogóle o tym co się dzieje w tych szpitalach.

-- 09 maja 2012, 21:43 --

A w żadnym szpitalu nie łamie się tak nagminie praw pacjenta jak w szpitalu psychiatrycznym!!!

szerokozamknięta -A jak to wygląda na F7????
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez szerokozamknięta 11 maja 2012, 10:16
kangurekkk, jak to jak wygląda? wiadomo, gwałcą, popychają do samobójstwa itd. :mrgreen:
Wkurzało mnie m.in. to że wszyscy pacjenci mieli mieć identycznie pościelone łóżka od godz. 8.30 - 9.00, bo potem to już nie :mrgreen: . Chcieli nas wspomagać w rozwoju osobowości, indywidulalności itp, ale tępili wszelkie nawet najbardziej nieśmiałe tego przejawy w postaci inaczej ułożonego dla wygody kocyka na łóżku, tępili jako narcystyczne, sprzeciwiające się przyjętym normom, dorabiali do tego tysiące absurdalnych znaczeń. Nic nie mogło być normalnie. Nie można było mieć ułożonego kocyka tak a nie inaczej bo poprostu tak było człowiekowi wygodnie i miło. NIE! to musiało na pewno znaczyć coś złego i paskudnego i na pewno było wymierzone przeciwko komuś. Porządek i dyscyplina były ponad zdrowym rozsądkiem. Chore miejsce!!! Pewne procedury służyły po prostu tylko i wyłącznie utrzymaniu dyscypliny i posłuchu i nie wiem po co udawali że tak nie jest i dorabiali do tego filozofię... Z pewnością takie miesca nie służą rozwojowi jakiejkolwiek zdrowej osobowości i indywidualności.

Poprostu źle i głupio leczą i tyle.......ale może nie wszystkich :mrgreen: . Mnie na pewno źle leczyli :Dł
szerokozamknięta

przez zakręcona 11 maja 2012, 11:03
szerokozamknięta, opisujesz oddzial szpitalny czy poligon wojskowy? ;)

przez Lukrecja. 11 maja 2012, 11:24
Szerokozamknieta moglabys napisac cos wiecej.Jak wyglada dzien na tym oddziale.
Lukrecja.

przez szerokozamknięta 11 maja 2012, 13:10
Lukrecja., wszystko jest opisane w tym wątku, sama pisałam, gdzieś tak mniej więcej w połowie wątku. Zacznij szukać od strony powiedzmy 40-stej.
Jak ci się nie chce szukać to pokrótce i ogólnie dzień wygląda następująco:
1. pobudka
2.śniadanie
3.sprzątanie
4.sprawdzanie czystości na oddziale
5.zajecia (psychoterapia (obowiąkowo), psychorysunek (obowiązkowo), biblioterapia, muzykoterapia) wymienie, każdy w swoim wyznaczonym dniu
6.coffebreak (pogadanka pacjentów z terapeutą społeczności i pielęgniarkami - nieobowiązkowa)
6.obiad
7.czas wolny

Więcej nie będę tego już tego pisać !!!Ostatni raz!!!:mrgreen:

-- 11 maja 2012, 13:14 --

zakręcona, opisuję wariactwo na 7F :mrgreen:

-- 11 maja 2012, 13:18 --

Lukrecja., Ach jak mogłam!!! Zapomnialam o cudownych codziennych
zebraniach społeczności czyli gwóździu programu każdego dnia. Zebrania są po obiedzie a raz w tygodniu z z panią ordynator rano.
szerokozamknięta

przez Lukrecja. 11 maja 2012, 13:26
szerokozamknieta
Dziekuje Ci :)
Mam nerwice natrectw i z tym chcialam isc na ten oddzial.Mialam dwie konsultacje.Trzecia mialam miec w lutym, ale trafilam do szpitala na przymusowe leczenie.
Mam tez schizofrenie.
Ale w innym szpitalu w pazdzierniku postawiono mi diagnoze - borderline.
Borderline na pewno nie mam, mi chodzi o ta nerwice z ktora sobie nie radze.
Czy jest sens dzwonic i pytac o ta trzecia konsultacje?
Lukrecja.

przez szerokozamknięta 11 maja 2012, 14:20
Lukrecja., myślę, że jest sens dzwonić tylko że jak masz na 100% zdiagnozowaną schizofrenię to cię nie przyjmą :( bo to jednak oddział leczenia zaburzeń osobowości i nerwic a nie psychoz.
Jesteś pewna tej diagnozy???
szerokozamknięta

przez Lukrecja. 11 maja 2012, 14:54
szerokozamknieta
Niestety tak.
Moze sobie daruje
Lukrecja.

przez kite 11 maja 2012, 15:11
szerokozamknięta, a co do kocyków to już tak nie ma :D można było mieć złożony w nogach, czy rozścielony całkiem czy złożony na pół. jak kto chciał. aby schludnie. i takie pilnowanie 'do 8:30 się ogarnąć' mi pomaga na zewnątrz. dzięki trzymaniu tego systemu nie zalegam w łóżku.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Sortuj wg