[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KOMORÓW]

przez marta0210 15 maja 2015, 17:25
Witam wszytskich. Jadę niedlugo na rozmowe wstepną do komorowa, jeśli ktoś też to prosze o kontakt. Porozmawiamy, wesprzemy sie na sam początek. Pozdrawiam. Marta
GG: 12066547
e-mail: jutz523@o2.pl

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 15 maja 2015, 18:38
hej Marto cieszę się że się odezwałaś , ja też się tam wybieram na rozmowę 28 maja , z tego co się dowiedziałam to po zakwalifikowaniu 8 lub 9 czerwca zaczyna się 2 tyg. grupa wstępna .
Osoby które są w Komorowie milczą , zaczynam się zastanawiać czy nie jest tak że maja zabronione lub zdecydowanie niemile widziane pisanie czegokolwiek na temat oddziału .

[KOMORÓW]

przez marta0210 16 maja 2015, 19:35
dzikaluna napisał(a):hej Marto cieszę się że się odezwałaś , ja też się tam wybieram na rozmowę 28 maja , z tego co się dowiedziałam to po zakwalifikowaniu 8 lub 9 czerwca zaczyna się 2 tyg. grupa wstępna .
Osoby które są w Komorowie milczą , zaczynam się zastanawiać czy nie jest tak że maja zabronione lub zdecydowanie niemile widziane pisanie czegokolwiek na temat oddziału .

WITAJ. DZIEKUJE ZE SIE ODEZWALAS. MAM 22 LATA, JESTEM PO 3 MIESIECZNEJ TERAPII W DZIENNYM ODZIALNE ZABURZEN LEKOWYCH W PŁOCKU. JA WIDAĆ TO NAS ŁĄCZY :) CO DO MNEI MAM STWIERDZONE ZABURZENIA LĘKOWO-DEPRESYJNE I BORDERLINE. NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA JADĘ JUZ W TEN WTOREK NA 9:50 I JESTEM PEŁNA OBAW. OCZYWIŚCIE JAK TYLKO Z TAMTĄD WRÓCE ZDAM CI RELACJE CO I JAK ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 17 maja 2015, 14:11
[/quote]WITAJ. DZIEKUJE ZE SIE ODEZWALAS. MAM 22 LATA, JESTEM PO 3 MIESIECZNEJ TERAPII W DZIENNYM ODZIALNE ZABURZEN LEKOWYCH W PŁOCKU. JA WIDAĆ TO NAS ŁĄCZY :) CO DO MNEI MAM STWIERDZONE ZABURZENIA LĘKOWO-DEPRESYJNE I BORDERLINE. NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA JADĘ JUZ W TEN WTOREK NA 9:50 I JESTEM PEŁNA OBAW. OCZYWIŚCIE JAK TYLKO Z TAMTĄD WRÓCE ZDAM CI RELACJE CO I JAK ;)[/quote
]

Trzymam mocno kciuki aby udało Ci się zakwalifikować . Ja mam takie same rozpoznanie plus zaburzenia adaptacyjne .(Więc jeszcze łączy ) Będę miała rozmowę dokładnie tydzień po Tobie . Może dzięki Twojej relacji ja mniej będę się stresowała wiedząc co i jak . Pozdrawiam

[KOMORÓW]

przez Conessa 18 maja 2015, 13:19
Nie ma co się bać, tam nie gryzą, rozmowy są normalne, jest ogólny wywiad i jest rozmowa z psychologiem, na której mówisz konkretniej o tym z czym masz problem.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

[KOMORÓW]

przez marta0210 19 maja 2015, 22:27
dzikaluna napisał(a):
WITAJ. DZIEKUJE ZE SIE ODEZWALAS. MAM 22 LATA, JESTEM PO 3 MIESIECZNEJ TERAPII W DZIENNYM ODZIALNE ZABURZEN LEKOWYCH W PŁOCKU. JA WIDAĆ TO NAS ŁĄCZY :) CO DO MNEI MAM STWIERDZONE ZABURZENIA LĘKOWO-DEPRESYJNE I BORDERLINE. NA ROZMOWE KWALIFIKACYJNA JADĘ JUZ W TEN WTOREK NA 9:50 I JESTEM PEŁNA OBAW. OCZYWIŚCIE JAK TYLKO Z TAMTĄD WRÓCE ZDAM CI RELACJE CO I JAK ;)[/quote
]

Trzymam mocno kciuki aby udało Ci się zakwalifikować . Ja mam takie same rozpoznanie plus zaburzenia adaptacyjne .(Więc jeszcze łączy ) Będę miała rozmowę dokładnie tydzień po Tobie . Może dzięki Twojej relacji ja mniej będę się stresowała wiedząc co i jak . Pozdrawiam[/quote]

