[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[KOMORÓW]

przez stefan 23 lis 2014, 03:28
hej, czy ten wątek jeszcze żyje? czy ktoś był niedawno w komo?

[KOMORÓW]

przez Lilly31 29 lis 2014, 08:48
Zdecydowanie NIE polecam tego miejsca!!!!!! Spędziłam tam 5 miesięcy i nie otrzymałam praktycznie żadnej pomocy w pozbyciu się choroby. Było wręcz przeciwnie. Moje problemy bardzo się pogłębiły po pobycie tam. ODRADZAM TERAPIĘ W KOMOROWIE!!!!!!!!!!!

-- 29 lis 2014, 07:52 --

stefan napisał(a):hej, czy ten wątek jeszcze żyje? czy ktoś był niedawno w komo?
Zdecydowanie NIE polecam tego miejsca!!!!!! Spędziłam tam 5 miesięcy i nie otrzymałam praktycznie żadnej pomocy w pozbyciu się choroby. Było wręcz przeciwnie. Moje problemy bardzo się pogłębiły po pobycie tam. ODRADZAM TERAPIĘ W KOMOROWIE!!!!!!!!!!!

[KOMORÓW]

przez Helvetti 02 gru 2014, 19:27
Wybieram się tam w najbliższym czasie. Ktoś wie jaki jest czas oczekiwania?
got a date with suicide.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[KOMORÓW]

przez anatom87 03 gru 2014, 15:58
Lilly31 Witaj , co najbardziej Ci się nie podobało w Komorowie , Pozdrawiam Cię

[KOMORÓW]

przez stefan 10 gru 2014, 15:37
Już jestem po dwutygodniowym pobycie i jak na razie mam pozytywną opinię o tym ośrodku.

[KOMORÓW]

przez devnull 11 gru 2014, 02:02
Komorów to zawracanie głowy, szpital Nowowiejski w Warszawie nie ma pieniędzy na prowadzenie tej placówki,
stąd tak nędzna terapia i ogólnie atmosfera tam.
Zamiast iść do Komorowa próbujcie się dostać na terapię dzienną na ul. Dolnej 42, tzw. Centrum Psychoterapii,
też podlega pod szpital Nowowiejski, tyle, że jest lepiej dofinansowane i 10x lepsze warunki i skutki leczenia
jak w Komorowie, moim zdaniem to najlepszy ośrodek w Warszawie jeśli chodzi o NFZ.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

[KOMORÓW]

przez stefan 11 gru 2014, 15:15
skąd taka informacja o 10krotnie lepszej skuteczności leczenia? to że sale ładniej wyglądają nie oznacza, że terapia też lepsza. liczy się zespół

[KOMORÓW]

przez devnull 11 gru 2014, 19:23
stefan napisał(a):skąd taka informacja o 10krotnie lepszej skuteczności leczenia? to że sale ładniej wyglądają nie oznacza, że terapia też lepsza. liczy się zespół

odwiedzałem obydwie placówki 2 krotnie, przy czym do dziś pozostaje w kontakcie z Dolną.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

[KOMORÓW]

przez stefan 12 gru 2014, 01:34
ok, rozumiem

[KOMORÓW]

przez Mamre 12 gru 2014, 23:25
A moja koleżanka z kolei mówiła, że Dolna też jest niedofinansowana, bo wbrew terapeutom dyrekcja szpitala np. obcięła grupie mojej koleżanki terapię o miesiąc (czyt. skończyła miesiąc wcześniej niż miała).
Wenla: 150 mg
Lamo: 50 mg

Od rana nie mogę myśleć
Nie mogę ruszyć się z łóżka
Nigdy nie byłem Napoleonem
Na głowie tylko poduszka

Luxtorpeda

[KOMORÓW]

przez Lilly31 13 sty 2015, 20:45

-- 13 sty 2015, 19:46 --

[KOMORÓW]

przez Conessa 14 sty 2015, 15:47
Lilly31, zacięłaś się?
Napisz lepiej dlaczego ? Ciężko Ci było wrócić do realnego świata po półrocznej przerwie?
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

[KOMORÓW]

przez monimoni 28 sty 2015, 15:14
A mi pobyt w Komorowie nie zaszkodził :) Polecam to miejsce. Nie zostałam też cudownie uzdrowiona, ale najgorsze minęło. Teraz wiem nad czym mam pracować. Całkiem inaczej wszystko sobie wyobrażałam. Po otrzymaniu wypisu, po wyjściu, po kilku tygodniach od ukończenia terapii widzę, że to początek drogi.. Podczas terapii nie usłyszałam co mi jest, miałam chyba dojść do tego sama. Mam poczucie, że nie do końca umiałam odnaleźć się w tego rodzaju terapii. Teraz myślę, że inaczej bym się do tego zabrała przy kolejnej terapii. To jest praca nad sobą przez resztę życia. Jeśli będę mogła kiedyś tam wrócić, to na pewno skorzystam z takiej możliwości.

[KOMORÓW]

przez dzikaluna 13 maja 2015, 21:43
Witam 28 maja mam rozmowę kwalifikacyjną . Szkoda że wątek jest uśpiony . Jestem ciekawa jak tam jest obecnie . Czy epizody depresyjne , w tym przebyty niedawno umiarkowany E.D mnie nie zdyskwalifikuje .
Pozdrawiam wszystkich licząc na to że ktoś się odezwie

Sortuj wg