[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez greengarden 25 wrz 2012, 11:43
hej, jest tu ktoś kto był w Komorowie po zmianie ordynatora? jak tam teraz jest? warunki przyjęcia są takie jak były? też przechodzi się przez "zerówkę"?
proszę, dajcie znać.

[Komorów]

przez betii 25 wrz 2012, 17:39
aha ja mam wiesci jak bylo ok 2lata temu.
nie wiedziałam ze panią stefanof zmienili ale chyba to dobrze/ moze na dr Pacułe?-bardzo sympat.lekarka

[Komorów]

przez greengarden 25 wrz 2012, 18:52
Pacuła jest teraz p.o. ordynatora.
ja też mam wieści sprzed ok. 2 lat.
wybieram się znowu i jestem ciekawa jak tam teraz jest.
i czy zmienili katering :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez betii 25 wrz 2012, 21:24
oby

[Komorów]

przez Nenaja 25 wrz 2012, 21:38
Katering się raczej nie zmienił ! dalej serca serwują ! No szczerze powiem, że byłam na przełomie zmiany kierownictwa.... na początku wszystko było "pięknie", ale po zmianie zrobił się taki chaos, że hej. Nie dość że terapeuci i lekarze uciekają, jest mało zajęć to na oddziale panuje tzw. samowolka... każdy robi co chce... nie można tego nazwać "terapią"... bo człowiek wychodzi w gorszym stanie niż przyszedł.

P.S. zapraszam na priv... wyszłam dnia dzisiejszego ;)

[Komorów]

przez thbthb 26 wrz 2012, 11:25
A przepraszam, a tam ordynatorem nie był Britman? Czy coś się ostrrro znowu pozmieniało ostatnio?

Poza tym ja jak byłem niedawno na kwalifikacjach to odniosłem wrażenie, że jest większy spokój i porządek, ale moze to złudzenie... ;)
P.S. Uprasza się "moderatora" o nieingerowanie w treść moich postów. Słowa zaczynające się od SPY mają takie być i jest to błąd celowy.

[Komorów]

przez greengarden 26 wrz 2012, 12:00
Nenaja napisał(a):Katering się raczej nie zmienił ! dalej serca serwują ! No szczerze powiem, że byłam na przełomie zmiany kierownictwa.... na początku wszystko było "pięknie", ale po zmianie zrobił się taki chaos, że hej. Nie dość że terapeuci i lekarze uciekają, jest mało zajęć to na oddziale panuje tzw. samowolka... każdy robi co chce... nie można tego nazwać "terapią"... bo człowiek wychodzi w gorszym stanie niż przyszedł.

P.S. zapraszam na priv... wyszłam dnia dzisiejszego ;)

samowolka była zawsze. to nie szpital psychiatryczny pod 24h nadzorem.
są zajęcia z psychodramy? były świetne.
jak teraz wygląda średnia wieku?
są zajęcia z zaburzeń odżywiania?

[Komorów]

przez Nenaja 26 wrz 2012, 12:05
no wiesz, co do samowolki... to pod względem regulaminu były wyciągane konsekwencje...a teraz...hmmm...
Jeszcze p. Agnieszka pracuje...i na całe szczęście! Co do średniej wieku to teraz więcej osób jest przyjmowanych 40+, pingpong i siatka umierają....
Nie ma zajęć z zaburzeń odżywiania, nie ma zajęć tańcem i ruchem, grupy diagnostyczne prawie wogóle zajęć nie mają...

[Komorów]

przez greengarden 26 wrz 2012, 12:26
Nenaja napisał(a):no wiesz, co do samowolki... to pod względem regulaminu były wyciągane konsekwencje...a teraz...hmmm...
Jeszcze p. Agnieszka pracuje...i na całe szczęście! Co do średniej wieku to teraz więcej osób jest przyjmowanych 40+, pingpong i siatka umierają....
Nie ma zajęć z zaburzeń odżywiania, nie ma zajęć tańcem i ruchem, grupy diagnostyczne prawie wogóle zajęć nie mają...

wyszłaś dziś z "zerówki" czy pełnowymiarowej terapii?
a relaksacja wieczorami jest?

zerówka zawsze miała mało zajęć.

[Komorów]

przez Nenaja 26 wrz 2012, 12:40
z pełnej- 3m-cznej grupy... no wiem, że zerówka miała mniej zajęć, ale teraz jest tak że mają nawet dzień cały wolny...co moim osobistym zdaniem nie powinno tak być...ale to tylko moja opinia.
Jedynie z czego jestem zadowolona to z okolicy, ciszy i spokoju...

tja...relax jest nadal ;)

[Komorów]

przez greengarden 26 wrz 2012, 12:53
Nenaja napisał(a):z pełnej- 3m-cznej grupy... no wiem, że zerówka miała mniej zajęć, ale teraz jest tak że mają nawet dzień cały wolny...co moim osobistym zdaniem nie powinno tak być...ale to tylko moja opinia.
Jedynie z czego jestem zadowolona to z okolicy, ciszy i spokoju...

tja...relax jest nadal ;)

ja jak byłam na zerówce (2 lata temu) to mieliśmy zajęcia 3x w tygodniu. też uważam, że to stanowczo za mało. "wstępni" potrzebują jak najwięcej zajęć, maksymalnego zapełnienia czasu.

fakt, okolica piękna.
a darmowy basen w Pruszkowie nadal mieliście? czy już się skończyły takie przywileje?

[Komorów]

przez Nenaja 28 wrz 2012, 08:13
Basen na szczęście nadal jest darmowy :)

[Komorów]

przez CrazyGrzegorz 17 lis 2012, 21:17
Witajcie!
Jestem Grzegorz. Zostałem przyjęty do Komorowa na dwa tygodnie do grupy 0... Zaczynam 4 grudnia... to już niedługo, a ja nie wiem jak się przygotować do pobytu w takim miejscu :) Jeśli ktoś byłby uprzejmy napisać jaka jest ilość miejsca na przedmioty/ubrania pacjentów oraz gdzie są one trzymane? Czy można gdzieś bezpiecznie schować wartościowe rzeczy tj. laptopa, komórkę, czy portfel? Bardzo proszę o odpowiedź.

[Komorów]

przez namiestnik 17 lis 2012, 21:42
ja trzymałem laptopa poprostu w szafce swojej, tak samo portfel, komórkę. Niestety nie są (przynajmniej jak ja byłem to nie były) zamykane na klucz

Sortuj wg