[GDYNIA]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[GDYNIA]

przez atic 12 maja 2016, 18:56
wieter, kimper,

przecież widać, że to reklama, macie ludzi za debili.
co to za lekarz, który reklamuje się przez udawanie :smile:
atic

[GDYNIA]

przez adamiak 12 maja 2016, 22:42
wieter napisał(a):Jeśli szukacie dobrego specjalisty psychologa/psychoterapeuty z Gdyni to mogę polecić tylko dr Sowińskiego. Pan Piotr to bardzo dobry lekarz i na prawdę zna się na swojej specjalizacji.

Podpisuje się pod tym. Bardzo długo leczyłem się u pana dr Sowińskiego. Jest jedynym w swoim rodzaju lekarzem. Widać, że pracuje z powołania. Na prawdę ze świecą szukać takich lekarzy.

[GDYNIA]

przez Pieprz 13 maja 2016, 09:18
no skoro ty, koleś z 1 postem ,się pod tym podpisujesz, to musi być prawda ;)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[GDYNIA]

przez alfaiomega 15 maja 2016, 21:26
wieter napisał(a):Jeśli szukacie dobrego specjalisty psychologa/psychoterapeuty z Gdyni to mogę polecić tylko dr Sowińskiego. Pan Piotr to bardzo dobry lekarz i na prawdę zna się na swojej specjalizacji.

Zgadzam sie w 100%. Byłem u Pana dr Piotra Sowińskiego wiele razy. Bardzo mi pomógł. Jest super fachowcem, zna się na rzeczy jak mało kto i potrafi wszystko wytłumaczyć prostym językiem tak,że trudne medyczne rzeczy wydają się być banalnie proste do zrozumienia dla zwykłego szarego pacjenta. Bardzo bardzo polecam!!

[GDYNIA]

przez pneum 15 maja 2016, 21:47
alfaiomega, polecaj dalej, tylko przerzuć się z powrotem na rodzaj żeński :lol: Da się powstrzymać tę plagę reklam?
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

[GDYNIA]

przez roxette 01 cze 2016, 10:05
ja moge polecić terapie z twojcel.eu

Mi bardzo pomogli, terapia dotyka wielu aspektów życia, miałam delikatnie mówiąc problem z emocjami przez co powstały zaburzenia senne itd. naprawde warto

[GDYNIA]

przez Korat 01 cze 2016, 19:15
Czekam 10 miesięcy na telefon z poradni, czy poratuje ktoś szybszą opcją psychoterapii poznawczo-behawioralnej na NFZ?
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

pomocy- Gdynia

przez michalica 05 cze 2016, 00:42
martosci napisał(a):Poszukuję kogoś, kto pomógłby wyleczyć mojego chłopaka z nerwicy serca i pomóc znów myśleć pozytywnie. Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa na ternie Gdyni?

Piotr Sowiński, jedyna osoba która przychodzi mi do głowy z tych okolic. Przeszłam przez wielu specjalistów jednak ten okazal sie najlepszy.

[GDYNIA]

przez bedzielepiej 05 cze 2016, 00:50
Pieprz napisał(a):no skoro ty, koleś z 1 postem ,się pod tym podpisujesz, to musi być prawda ;)

Zgadzam się, to musi być niezwykły człowiek ten dr Piotr skoro tylu jego pacjentów się rejestruje na nerwicy by opiewać jego mądrość. Jednak do takiego złotego lekarza to pewnie kilometrowe kolejki i w tym roku się nie dostaniecie!

[GDYNIA]

przez powerball 06 cze 2016, 01:36
Korat napisał(a):Czekam 10 miesięcy na telefon z poradni, czy poratuje ktoś szybszą opcją psychoterapii poznawczo-behawioralnej na NFZ?

z nfz to ciężko znaleźć kogoś dobrego kto od ręki przyjmie, ale mogę Ci polecić prywatnie jeśli Cię interesuje? :) i nie, to nie ten sławny lekarz co się, aż ludzie rejestrują by o nim napisać :lol: i to terapia jest terapia taka poznawczo-behawioralna z troszkę psychodynamiczną, ale naprawde z całego serca mogę polecić.

[GDYNIA]

przez warning 07 cze 2016, 17:02
powerball napisał(a):z nfz to ciężko znaleźć kogoś dobrego kto od ręki przyjmie, ale mogę Ci polecić prywatnie jeśli Cię interesuje? :) i nie, to nie ten sławny lekarz co się, aż ludzie rejestrują by o nim napisać :lol: i to terapia jest terapia taka poznawczo-behawioralna z troszkę psychodynamiczną, ale naprawde z całego serca mogę polecić.

powerball: to podaj proszę tu na forum nazwisko, jeśli możesz

[GDYNIA]

przez powerball 12 cze 2016, 12:48
powerball: to podaj proszę tu na forum nazwisko, jeśli możesz

Anna Wyszkowska, ma gabinet w Gdańsku i w Gdyni

[GDYNIA]

przez Pieprz 12 cze 2016, 19:45
bedzielepiej napisał(a):
Pieprz napisał(a):no skoro ty, koleś z 1 postem ,się pod tym podpisujesz, to musi być prawda ;)

Zgadzam się, to musi być niezwykły człowiek ten dr Piotr skoro tylu jego pacjentów się rejestruje na nerwicy by opiewać jego mądrość. Jednak do takiego złotego lekarza to pewnie kilometrowe kolejki i w tym roku się nie dostaniecie!
Więc nie ma co próbować.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

[GDYNIA]

przez ziom1623 01 paź 2016, 08:10
Witam, czy komus z trojmiasta zalega wenlafaksyna w szufladzie? Szybko zszedlem z sertraliny i szybko wszedlem na wyzsza dawke wenli zapominajac przy tym o matematyce i nie starczy mi do kolejnej wizyty. Ja z kolei posiadam zbedne: sertralina, trazodon, paroksetyna.
Sertralina 150mg

Sortuj wg