[Opole]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

Opole

przez WILSON 13 lip 2006, 19:53
Cześć

Jeżeli macie może namiar na kogoś dobrego z Opola bardzo proszę, ponieważ nie mam pojęcia gdzie szukać. Jest to o tyle ważne że czuje sie tragicznie i muszę coś zrobić.

z góry dzięki
:cry:

dobry psychiatra i psycholog z opolskiego

przez insomnia83 10 maja 2007, 09:05
poszukuję dobrego psychiatry oraz psychologa z województwa opolskiego. Te osoby do których teraz uczęszczam .... po prostu jestem niezadowolona z nich :( . ma ktoś może jakieś namiary na dobrych fachowców ?? z góry dziękuję

Poszukiwani Studenci Psychologii z Uniwersytetu Opolskiego!!

przez killa_amok 07 gru 2007, 22:59
Witam
Poszukuje jedną lub dwie osoby (Studenci Psychologii Klinicznej lub Społecznej "Opole" lub okolice), które są chętne do współpracy w przeprowadzeniu małej (malutkiej) akcji. Aby dowiedzieć się więcej proszę pisać na adres michalz007@gazeta.pl.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

poszukuje psychologa/psychoterapeuty woj.Opolskie

przez killa_amok 26 maja 2008, 21:22
witam

czy ktoś z was zna jakąś dobrą i fachową pomoc w województwie opolskim. W internecie jest tego duzo jednak chodzi mi o kogoś sprawdzonego.

pozdrawiam

[Opole]

przez ona.24 13 lut 2009, 23:53
Ostatnio mam poważne problemy, z którymi wiem, ze sobie sama nie poradze. Czuje, że są zaburzenia nerwicowo- depresyjne. Czy ktośby mógł mi polecić dobrego lekarza z Opola lub adres ośrodka, do którego mogłabym się udać po pomoc. Dodam jeszcze, że nigdy nie korzystałam z tego typu usług, więc nie orientuje się w tym temacie. Jaki jest czas oczekiwania na wizyte i jakie są jej koszty?

[Opole]

przez kahir 18 gru 2015, 04:01
Czy możecie polecić z Opola lub okolic kogoś wyznającego się w terapii behawioralno-poznawczej i pracującego z dziećmi? Ew. po prostu mającego doświadczenie w pracy z dziećmi. Ktoś znajomemu polecił jakiegoś magika od Integracji Sensorycznej, gdzie sama diagnoza to koszt 600 zł, ale stanowczo odradziłem.
świat jest pełen psychologów.

[Opole]

przez opyter 11 maja 2016, 18:46
Bardzo dobry psycholog z Opola to Pani Irena Maślankowska. Polecam z całego serca! Super podejście do pacjenta, słucha i umie doradzić. Po wizytach u niej czuje się dużo lepiej.

[Opole]

przez inawa 12 maja 2016, 18:22
Też polecam psychoterapeutkę Irenę Maślankowską, swego czasu bardzo mi pomogła, odzyskałam swoje dawne życie dzięki niej.

[Opole]

przez pneum 12 maja 2016, 21:57
Pani Ireno, tu nie zaglądają idioci, ten sposób "reklamy" to ośmieszanie się - my naprawdę widzimy, że te konta zakładane są jedynie w celu promocji Pani gabinetu
f60.3 + f31 (remisja)
topiramat 100, karbamazepina 100x2, kwetiapina 25, wenlafaksyna 75

Sortuj wg