[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez chiha 12 gru 2012, 22:17
witam, czy możecie mi udzielić informacji, jak obecnie wygląda zajmowanie się zaburzeniami odżywiania współwystępującymi przy zab. osobowości?
na stronie internetowej zaburzenia jedzenia są wyszczególnione jako problem, którym zajmuje się szpital - czy na pomoc mogą liczyć tylko pacjenci z bulimią?

mam termin konsultacji na 28. grudnia, oprocz borderline choruje też na ED, okresowo w różnych formach:D i czy wg Was, jeżeli obecnie moje bmi wynosi niecałe 16, to mam w ogóle szanse na przyjęcie? : /

dodam, że nie jestem na etapie 'zafiksowania' na jedzeniu i myślenia tylko na ten temat, wręcz przeciwnie. :roll:

czy na oddziale zaburzenia odżywiania są w jakikolwiek sposób "dodatkowo" leczone? Istnieją jakieś grupy wsparcia:P, kontrakty, jak to wygląda?

bardzo proszę o odpowiedź, najlepiej obecnych pacjentów (ew. personelu :D). Ważne są dla mnie aktualne opinie, ponieważ pani powiedziała mi w rozmowie telefonicznej, że dużo się pozmieniało od kwietna, kiedy byłam tam na konsultacji.

pozdrawiam:)

[Komorów]

przez Nenaja 13 gru 2012, 00:30
Oj i to bardzo dużo, od kwietnia jest już drugi "prezes" tego oddziału...ja wyszłam w październiku i z tego co wiem, to nie ma już zajęć z zaburzeń odżywiania...ewentualnie zwykła terapia i podpisanie kontraktu plus pilnowanie na stołówce przez pielęgniarki.

[Komorów]

przez Zołzik 14 gru 2012, 02:35
namiestnik napisał(a):Zołzik super Cię widzieć! :)

Widzieć? Trochę za dużo powiedziane. :smile: Ale pozdrawiam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez namiestnik 14 gru 2012, 18:44
Zołzik napisał(a):
namiestnik napisał(a):Zołzik super Cię widzieć! :)

Widzieć? Trochę za dużo powiedziane. :smile: Ale pozdrawiam.

Miło mi :)
Co u Ciebie?

[Komorów]

przez Zołzik 15 gru 2012, 20:59
Bez zmian.

[Komorów]

przez chatka 24 sty 2013, 19:46
Czy obecnie jest grupa z terapią indywidualną?

[Komorów]

przez Nenaja 27 sty 2013, 01:01
Z tego co mi wiadomo to są nawet dwie... a napewno były jeszcze w grudniu.

[Komorów]

przez Sisi21 08 lut 2013, 23:44
Nenaja napisał(a):Wczoraj byłam w odwiedziny... mimo wszystko człowieka ciągnie do ludzi, którzy tam zostali jeszcze... :105:

Nie ma się czego obawiać... w razie potrzeby są wspaniałe pielęgniarki i panie "kuchenkowe" z którymi można pogadać i oderwać się trochę od problemów z "głową" :angel:

Dla tych wszystkich co bezogona pamiętają.... niestety nie ma go już wśród nas [*] :why:

;(

[Komorów]

przez Jami 26 lut 2013, 01:16
Witam.

Mam pytanie, czy da się oszukac z lekami, tzn...nie barać ich, czy jakoś to pilnują, czy jest samowolka?
Jami

[Komorów]

przez Nenaja 26 lut 2013, 12:39
Jami napisał(a):Witam.

Mam pytanie, czy da się oszukac z lekami, tzn...nie barać ich, czy jakoś to pilnują, czy jest samowolka?

zawsze na rozmowie wstępnej możesz porozmawiać z lekarzem, że np. chcesz uczęszczać na terapie bez brania leków.... myślę, że to lepszy sposób niż "oszukiwać" bo i tak leki podają pielęgniarki, a jak się nie weźmie dawki to będą Cię "ścigać" :P

[Komorów]

przez Jami 26 lut 2013, 18:33
Nenaja, Dzięki:) Jednak okazuje się, ze jak nie chcę, to nie muszę brać...
Jami

[Komorów]

przez Nenaja 27 lut 2013, 12:02
To się cieszę... zostaje mi tylko życzyć powodzenia by terapia pomogła i uwolniła od lęków :)

[Komorów]

przez Jami 27 lut 2013, 14:01
Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

Ktoś obecnie przebywa tam?

Pozdrawiam

-- 27 lut 2013, 15:46 --

Nenaja napisał(a):Z tego co mi wiadomo to są nawet dwie... a napewno były jeszcze w grudniu.

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.
Jami

[Komorów]

przez Nenaja 01 mar 2013, 00:33
Jami napisał(a):Nenaja, mam nadzieje, ze już nigdy nie bede musiała brac leków antydepresyjnych. W piątek bede znała odpowiedz i jeżeli bedzie pozytywna, to we wtorek ide na 0.

Ktoś obecnie przebywa tam?

Nadal są dwie...jedna ma spotkania z terapeuta 2x w tyg. a druga raz w tygodniu.

No we wtorek Mój bardzo dobry znajomy idzie na zerówkę :)

Również życzę Ci tego żebyś nie musiała leków brać.... jeśli będziesz miała jakieś pytania to na priv zapraszam :) P.S. mam nadzieję że uda Ci się dostać :)

Sortuj wg