Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

przez zakręcona 07 kwi 2012, 22:24
kite, ooosz Ty niedobra bylo wczesniej to mowic
Masz siakies podobne zlote mysli co i jak, z zycia oddzialowego??

przez kite 08 kwi 2012, 16:39
patrzeć przez palce na to co mówią. nie brać wszystkiego jako pewnik. przeanalizować samemu, popytać ludzi co o tym myślą. może to logiczne ale nie dla każdego ;)
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez izzie 08 kwi 2012, 22:22
w poniedziałek dzwonili do mnie z 7F, ale nie mogłam odebrać, później oddzwoniłam i nikt się nie zgłaszał, zaczęłam zajęcia i zapomniałam. Kolejnego telefonu nie było. Termin I rozmowy mam dopiero na 4 września, nie mam pojęcia po co dzwonili. Może sami chcieli przyspieszyć ten termin, czy nie ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Atalia 08 kwi 2012, 23:47
izzie, maybe, do mnie też kiedyś zadzwonili (jakieś 10 min. po tym, jak ja dzwoniłam i nie udało mi się wytargować przyspieszenia wizyty, a okazało się, że i owszem, da się). Zadzwoń w piątek, zapytaj.

A co się robi? Traci.

przez izzie 09 kwi 2012, 11:45
Atalia, yhy. Tylko że ja nie wiem czy chcę teraz przyspieszać... I nie wiem czy zdecyduję się na oddział. Trochę się pozmieniało. Zaczęłam terapię, chodzę 2x w tygodniu. Może oddział nie jest potrzebny. Nie wiem.

przez Atalia 09 kwi 2012, 12:20
izzie, ja też nie byłam w 100% przekonana, czy chcę tam pójść, popadałam w skrajności - potrzebuję tego, chcę - nic mi nie jest, nie muszę. Konsultacje warto odbyć, raz, iż nie wiadomo czy zechcą Cię przyjąć, dwa - sama zawsze możesz zrezygnować. Jeśli nie masz obecnie ciśnienia, by wydzwaniać, przyspieszać, po prostu odpuść chwilowo, może za jakiś czas postanowisz inaczej ;)

A co się robi? Traci.

przez zakręcona 09 kwi 2012, 12:23
izzie, u mnie zwiekszenie sesji terapii do 2 tygodniu poczatkowo bylo pomocne jednak z czasem wszystko sie zmienilo, wrocilam do punktu wyjscia. Mam nadzieje ze u Ciebie bedzie zupelnie inaczej niz u mnie.

przez izzie 09 kwi 2012, 13:30
Póki co nie będę rezygnować, nie odwołam tego 4 września. Porozmawiam jeszcze z terapeutką. Zobaczymy co do tego czasu będzie. Nie chcę zamykać sobie drzwi...

przez fabian 10 kwi 2012, 21:27
Witam ja rowniez staram sie o pobyt na tym odziale pierwsza rozmowe mam na lipiec moze sie cos jeszcze przesunie oby juz mam dosc tak samo z moimi objawami mecze sie 8 lat nie moge normalnie funkcjonowac przez te ograniczenia i blokady moiej psychiki oraz zly nastruj ok to tyle pozostaje mi czekac narka :blabla:

przez kite 12 kwi 2012, 18:44
fabian, zlituj się i używaj interpunkcji! jedno zdanie na prawie 3 linijki :roll:
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez kangurekkk 03 maja 2012, 22:50
zbliża mi się ostatni termin ostatnie wizyty.ciekawe co z tego wyniknie :D
Jeśli jesteś geniuszem w swojej dziedzinie ludzkość doceni cię dopiero za lata po tym jak zginiesz
Your own life, cuts you like a knife

przez Patko 04 maja 2012, 20:20
Witam! To mój pierwszy post, a że wybieram się 9 maja (ranyści, toć to już w środę!) na pierwszą konsultację, zdecydowałam się przywitać tutaj i zapytać, czy jest może ktoś kto się w tym terminie wybiera :)

To moje pierwsze forum, na którym się wypowiadam, od wielu lat nie byłam aktywna internetowo, ale dziś chyba jakiś lepszy dzień wykrzesał ze mnie resztki szczerości. 4 godziny mi to zajęło, ale przeczytałam caluśki wątek i nie żałuję, rozwiał dużo wątpliwości i wywołał uczucia, których już dawno nie doświadczałam (leki chyba zrobiły w tej kwestii swoje). Obawiam się tylko, że mogę być zbyt potulna i nadmiernie potakująca temu, kto będzie mnie "interwiułował", jako że nie jestem skora do sprzeciwiania się komuś, kto w moim przekonaniu stoi wyżej ode mnie (choć na wstępną diagnozę, którą usłyszałam od mojej pani psychiatry w postaci F60.4 parsknęłam dość rubasznie, bo stawiałam ją zaraz obok bordeline jako niemożliwą do przypisania akurat mnie).

kangurekkk, trzymam kciuki za Ciebie :)

przez Atalia 04 maja 2012, 20:29
Patko napisał(a):Obawiam się tylko, że mogę być zbyt potulna i nadmiernie potakująca temu, kto będzie mnie "interwiułował", jako że nie jestem skora do sprzeciwiania się komuś, kto w moim przekonaniu stoi wyżej ode mnie (choć na wstępną diagnozę, którą usłyszałam od mojej pani psychiatry w postaci F60.4 parsknęłam dość rubasznie, bo stawiałam ją zaraz obok bordeline jako niemożliwą do przypisania akurat mnie).

Aż się uśmiechnęłam :)
Patko, tu nikt nie będzie Ci opowiadał historii życia Twego, cobyś mogła przytakiwać :)
Nastaw się, iż to Ty będziesz mówić - co pewnie już w wątku zauważyłaś.
Powodzenia!

A co się robi? Traci.

przez Patko 04 maja 2012, 21:02
Atalia, (nie)dziękuję za dobre słowo. No właśnie nie znoszę mówić o sobie komuś w oczy (a raczej z wzrokiem wlepionym w szalenie interesujące elementy wystroju danego wnętrza), walić monologów, bo choć kwieciste, to przeważnie nic z nich nie wynika. Wolę jak mi zadają pytania, oj wolę... no ale ponoć ma być trudno i ma boleć więc uznam to za dobry znak ;)

Sortuj wg