[KOMORÓW]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Komorów]

przez sebastian86 29 gru 2011, 14:03
szkoda ze w papierach nie jest napisane sanatorium , inaczej by to wygladalo :/
We Are The Champions 2016(L)

[Komorów]

przez chiha 03 sty 2012, 11:59
w przyplywie totalnej desperacji zadzwoniłam do Komorowa. Dostałam termin na 12.stycznia na rozmowę z lekarzem. Potem ewentualnie dwutygodniowy pobyt.
po przeprawie na 7 F nie wiem już, co mówić odnośnie objawów. Mam spory problem z alkoholem, ale nie na poziomie uzależnienia. Po prostu z nim przeginam, ale nie sama, na jakichś imprezach. Jeśli złapię doła, piję dużo, a potem zaczynam świrować. Skłamać że tak nie jest? Zminimalizować to, zbagatelizować? Co jeśli przez to mnie nie przyjmą? Boję się.
Chyba postawię na mówienie o swoich problemach w adekwatnym przeżywaniu relacji z ludźmi... Boję się, że jeżeli skupię się na objawach, to zespół terapeutyczny znów uzna, że za dużo w nich acting-outów i że sobie nie poradzę na terapii. :(

Swoją drogą, orientujecie się może, jak Komorów sto z leczeniem zab. osobowości typu borderline?

[Komorów]

przez JERZY62 03 sty 2012, 12:31
overpowered,
Kod: Zaznacz cały
Mam 18 lat i żadnych perspektyw na dalsze życie

a jakbyś miała tyle lat co ja to co byś powiedziała.
♪♪♪

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Komorów]

przez Vercia von Parszywa 04 sty 2012, 14:00
chiha napisał(a):
Swoją drogą, orientujecie się może, jak Komorów sto z leczeniem zab. osobowości typu borderline?

o alkoholu możesz powiedzieć prawdę, mam podobnie i powiedziałam o tym, a borderów leczą, w zasadzie to z zaburzeń osobowości tu głównie leczą borderline i przeważnie terapia trwa pół roku i w większości przypadków jest indywidualna. Ale w większości, bo ja byłam pół roku na grupowej... Pomógł mi pobyt bardzo... Ale musiałam tu teraz wrócić...

[Komorów]

przez chiha 04 sty 2012, 18:28
Vercia von Parszywa napisał(a):
chiha napisał(a):

o alkoholu możesz powiedzieć prawdę, mam podobnie i powiedziałam o tym, a borderów leczą, w zasadzie to z zaburzeń osobowości tu głównie leczą borderline i przeważnie terapia trwa pół roku i w większości przypadków jest indywidualna. Ale w większości, bo ja byłam pół roku na grupowej... Pomógł mi pobyt bardzo... Ale musiałam tu teraz wrócić...

dlaczego musiałaś wrócić?
w jaki sposób pomógł?
ja obecnie mam najwiekszy problem z lękiem przed porzuceniem, z mega niską samooceną, interpretowaniem każdego najmniejszego gestu osoby na której mi zalezy jako odrzucajacego.. to sie ofc przeklada na zachowania autodestrukcyjne, ale w tym momencie jest to głównie alkohol, ew. wariacje :/ z jedzeniem.

napiszesz cos wiecej? bylabym mega wdzieczna. :*

-- 07 sty 2012, 21:50 --

boje sie zostawic tych,ktorych kocham,bo o mnie zapomna, chce umrzec

[Komorów]

przez bezsilnaJA 16 sty 2012, 01:38
Witam Was,

mam depresje.
biore leki 4 miesiac,ale nie czuje poprawy..moze taka,ze na sile wstaje z lozka kazdego dnia. w listopadzie bylo najgorzej.wstawalam tylko po to zeby pojsc do toalety..jadlam bardzo malo.wszystko sprawialo mi ogromna trudnosc..tylko cisza i ciemnosc mnie tak jakby uspokajaly ale w glowie i tak byla ciagla gonitwa i bitwa czarnych mysli..panicznie boje sie zycia,ludzi,siebie..wszystkie mysli,slowa mnie bola..codziennie mysle o smierci..ale jak widac,,zyje.....

