[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KOMORÓW]

przez Catiusza 24 maja 2015, 18:27
Hej !! Jadę we wtorek do Komorowa i zostaje na dwa tyg w Grupie Wstępnej. Stąd moje pytanie, jak sie spakować ?? Tzn narazie na dwa tygodnie czy od razu na dłużej ? Kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrać i potrzebuje rady osób, które wiedzą coś na ten temat.
Proszę o odpowiedź tutaj lub na maila: katarzyn@icloud.com.
Licze na Waszą pomoc ☺️ !

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 27 maja 2015, 13:54
Catiusza napisał(a):Hej !! Jadę we wtorek do Komorowa i zostaje na dwa tyg w Grupie Wstępnej. Stąd moje pytanie, jak sie spakować ?? Tzn narazie na dwa tygodnie czy od razu na dłużej ? Kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrać i potrzebuje rady osób, które wiedzą coś na ten temat.
Proszę o odpowiedź tutaj lub na maila: katarzyn@icloud.com.
Licze na Waszą pomoc ☺️ !

Ja wczoraj miałam konsultacje . Z tego co się dowiedziałam , pierwszy pobyt trwa dwa tyg. Jeżeli zakwalifikują Cię do dalszej terapii w dniu wypisu dostaniesz nowy termin . Po dwu tyg pobycie wstępnym nie można zostawić żadnych rzeczy na przechowanie . Wiec spakuj się tylko na 2 tyg. Pamiętaj o swoim prowiancie , są lodówki dla pacjentów bo żywienie jest bardzo ubogie .
Pozdrawiam , może spotkamy się na grupie ,,0,, jak mnie zakwalifikują

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 27 maja 2015, 13:58
Arasha napisał(a):marta0210, dzikaluna, cudownie się czyta takie posty, w których obce osoby tak się nawzajem wspierają. Wielkie brawa :brawo: I powodzenia obu Wam życzę ;) ( żebyście trafiły na fajną grupę, odpowiednich terapeutów i mogły choć trochę poprawić jakość Waszego życia )

Arasha dzięki miłe słowa , to co napisałaś też miło się czyta . Tobie też życzę sukcesów i spokoju w duszy .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KOMORÓW]

przez Conessa 28 maja 2015, 19:37
Catiusza, jedzenie nie takie złe. Ale tylko główne posiłki. Jak coś lubisz więcej jeść to sam możesz dokupić, jak wyjdziesz na przepustkę po zajęciach. Sklepy nie daleko.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 28 maja 2015, 20:22
Conessa napisał(a):Catiusza, jedzenie nie takie złe. Ale tylko główne posiłki. Jak coś lubisz więcej jeść to sam możesz dokupić, jak wyjdziesz na przepustkę po zajęciach. Sklepy nie daleko.

Conesso w grupie wstępnej ,, 0,, można wychodzić poza teren szpitala?

[KOMORÓW]

przez Conessa 30 maja 2015, 23:16
Można. Przynajmniej było można. Ale podobno jesteś "za trudnym przypadkiem" dla nich , wyczytałam już w innym poście ;)
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 31 maja 2015, 00:10
Conessa napisał(a):Można. Przynajmniej było można. Ale podobno jesteś "za trudnym przypadkiem" dla nich , wyczytałam już w innym poście ;)

Puki co kazali i zrobić komplet badań , w tym TK . Zrobię te badania ale co do Komorowa zaczynam mieć trochę wątpliwości . Odniosłam wrażenie że że jest to bardziej sanatorium niż ciężka praca .

[KOMORÓW]

przez Conessa 31 maja 2015, 18:50
No cóż, trzymam kciuki. Nie doradzę, bo nie byłam tam długo, ale na pewno w grupie wstępnej jest MAŁO zajęć i można odnieść wrażenie, że się nic nie robi, a brak np Internetu czy zajęć własnych powoduje takie uczucie przeciekającego przez palce czasu.

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 03 cze 2015, 17:21
Moja przygoda z Komorowem skończyła się zanim się zdążyła zacząć . Po rozmowie kwalifikacyjnej dostałam odpowiedź że nam poszerzyć dokumentację o diagnostykę neurologiczną . Zrobiłam prywatnie wydając ostatnie pieniądze . NEUROLOG nie stwierdził żadnych odchyleń ani objawów , Wysłałam dokument do Komorowa , tym razem dostałam odpowiedź że jestem mało stabilna emocjonalnie żeby na tą chwilę podjąć terapię ,
Wniosek - najprościej leczyć zdrowych , mniejsze ryzyko niepowodzenia i większa skuteczność . Zawiodłam się bardzo na tym ośrodku , tym bardziej że miałam wrażenie że cała terapia tam jest na niskim poziomie i niezbyt intensywna .

[KOMORÓW]

przez Conessa 03 cze 2015, 21:14
Z drugiej strony to nie jest oddział zamknięty dla chorych.. więc wymagana jest stabilizacja w miarę jakaś tam... Może jest po prostu dla Ciebie za słaby, jeśli masz większe problemy. Spróbuj w Krakowie, ale tam też jest spory wymóg, jak chociażby pół roczna abstynencja przed rozpoczęciem terapii i stabilizacja emocjonalna.

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 03 cze 2015, 22:29
Conessa napisał(a):Z drugiej strony to nie jest oddział zamknięty dla chorych.. więc wymagana jest stabilizacja w miarę jakaś tam... Może jest po prostu dla Ciebie za słaby, jeśli masz większe problemy. Spróbuj w Krakowie, ale tam też jest spory wymóg, jak chociażby pół roczna abstynencja przed rozpoczęciem terapii i stabilizacja emocjonalna.

Abstynencję mam 25 letnią . Gdybym była stabilna emocjonalnie nie szukała bym pomocy bo bym jej nie potrzebowała . Trzech psychiatrów w moim mieście potwierdziło że nie wymagam leczenia na oddziale psychiatrycznym ani otwartym ani zamkniętym tylko na oddziale zaburzeń nerwicowych i osobowości .
Myślę też nie nie bez znaczenia jest fakt że jestem ubezpieczona w Dolnośląskim oddziale NFZ . i to on finansował by mój pobyt a świadczenia w DOLNOŚLĄSKIM są jednymi z najniższych w Polsce

[KOMORÓW]

przez Conessa 07 cze 2015, 22:43
To nie rozumiem, dlaczego nie chcą Cię przyjąć :roll:

[KOMORÓW]

przez nonii 18 cze 2015, 23:06
Witajcie!
Ja bylam w Komorowie w tamtym roku wiec sluze informacjami :)

[KOMORÓW]

przez nonii 18 cze 2015, 23:13
Czy osrodek w Komorowie nadal funkcjonuje?

Sortuj wg