Hej tak jak obiecałam, piszę poniewaz dzisiaj bylam na rozmowie w Komorowie, pierwsze odczucia...budynek straszny... pacjenci hm napewno nie wygladaja jak chorzy, raczej swietnie sie tam bawia, czym bylam zaskoczona.. rozmowa z psychologiem i psychiatra, w sumie obszerny wywiad, w piatek bede miala odpowiedz czy sie zakwalifikowalam, jesli tak to pewnie jak juz wiesz czeka mnie grupa wstepna, narazie nic nie przesadzam jesli sie zakwalifikuje to pojade na 2 tyg i zobacze jak to wszytsko wyglada, jeśli bedzie zle to zrezyguje pozdrawiam

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 20 maja 2015, 20:30
marta0210 napisał(a):
Hej tak jak obiecałam, piszę poniewaz dzisiaj bylam na rozmowie w Komorowie, pierwsze odczucia...budynek straszny... pacjenci hm napewno nie wygladaja jak chorzy, raczej swietnie sie tam bawia, czym bylam zaskoczona.. rozmowa z psychologiem i psychiatra, w sumie obszerny wywiad, w piatek bede miala odpowiedz czy sie zakwalifikowalam, jesli tak to pewnie jak juz wiesz czeka mnie grupa wstepna, narazie nic nie przesadzam jesli sie zakwalifikuje to pojade na 2 tyg i zobacze jak to wszytsko wyglada, jeśli bedzie zle to zrezyguje pozdrawiam

Czyli do piątku niepewność Cię czeka , oby zadzwonili jak najwcześniej z dobrymi wiadomościami.
Oczywiście liczę na to że dasz znać . Ciekawa też jestem czy ten pobyt wstępny 2 tyg. jest na tym samym oddziale co są ludzie na tej 24 tyg. terapii .
Ja coś od wczoraj mam gorszy czas , trudno mi się było zebrać żeby napisać choć zdanie , ale przeczytałam Wasze posty dziewczyny już wczoraj .

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 20 maja 2015, 20:33
Conessa napisał(a):Nie ma co się bać, tam nie gryzą, rozmowy są normalne, jest ogólny wywiad i jest rozmowa z psychologiem, na której mówisz konkretniej o tym z czym masz problem.

Dzięki Conssa za słowa pokrzepienia , w jakim okresie byłaś w Komorowie?
Pozdrawiam

[KOMORÓW]

przez marta0210 20 maja 2015, 22:45
dzikaluna to ja musze do nich zadzwonic, jak tylko dowiem sie jaka jest decyzja to od razu dam Ci znac, jestem raczej pozytywnie nastawiona, aczkolwiek jeśli sie nie dostane, lub nie sp'odoba mi sie podczas grupy wstepnej to zrezygnuje i zloze papiery gdzie indziej, pozdrawiam trzymaj sie

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 22 maja 2015, 12:51
marta0210 napisał(a):dzikaluna to ja musze do nich zadzwonic, jak tylko dowiem sie jaka jest decyzja to od razu dam Ci znac, jestem raczej pozytywnie nastawiona, aczkolwiek jeśli sie nie dostane, lub nie sp'odoba mi sie podczas grupy wstepnej to zrezygnuje i zloze papiery gdzie indziej, pozdrawiam trzymaj sie

Siedzę na forum od rana , zaciskam za Ciebie kciuki i czekam, czekam puścić bo palce drętwieją ...
Liczę bardzo na to że wiadomości masz dobre . Naprawdę czuję się tak jakby to o mnie w pewnym sen sie chodziło

[KOMORÓW]

przez marta0210 22 maja 2015, 21:55
dzikaluna
Zakwalifikowałam sie, nadę 9 czerwca na grupę wstępna 2 tygodniową.

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 22 maja 2015, 22:42
marta0210 napisał(a):dzikaluna
Zakwalifikowałam sie, nadę 9 czerwca na grupę wstępna 2 tygodniową.

Naprawdę bardzo się cieszę , wierzę że dasz radę . Spokojnej nocy

[KOMORÓW]

przez Arasha 22 maja 2015, 23:56
marta0210, dzikaluna, cudownie się czyta takie posty, w których obce osoby tak się nawzajem wspierają. Wielkie brawa :brawo: I powodzenia obu Wam życzę ;) ( żebyście trafiły na fajną grupę, odpowiednich terapeutów i mogły choć trochę poprawić jakość Waszego życia )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

[KOMORÓW]

przez Conessa 23 maja 2015, 15:21
dzikaluna, krótko. Zrezygnowałam. Ale rozmowy przeżyłam i były spoko.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

Sortuj wg