raz w miesiacu jestem u psychiatry.chodze na psychoterapie raz w tyg.ale to nie wystarczy..
rodzice kaza mi sie otrzasc,dzialac,,nie obijac sie..nie pozwalaja mi lezec i rozmyslac..
sa tacy slabi psychicznie,sami sobie z tym nie radza.prawie,ze krzycza na mnie.

nie pracuje,wlasnie zostalam skreslona z listy studentow..
nie chce zyc.wogole nie mam ku temu motywacji..
kiedy budze sie kolejnego dnai doznaje ciosu..czuje jakby przygniatal mnie ogromny glaz a ja musze wstac,mimo wszystko,,ubieram sie bardzo dlugo..nie moge np.czytac ksiazek..prawie nic nie zapamietuje..

nie wiem co chce studiowac,czy sie nadaje...co z moim zyciem..a rodzice mnie poganiaja 'bo czas ucieka'wiecznie nie bedziemy cie utrzymywac corko..
kazdemu wokol sie powodzi..idzie naprzod..tak mi wstyd mnie,,boje sie odbierac telefonow,kiedy jestem wsrod ludzi wszystko sie we mnie 'burzy'..nie panuje nad zyciem...soba..czuje sie taka samotna,obca..szczescie innych osob boli mnie bardzo..
moj umysl i cialo nie chca isc dalej..
patrze w lustro i nie wiem kto jest po drugiej stronie..

czy powinnam znalezc sie w Komorowie?co powinnam zrobic?
prosze o wskazowki,pomoc.. :cry:

[Komorów]

przez Sabaidee 16 sty 2012, 09:41
bezsilnaJA, powinnaś zadzwonić i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną. Na rozmowę powinnaś stawić się ze skierowaniem od lekarza. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie czeka Cię drugie sito - dwutygodniowy pobyt w Komorowie tzw. grupa "0". Podczas tego pobytu Ty zorientujesz się co Cię tam czeka, a psychoterapeuci czy są w stanie Ci pomóc. Dopiero później czeka Cię właściwe leczenie.
Sabaidee

[Komorów]

przez smutna27 16 sty 2012, 15:57
Witam ,mam zamiar zadzwonić do ośrodka ,bo bardzo potrzebuję pomocy.Mam obawy przed zrobieniem tego kroku ale jak nic nie zrobię w tym temacie to moja przyszłość niema sensu :( Ktoś może mi dać kopa na zachętę ???!!

-- 17 sty 2012, 22:08 --

Sabaidee mam parę pytań do ciebie na temat Komorowa,odezwij się ok :smile:

[Komorów]

przez savana 20 sty 2012, 15:31
prosze trzymac kciuki w poniedziałek lece do Komorowa na trzy miesiące :) pozdrawiam wszystkim

[Komorów]

przez namiestnik 23 sty 2012, 13:14
Powodzenia!

[Komorów]

przez konradekk24 05 mar 2012, 16:03
WITAM.

Jadę jutro do Komorowa na dwa tygodnie na grupę 0. Na myśl o tym wyjeździe obniża mi się nastrój. Czy mieliście tak?

[Komorów]

przez namiestnik 05 mar 2012, 17:28
ja się poprostu bałem. Jak każdego nowego miejsca. Jedź śmiało. Będzie ok!!!

[Komorów]

przez Sisi21 11 mar 2012, 15:09
Witam wszystkich!

Czy wynik rozmowy kwalifikacyjnej podają od razu i czy możliwe jest przyjęcie zaraz po rozmowie? Jeśli nie, to jak długo czekaliście na termin przyjęcia?

[Komorów]

przez Pasman 11 mar 2012, 15:28
Nie przyjmą cię od ręki. Po rozmowie mija tydzień do konsylium i dopiero dostajesz termin przyjęcia.
Wszystkie wymienione tutaj porady moga byc nieprawidłowe. Stosujesz na własne ryzyko !

Sortuj wg